Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Petr Malán

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště Plzeň
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Martin Hebík šestý v úvodní etapě závodu Okolo Slovenska.

Martin Hebík šestý v úvodní etapě závodu Okolo Slovenska.

St - 3. Září 2008, 23:50 - Jiří Sivák

Dnes odstartoval ve Zvolenu tradiční závod Okolo Slovenska, zařazený do 2. kategorie UCI. Na 124 závodníků z 18 týmů čeká celkem 718 kilometrů rozdělených do pěti etap a jedné 16 km dlouhé horské časovky.
Na startu se sešla výborná konkurence, zajímavostí je start kazašského týmu ULAN, který je rezervou ASTANY. Tým se srbskou licencí Centri Della Calzatura-Partizan nasadil do závodu sestavu se pěti kolumbijci, dvěmi Italy a jedním Rusem. České barvy hájí v závodě týmy AC Sparta Praha a CK Windoors.

Startovní listina - týmy:

Centri Della Calzatura-Partizan
DHL - Author
Team GLS - Pakke Shop
Rietumu Bank-Riga
Ulan
Atlas-Romer's Hausbäckerei
A-Style Somn
P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
Dukla Trencin Merida
Slovakian National Team
AC Sparta Praha
Davo
Team Trek Adecco
ISD-Sport-Donetsk
ZP Sport Podbrezová
CK Windoor's Pribram
Kalev Sport
LKT Team Brandenburg



První etapa Zvolen – Zvolen byla dlouhá 140 kilometrů a na závodníky čekaly tři horské a dvě sprinterské prémie. Od startu se začalo ostře závodit, nástup stíhal nástup. Všechny pokusy o únik však byli zlikvidovány. Na první rychlostní prémii tak peloton spurtoval pohromadě, Krotký zde byl těsně druhý, Hebík třetí. Po rychlostní prémii následovalo stoupání na horskou prémii 2. kategorie a zde se podařilo Kolumbijcům a Italům z týmu Partizan rozdělit peloton na několik skupin. V čele se po sjezdu do B. Bystrice vytvořila 17-ti členná skupina, ve které měli závodníci Partizanu převahu pěti závodníků. Využili situace, na poslední horské prémii neustále nastupovali a nakonec se podařil únik Kolumbijce Chaveze a Itala Zanasca s malým náskokem na Rusa Firsanova a Kazacha Daychenka. Závodníkům Partitzanu se podařilo náskok udržet až do cíle, z vítězství se radoval Chavez.
Martin Hebík si dospurtoval pro pěkné šesté místo.

Výsledky:
1. Chavez /Partizan/
2.Zanesca /Partizan/
3. Daychenko /Ulan/

6. Hebík /Sparta/
35. Okrouhlický /Sparta/
45. Paďour /Windoors/
58. Prázdnovský /Sparta/
62 Krotký /Sparta/
63. Kesl /Sparta/
67. Křížek /Sparta/
77. Novák /Windoors/
79. Obora /Sparta/
80. Zelinka /Sparta/
84. Kratochvíla /Windoors/
85. Brázdil /Windoors/
108. Staněk /Windoors/
DNF Wolf /Windoors/


V celkové klasifikaci je Martin Hebík na 8. místě se ztrátou 1:57 min na vedoucího Chaveze, v bodovací soutěži je na 6. místě.


Kompletní výsledky:

1 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 3.14.05
2 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan
3 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Ulan 0.24
4 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga
5 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS - Pakke Shop 1.48
6 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha /> 7 Mateo Di Serafino (Ita) A-Style Somn
8 Peter Kusztor (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
9 Artur Krol (Pol) Centri Della Calzatura-Partizan
10 Daniele Callegarin (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan
11 Reto Hollenstein (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
12 Dmitri Nikandrov (Rus) Centri Della Calzatura-Partizan
13 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop
14 Dariusz Baranowski (Pol) DHL - Author
15 Maros Kovac (Svk) Dukla Trencin Merida
16 Radoslaw Romanik (Pol) DHL - Author
17 Lukasz Bodnar (Pol) DHL - Author 1.52
18 Roman Koltsov (Rus) Rietumu Bank-Riga 3.45
19 Daniele Colli (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 3.50
20 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Ulan
21 Justas Volungevicius (Ltu) Rietumu Bank-Riga
22 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas-Romer's Hausbäckerei
23 Ivan Dario Hernandez Henao (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
24 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - Pakke Shop
25 Artem Topchanyuk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
26 Sergey Renev (Kaz) Ulan
27 Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida
28 Paul Brousse (Fra) A-Style Somn
29 Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
30 Fabio Terrenzio (Ita) A-Style Somn
31 Jacob Moe (Den) Team GLS - Pakke Shop 5.27
32 Ruslan Tleubayev (Kaz) Ulan
33 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Trek Adecco
34 Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team
35 Tomas Okrouhlicky (Cze) AC Sparta Praha /> 36 Miroslav Barenyi (Svk) ZP Sport Podbrezová
37 Martin Škopek (Svk) Slovakian National Team
38 Rida Cador (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
39 Sebastien Fournet Fayard (Fra) A-Style Somn
40 Tino Meier (Ger) LKT Team Brandenburg
41 Winner Anacona (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
42 Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida
43 Wojcieck Halejak (Pol) DHL - Author
44 Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank-Riga
45 Frantisek Padour (Cze) CK Windoor's Pribram
46 Thomas De Gent (Bel) Davo
47 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author
48 Tommi Martikainen (Fin) Kalev Sport
49 Kris Boeckmans (Bel) Davo 5.35
50 Fabien Wolf (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
51 Roman Bronis (Svk) Dukla Trencin Merida
52 Róbert Nagy (Svk) Slovakian National Team
53 Even Thorstad (Nor) Team Trek Adecco 10.10
54 Gabor Arany (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 12.30
55 Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Trek Adecco
56 Lars Andersson (Swe) Team Trek Adecco
57 Jeroen Nietveld (Bel) Davo
58 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha /> 59 Alexey Lyalko (Kaz) Ulan
60 Jame Ramirez Bernal (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
61 Istvan Cziraki (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
62 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha 16.47
63 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha /> 64 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop
65 Daniel Toth (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
66 Even Sangnes (Nor) Team Trek Adecco
67 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha /> 68 Oleksandr Sheydyk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
69 Iurii Golovchenko (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
70 Roman Chuchulin (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
71 Juraj Paller (Svk) Slovakian National Team
72 Ivan Viglaský (Svk) ZP Sport Podbrezová
73 Martin Haring (Svk) ZP Sport Podbrezová
74 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
75 Martin Kostelnicák (Svk) Slovakian National Team
76 Christopher Stevenson (Swe) Team GLS - Pakke Shop
77 Jakub Novak (Svk) CK Windoor's Pribram
78 Willem Wauters (Bel) Davo
79 Ondrej Vobora (Cze) AC Sparta Praha /> 80 Ondrej Zelinka (Cze) AC Sparta Praha /> 81 Christoffer Berggren (Nor) Team Trek Adecco
82 Róbert Glajza (Svk) ZP Sport Podbrezová
83 Jozef Palcák (Svk) ZP Sport Podbrezová
84 Jakub Kratochvila (Cze) CK Windoor's Pribram
85 Jiri Brazdil (Cze) CK Windoor's Pribram
86 Artur Detko (Pol) DHL - Author
87 Mateusz Komar (Pol) DHL - Author
88 Jan Sipeky (Svk) Dukla Trencin Merida
89 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
90 Mathieu Deschenaux (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
91 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
92 Andreas Henig (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
93 Timo Honstein (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
94 Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank-Riga
95 Mart Ojavee (Est) Rietumu Bank-Riga
96 Aleksejs Saramotins (Lat) Rietumu Bank-Riga
97 Bolat Raimbekov (Kaz) Ulan
98 Valentin Iglinskiy (Kaz) Ulan
99 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop
100 Allar Karu (Est) Kalev Sport
101 Christoph Klipp (Ger) LKT Team Brandenburg
102 Priit Prous (Est) Kalev Sport
103 Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg
104 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
105 Martin Gründer (Ger) LKT Team Brandenburg
106 Branislav Zachar (Svk) Slovakian National Team
107 Matej Vysna (Svk) Dukla Trencin Merida
108 Lukas Stanek (Cze) CK Windoor's Pribram
109 Marek Canecký (Svk) ZP Sport Podbrezová
110 Emanuele Rizza (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
111 Eugenio Loria (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
112 Stijn Van Looveren (Bel) Davo
113 Joris Wagemans (Bel) Davo
114 Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida
115 Walt De Winter (Bel) Davo
116 Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg 18.05
117 Miroslav Kelliar (Svk) ZP Sport Podbrezová 20.27
118 Oystein Fundingsrud (Nor) Team Trek Adecco
119 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Sport-Donetsk 28.35
120 Steven Luttuschka (Ger) LKT Team Brandenburg
DNF Diego Genovesi (Ita) A-Style Somn
DNF Jan Wolf (Cze) CK Windoor's Pribram
DNF Andri Lebedev (Est) Kalev Sport
DNS Simone Bruson (Ita) A-Style Somn

Mountains

1
1 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 4
2 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Ulan 2
3 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 1

2
1 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 7
2 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 4
3 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 2

3
1 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 4
2 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 2
3 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 1

Sprints

1
1 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 3
2 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha 2
3 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha 1

2
1 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS - Pakke Shop 3
2 Daniele Callegarin (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 2
3 Maros Kovac (Svk) Dukla Trencin Merida 1

Teams

1 Centri Della Calzatura-Partizan 9.44.03
2 DHL - Author 3.40
3 Team GLS - Pakke Shop 5.38
4 Rietumu Bank-Riga 6.11
5 Ulan 6.16
6 Atlas-Romer's Hausbäckerei 7.40
7 A-Style Somn 7.40
8 P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 9.17
9 Dukla Trencin Merida 9.17
10 Slovakian National Team 14.41
11 AC Sparta Praha 17.57
12 Davo 21.44
13 Team Trek Adecco 26.19
14 ISD-Sport-Donetsk 35.36
15 ZP Sport Podbrezová 37.13
16 CK Windoor's Pribram 37.13
17 Kalev Sport 37.13
18 LKT Team Brandenburg 37.13

General classification after stage 1

1 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 3.13.55
2 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 0.04
3 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Ulan 0.30
4 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 0.34
5 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS - Pakke Shop 1.55
6 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop
7 Daniele Callegarin (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 1.56
8 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha 1.57
9 Maros Kovac (Svk) Dukla Trencin Merida
10 Mateo Di Serafino (Ita) A-Style Somn 1.58
11 Peter Kusztor (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
12 Artur Krol (Pol) Centri Della Calzatura-Partizan
13 Reto Hollenstein (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
14 Dmitri Nikandrov (Rus) Centri Della Calzatura-Partizan
15 Dariusz Baranowski (Pol) DHL - Author
16 Radoslaw Romanik (Pol) DHL - Author
17 Lukasz Bodnar (Pol) DHL - Author 2.02
18 Roman Koltsov (Rus) Rietumu Bank-Riga 3.55
19 Daniele Colli (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 4.00
20 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Ulan
21 Justas Volungevicius (Ltu) Rietumu Bank-Riga
22 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas-Romer's Hausbäckerei
23 Ivan Dario Hernandez Henao (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
24 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - Pakke Shop
25 Artem Topchanyuk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
26 Sergey Renev (Kaz) Ulan
27 Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida
28 Paul Brousse (Fra) A-Style Somn
29 Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
30 Fabio Terrenzio (Ita) A-Style Somn
31 Jacob Moe (Den) Team GLS - Pakke Shop 5.37
32 Ruslan Tleubayev (Kaz) Ulan
33 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Trek Adecco
34 Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team
35 Tomas Okrouhlicky (Cze) AC Sparta Praha /> 36 Miroslav Barenyi (Svk) ZP Sport Podbrezová
37 Martin Škopek (Svk) Slovakian National Team
38 Rida Cador (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
39 Sebastien Fournet Fayard (Fra) A-Style Somn
40 Tino Meier (Ger) LKT Team Brandenburg
41 Winner Anacona (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
42 Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida
43 Wojcieck Halejak (Pol) DHL - Author
44 Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank-Riga
45 Frantisek Padour (Cze) CK Windoor's Pribram
46 Thomas De Gent (Bel) Davo
47 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author
48 Tommi Martikainen (Fin) Kalev Sport
49 Kris Boeckmans (Bel) Davo 5.45
50 Fabien Wolf (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
51 Roman Bronis (Svk) Dukla Trencin Merida
52 Róbert Nagy (Svk) Slovakian National Team
53 Even Thorstad (Nor) Team Trek Adecco 10.20
54 Gabor Arany (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 12.40
55 Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Trek Adecco
56 Lars Andersson (Swe) Team Trek Adecco
57 Jeroen Nietveld (Bel) Davo
58 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha /> 59 Alexey Lyalko (Kaz) Ulan
60 Jame Ramirez Bernal (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
61 Istvan Cziraki (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
62 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha 16.55
63 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 16.57
64 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop
65 Daniel Toth (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
66 Even Sangnes (Nor) Team Trek Adecco
67 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha /> 68 Oleksandr Sheydyk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
69 Iurii Golovchenko (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
70 Roman Chuchulin (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
71 Juraj Paller (Svk) Slovakian National Team
72 Ivan Viglaský (Svk) ZP Sport Podbrezová
73 Martin Haring (Svk) ZP Sport Podbrezová
74 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
75 Martin Kostelnicák (Svk) Slovakian National Team
76 Christopher Stevenson (Swe) Team GLS - Pakke Shop
77 Jakub Novak (Svk) CK Windoor's Pribram
78 Willem Wauters (Bel) Davo
79 Ondrej Vobora (Cze) AC Sparta Praha /> 80 Ondrej Zelinka (Cze) AC Sparta Praha /> 81 Christoffer Berggren (Nor) Team Trek Adecco
82 Róbert Glajza (Svk) ZP Sport Podbrezová
83 Jozef Palcák (Svk) ZP Sport Podbrezová
84 Jakub Kratochvila (Cze) CK Windoor's Pribram
85 Jiri Brazdil (Cze) CK Windoor's Pribram
86 Artur Detko (Pol) DHL - Author
87 Mateusz Komar (Pol) DHL - Author
88 Jan Sipeky (Svk) Dukla Trencin Merida
89 Guillaume Bourgeois (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
90 Mathieu Deschenaux (Swi) Atlas-Romer's Hausbäckerei
91 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
92 Andreas Henig (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
93 Timo Honstein (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
94 Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank-Riga
95 Mart Ojavee (Est) Rietumu Bank-Riga
96 Aleksejs Saramotins (Lat) Rietumu Bank-Riga
97 Bolat Raimbekov (Kaz) Ulan
98 Valentin Iglinskiy (Kaz) Ulan
99 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop
100 Allar Karu (Est) Kalev Sport
101 Christoph Klipp (Ger) LKT Team Brandenburg
102 Priit Prous (Est) Kalev Sport
103 Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg
104 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
105 Martin Gründer (Ger) LKT Team Brandenburg
106 Branislav Zachar (Svk) Slovakian National Team
107 Matej Vysna (Svk) Dukla Trencin Merida
108 Lukas Stanek (Cze) CK Windoor's Pribram
109 Marek Canecký (Svk) ZP Sport Podbrezová
110 Emanuele Rizza (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
111 Eugenio Loria (Ita) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
112 Stijn Van Looveren (Bel) Davo
113 Joris Wagemans (Bel) Davo
114 Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida
115 Walt De Winter (Bel) Davo
116 Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg 18.15
117 Miroslav Kelliar (Svk) ZP Sport Podbrezová 20.37
118 Oystein Fundingsrud (Nor) Team Trek Adecco
119 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD-Sport-Donetsk 28.45
120 Steven Luttuschka (Ger) LKT Team Brandenburg

Mountains classification

1 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 15
2 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 7
3 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 3
4 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Ulan 2

Sprints classification

1 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Centri Della Calzatura-Partizan 10
2 Kristoffer Gudmund Nielsen (Den) Team GLS - Pakke Shop 9
3 Luca Zanasca (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 9
4 Alexsandr Dyachenko (Kaz) Ulan 8
5 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 7
6 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha 6
7 Mateo Di Serafino (Ita) A-Style Somn 4
8 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 3
9 Daniele Callegarin (Ita) Centri Della Calzatura-Partizan 3
10 Peter Kusztor (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 3
11 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha 2
12 Artur Krol (Pol) Centri Della Calzatura-Partizan 2
13 Maros Kovac (Svk) Dukla Trencin Merida 1

U23 classification

1 Mateo Di Serafino (Ita) A-Style Somn 3.15.53
2 Marius Bernatonis (Ltu) Atlas-Romer's Hausbäckerei 2.02
3 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - Pakke Shop
4 Artem Topchanyuk (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
5 Martin Mahdar (Svk) Dukla Trencin Merida
6 Nico Schneider (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
7 Ruslan Tleubayev (Kaz) Ulan 3.39
8 Vegard Stake Laengen (Nor) Team Trek Adecco
9 Miloš Masný (Svk) Slovakian National Team
10 Martin Škopek (Svk) Slovakian National Team
11 Tino Meier (Ger) LKT Team Brandenburg
12 Winner Anacona (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
13 Frantisek Padour (Cze) CK Windoor's Pribram
14 Thomas De Gent (Bel) Davo
15 Kris Boeckmans (Bel) Davo 3.47
16 Lars Andersson (Swe) Team Trek Adecco 10.42
17 Jame Ramirez Bernal (Col) Centri Della Calzatura-Partizan
18 Istvan Cziraki (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec
19 Daniel Toth (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 14.59
20 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha /> 21 Iurii Golovchenko (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
22 Roman Chuchulin (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
23 Juraj Paller (Svk) Slovakian National Team
24 Martin Haring (Svk) ZP Sport Podbrezová
25 Martin Kostelnicák (Svk) Slovakian National Team
26 Jakub Novak (Svk) CK Windoor's Pribram
27 Willem Wauters (Bel) Davo
28 Ondrej Vobora (Cze) AC Sparta Praha /> 29 Ondrej Zelinka (Cze) AC Sparta Praha /> 30 Christoffer Berggren (Nor) Team Trek Adecco
31 Jozef Palcák (Svk) ZP Sport Podbrezová
32 Jakub Kratochvila (Cze) CK Windoor's Pribram
33 Jiri Brazdil (Cze) CK Windoor's Pribram
34 Andreas Henig (Ger) Atlas-Romer's Hausbäckerei
35 Bolat Raimbekov (Kaz) Ulan
36 Allar Karu (Est) Kalev Sport
37 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
38 Martin Gründer (Ger) LKT Team Brandenburg
39 Branislav Zachar (Svk) Slovakian National Team
40 Matej Vysna (Svk) Dukla Trencin Merida
41 Marek Canecký (Svk) ZP Sport Podbrezová
42 Stijn Van Looveren (Bel) Davo
43 Joris Wagemans (Bel) Davo
44 Juraj Sagan (Svk) Dukla Trencin Merida
45 Walt De Winter (Bel) Davo
46 Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg 16.17
47 Steven Luttuschka (Ger) LKT Team Brandenburg 26.47

Teams classification

1 Centri Della Calzatura-Partizan 9.44.03
2 DHL - Author 3.40
3 Team GLS - Pakke Shop 5.38
4 Rietumu Bank-Riga 6.11
5 Ulan 6.16
6 Atlas-Romer's Hausbäckerei 7.40
7 A-Style Somn 7.40
8 P-Nívó Betonexpressz 2000 Corratec 9.17
9 Dukla Trencin Merida 9.17
10 Slovakian National Team 14.41
11 AC Sparta Praha 17.57
12 Davo 21.44
13 Team Trek Adecco 26.19
14 ISD-Sport-Donetsk 35.36
15 ZP Sport Podbrezová 37.13
16 CK Windoor's Pribram 37.13
17 Kalev Sport 37.13
18 LKT Team Brandenburg 37.13




 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru