Facebook

Kdo je kdo

Profil: Tomáš Schühler

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Slovenský víkend - tři závody druhé kategorie UCI

Po - 26. Květen 2008, 11:28 - Jiří Sivák

Pěkné výkony předvedli závodníci Sparty ve třech slovenských závodech, které byly zařazeny do druhé kategorie UCI. Body do světového žebříčku si tak mohli připsat Marti Prázdnovský za 5. a Rostislav Krotký za 6. místo.

V prvním závodě - GP Hydraulika - si velice aktivně počínal Zdeněk Křížek, obsadil 11. místo. Peloton se rozdělil v náročném terénu na několik skupin , Zdeněk spurtoval v druhé skupině o 8 místo.

Rosťa Krotký v následujícím závodě - GP KOOPERATIVA- odjel na 80 kilometru s dalšími pěti závodníky a náskok si udrželi až do cíle. Posledních pár kilometrů si vedoucí šestice neustále nastupovala. Rosťa také zkusil odjet, jeho nástup byl ale zachycen a bylo z toho ,,jen" šesté místo.

Další spaťané odvedli výbornou práci a projeli cílem v pořadí: 10. Soukup, 15. Pávek, 19. Křížek, 40. Prázdnovský, 56. Hebík

V poslední závodě, GP ZŤS- špeciál získal Martin Prázdnovský pro Spartu nejlepší umístění z této trojice závodů, když obsadil páté místo. Martin jezdil zpolu se svým jmenovcem Hebíkem ve vedoucí skupině, před finišem to pro sparťany vypadalo velmi nadějně. Díky defektu několik kilometrů před cílem se ale Heba propadl do druhé skupiny a obsadi celkově 12. místo.

VÝSLEDKY:

GP Kooperativa - 24.5.2008


1. SRB19850124 Hasanovič Esad SERBIA NATIONAL TEAM 3:50:26
2. SRB19830327 Jovanović Nebojsa SERBIA NATIONAL TEAM 00:09
3. POL19830218 Detko Artur DHL Author 00:09
4. SVK19761017 Broniš Roman Dukla Trenčín Merida 00:19
5. HUN19841227 Kusztor Péter P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 00:19
6. CZE19761019 Krotky Rostislav AC SPARTA PRAHA 00:34
7. GER19830729 Meschenmoser Christoph TEAM ISTA (ITA) 01:27
8. ITA19820820 D´Angelo Davide P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 01:27
9. POL19760210 Sapa Marcin DHL Author 02:35
10. CZE19810924 Soukup Josef AC SPARTA PRAHA 02:35
11. SVK19781120 Keliar Miroslav CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 02:52
12. ITA09851211 Biolo Giampaolo ITALIAN CYCLING FEDERATION 03:01
13. GER19860702 Schwarz Nikolai TEAM ISTA (ITA) 03:10
14. RUS19890705 Tsatevitch Alexey Russian National Team 05:22
15. CZE19800923 Pavek Ondrej AC SPARTA PRAHA 05:29
16. RUS19860307 Kochetkov Pavel Russian National Team 05:35
17. GER19861202 Hofbauer Rolf TEAM ISTA (ITA) 05:35
18. BUL19751001 Gerganov Evgeni Contimental Cycling Club Bourgas 05:39
19. CZE19870215 Křížek Zdeněk AC SPARTA PRAHA 05:47
20. SRB19871221 Veličković Miloš Partizan 05:59
21. HUN19760628 Arany Gábor P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 07:32
22. GER19890313 Schaar Fabian TEAM ISTA (ITA) 07:32
23. NED19880726 Hulzebos Barry KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 07:45
24. CZE19790707 Heinrich Lukáš Forman Cycling Team 07:51
25. NED19870908 Bovenhuis Robert KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 08:16
26. CZE19880826 Kratochvíla Jakub CK WINDOOR´S Příbram 08:54
27. POL19830527 Halejak Wojciech DHL Author 08:57
28. SVK19880617 Čanecký Marek CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 08:58
29. CZE19750523 Svoboda Jakub Výber Moravy 08:58
30. GER19860509 Schmuda Robin TEAM ISTA (ITA) 08:58
31. SRB19820215 Spasić Dragan SERBIA NATIONAL TEAM 08:58
32. SVK19861224 Haring Martin CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 08:58
33. CZE19860907 Šimek Jan EUROREGION NISA 08:58
34. NED19870711 Boersma Jildert KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 08:58
35. CZE19891209 Ehrenberger Jakub EUROREGION NISA 08:58
36. SRB19880607 Srnić Alexandar Partizan 08:58
37. SVK19730102 Šipeky Ján Dukla Trenčín Merida 08:58
38. SRB19890203 Kasa Gabor SERBIA NATIONAL TEAM 08:58
39. CRO19890809 Grubič Luka BK/ Puris Kamen Cycling Club 09:00
40. SVK19751022 Prazdnovsky Martin AC SPARTA PRAHA 09:00
41. POL19670116 Romanik Radoslav DHL Author 09:00
42. SVK19770411 Kováč Maroš Dukla Trenčín Merida 09:00
43. SVK19880708 Vyšňa Matej Dukla Trenčín Merida 09:00
44. ITA19840208 Rizza Emanuele P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 09:07
45. BUL19820917 Rusev Rusen Tenev Contimental Cycling Club Bourgas 09:07
46. CZE19880119 Paďour František CK WINDOOR´S Příbram 09:14
47. SVK19690106 Polievka Pavol Dukla Trenčín Merida 09:14
48. CZE19751028 Klášterka Tomáš Forman Cycling Team 09:14
49. NED19871109 Horring Lars KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 09:14
50. CRO19891224 Ivaničič Marko BK/ Puris Kamen Cycling Club 09:14
51. BUL19870226 Evstatiev Petar Contimental Cycling Club Bourgas 09:14
52. RUS19880625 Silin Egor Russian National Team 09:14
53. RUS19780905 Borisov Vladislav CK WINDOOR´S Příbram 09:22
54. CZE19891207 Zaoral Marek EUROREGION NISA 09:22
55. RUS19890218 Root Evgeny Russian National Team 09:22
56. CZE19821111 Hebik Martin AC SPARTA PRAHA 09:24
57. GER19870522 Heinze René EUROREGION NISA 09:24
58. POL19820510 Bodnar Lukasz DHL Author 09:38
59. POL19720216 Zaradny Piotr DHL Author 09:38
60. SVK19860106 Zachar Branislav Dukla Trenčín Merida 09:38
61. SRB19821124 Vidaković Dejan Partizan 09:38
62. CZE19880629 Janošek Tomáš Forman Cycling Team 11:46
63. NED19850504 Verschoor Martijn KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 11:46




Grand prix ZTS – špeciál a.s. - 25.5.2008



1. Meschenmoser Christoph TEAM ISTA (ITA) 3:46:55
2. Broniš Roman Dukla Trenčín Merida 00:01
3. Zanella Manolo ITALIAN CYCLING FEDERATION 02:35
4. Hofbauer Rolf TEAM ISTA (ITA) 02:35
5. Prazdnovsky Martin AC SPARTA PRAHA 02:35
6. Kováč Maroš Dukla Trenčín Merida 02:35
7. Cer Tomáš Výber Moravy 02:35
8. Cador Rida P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 02:35
9. Gerganov Evgeni Contimental Cycling Club Bourgas 02:35
10. Škvarka Michal Trenčiansky región 04:09
11. Šipeky Ján Dukla Trenčín Merida 04:10
12. Hebik Martin AC SPARTA PRAHA 04:10
13. Hulzebos Barry KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 04:10
14. Biolo Giampaolo ITALIAN CYCLING FEDERATION 04:32
15. Šimek Jan EUROREGION NISA 04:55
16. Masotti Fabio ITALIAN CYCLING FEDERATION 05:00




GP Hydraulika - 23.5.2008
1. Kusztor Péter P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 4:44:34
2. D´Angelo Davide P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 00:47
3. Nerz Domonik TEAM ISTA (ITA) 00:47
4. Broniš Roman Dukla Trenčín Merida 00:47
5. Romanik Radoslav DHL Author 00:47
6. Silin Egor Russian National Team 00:47
7. Hasanovič Esad SERBIA NATIONAL TEAM 00:47
8. Meschenmoser Christoph TEAM ISTA (ITA) 01:44
9. Zanderigo Luca ITALIAN CYCLING FEDERATION 01:44
10. Kochetkov Pavel Russian National Team 01:44
11. Křížek Zdeněk AC SPARTA PRAHA 01:44
12. Haring Martin CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 01:44
13. Kováč Maroš Dukla Trenčín Merida 01:44
14. Sapa Marcin DHL Author 01:44
15. Jovanović Nebojsa SERBIA NATIONAL TEAM 01:44
16. Detko Artur DHL Author 04:01
17. Žold Der SERBIA NATIONAL TEAM 04:04
18. Hofbauer Rolf TEAM ISTA (ITA) 04:04
19. Hulzebos Barry KroIStonE / Regional Team Noord (Nederland) 04:04
20. Krotky Rostislav AC SPARTA PRAHA 04:04
21. Svoboda Jakub Výber Moravy 04:04
22. Cer Tomáš Výber Moravy 04:04
23. Rusev Rusen Tenev Contimental Cycling Club Bourgas 04:04
24. Novák Jakub CK WINDOOR´S Příbram 04:04
25. Veličković Miloš Partizan 04:04
26. Čanecký Marek CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 04:04
27. Spasić Dragan SERBIA NATIONAL TEAM 04:04
28. Halejak Wojciech DHL Author 04:04
29. Hudeček Petr Forman Cycling Team 04:04
30. Ehrenberger Jakub EUROREGION NISA 04:04
31. Paďour František CK WINDOOR´S Příbram 04:04
32. Kasa Gabor SERBIA NATIONAL TEAM 04:04
33. Pavek Ondrej AC SPARTA PRAHA 04:04
34. Barényi Milan CK ZP SPORT A.S. Podbrezová 04:04
35. Cziráki István P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 04:19
36. Prazdnovsky Martin AC SPARTA PRAHA 08:11
37. Ivanics Gergely P-NÍVÓ BETONEXPRESSZ 2000 KFT.SE 13:18




 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 11x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2008/Dubnice/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
Dubnice_044.jpg
Dubnice_054.jpg
Dubnice_059.jpg
dubnice_1.jpg
dubnice_2.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

14.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
14.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic16th September 2020
startuje se v sobotu 3.října 2020 ve 12,00 hodin od domu kultury ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru