Facebook

Kdo je kdo

Profil: 2017 team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA 2017
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde Praha
Bydliště 
Záliby Cyklistika
Kontakt rubas@sparta-cycl...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

The Paths of King Nikola 2.2 UCI - Martin Hebík 13. místo v 1. etapě

The Paths of King Nikola 2.2 UCI - Martin Hebík 13. místo v 1. etapě

Pá - 21. Březen 2008, 10:29 - Jiří Sivák

Včera odstartoval v Černé hoře etapový závod druhé kategorie UCI. Celková délka tohoto závodu je 688 kilometrů. První etapa byla dlouhá 169 km a okořenilo ji několik náročných stoupání. V Černé hoře panuje v současné době chladné počasí, teploty se pohybují pouze kolem 10 stupňů.

Do cíle závodu přijelo hlavní pole čítající 63 závodníků, včetně čtyř našich - Hebíka, Krotkého, Prázdnovského a Soukupa.Z vítězství se radoval Mitja Mohoric ze slovinského týmu Perutnina Ptuj. Náš Martin Hebík dospurtoval v technickém dojezdu na 13. místě. Smůlu měl Michal Kesl, který se po defektu nedokázal vrátit do první skupiny a závod dokončil v grupetu se ztrátou 20 minut. O náročnosti první etapy svědčí i to, že vzdalo nebo po limitu dojelo 23. závodníků - pětina startovního pole.

Dnes čeká na závodníky 133 kilometrů dlouhá 2.etapa s pěti kopečky kolem 200 metrů a s cílem ve známém letovisku Ulcinj.

Sobota - 3. Etapa: 197 kilometrů a dva těžké kopce do 700 a 900 metrů s cílem v Baru.

Neděle - 4. etapa: Královská etapa na závěr: 185 kilometrů a tři tvrdá stoupání do 700, 900 a 1400 metrů nad mořem.
Od dnešního večera má v celé oblasti 3 dny vydatně pršet, teploty kolem 10 stupňů a tak se mají závodníci na co těšit...


Výsledky:

1 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 4.04.42
2 Robin Chaigneau (Ned) Asito Cycling Team
3 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
4 Pavel Shumanov (Bul) Hemus - 1896
5 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj
6 Vladimir Kerkez (Slo) Team SAVA
7 Emanuele Rizza (Ita) P-Nivo Betonexpressz
8 Daniel Petrov (Bul) CC Bourgas
9 Gergely Ivanics (Hun) P-Nivo Betonexpressz
10 Blazej Janiaczyk (Pol) MROZ-Action-Uniqa
11 Dejan Vracic (Slo) Loborika
12 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania
13 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha
14 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania
15 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas
16 Hrvoje Miholevic (Cro) Loborika
17 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania
18 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika
19 Igor Kranjec (Slo) Loborika
20 Attila Arvai (Hun) P-Nivo Betonexpressz
21 Palion Zarka (Alb) Albania
22 Predrag Prokic (Ser) Serbia
23 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
24 Cornelius Van Ooijen (Ned) Asito Cycling Team
25 Gabor Arany (Hun) P-Nivo Betonexpressz
26 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj
27 Philipp Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
28 Peter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz
29 Marek Rutkiewicz (Pol) MROZ-Action-Uniqa
30 Mantas Bliakevicius (Ltu) LTU Lithuania
31 Luka Grubic (Cro) Puris Kamen
32 Michael Gaubitzer (Aut) Monteinfo.com
33 Bartosz Huzarski (Pol) MROZ-Action-Uniqa
34 Christian Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
35 Meder Zulkuarov (Bul) Hemus - 1896
36 Sander Oostlander (Ned) Asito Cycling Team
37 Thorben Nilewski (Ger) Bianchi Store Munchen
38 Brian Vandborg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
39 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA
40 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha
41 Frantisek Padour (Cze) C.K. Windoors Pribram
42 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj
43 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha
44 Rusen Rusev (Bul) CC Bourgas
45 Zvonimir Pokupec (Cro) Loborika
46 Orhan Sahin (Tur) Turkey
47 Mariusz Witecki (Pol) MROZ-Action-Uniqa
48 Florian Fromm (Ger) Bianchi Store Munchen
49 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj
50 Aleksandar Milivojevic (Ser) Serbia
51 Tomasz Kuras (Pol) Imagis-MapaMap
52 Jakub Novak (Svk) C.K. Windoors Pribram
53 Mark Olieman (Ned) Asito Cycling Team
54 Milos Velickovic (Ser) CZP Team Partizan
55 Thomas Selleberg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
56 Elmar Hantsche (Ger) Profiline
57 Robert Gassmayr (Aut) Austria
58 Dejan Vidakovic (Ser) Serbia
59 Evgeni Gerganov (Bul) CC Bourgas
60 Marko Hlebanja (Slo) Team SAVA
61 Ivailo Gabrovski (Bul) Hemus - 1896
62 Uros Silar (Slo) Team SAVA
63 Ferdinand Bruckner (Aut) Monteinfo.com
64 Besmir Banushi (Alb) Albania 0.26
65 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team SAVA
66 Karsten Keunecke (Ger) Profiline 1.18
67 Slobodan Pajic (Ser) CZP Team Partizan 11.45
68 Gediminas Kaupas (Ltu) LTU Lithuania
69 Glenn Bak (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
70 Nazim Bakirci (Tur) Turkey
71 Jonid Toska (Alb) Albania
72 Josip Dulic (Ser) CZP Team Partizan
73 Julian Van Dijk (Ned) Asito Cycling Team
74 Julian Steinmeyer (Ger) Bianchi Store Munchen 15.38
75 Markus Gollman (Aut) Austria
76 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap 16.48
77 Bernard Wohrer (Aut) Monteinfo.com 20.10
78 Sufaj Altin (Alb) Albania
79 Arkadiusz Kogut (Pol) Imagis-MapaMap
80 Jakub Placzki (Pol) Imagis-MapaMap
81 Behcet Usta (Tur) Turkey
82 Srdan Omakovic (Ser) CZP Team Partizan
83 Eduard Fuchs (Aut) Austria
84 Ugur Marmara (Tur) Turkey
85 Carol Novak (Rou) Tusnad
86 Marko Ivancic (Cro) Puris Kamen
87 Gabor Kasa (Ser) Serbia
88 Sergei Galabov (Bul) Hemus - 1896
89 Jiri Brazdil (Cze) C.K. Windoors Pribram
90 Bernhard Redl (Aut) Monteinfo.com
91 Marius Catrinu-Cojocaru (Rou) Olimpic team Autoconstruct
92 Jakub Kratochvila (Cze) C.K. Windoors Pribram
93 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha
94 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram
95 Serge Herz (Ger) Profiline
96 Pavlin Balinski (Bul) Hemus - 1896
97 Florian Brugger (Aut) Austria
98 Petar Evstatiev (Bul) CC Bourgas
99 Romano Vicic (Cro) Puris Kamen
100 Danijel Kvasina (Cro) Puris Kamen 20.31
101 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 23.36
DNF Leonard Zeneli (Alb) Albania
DNF Peter Frohlich (Aut) Austria
DNF Samir Kovacevic BIH Bosnia I Hercegovina
DNF Albedin Zigic BIH Bosnia I Hercegovina
DNF Emir Mujabasic BIH Bosnia I Hercegovina
DNF Anes Ramic BIH Bosnia I Hercegovina
DNF Artur Kozak (Pol) Imagis-MapaMap
DNF Mihail Rusu (Rou) Olimpic team Autoconstruct
DNF Ionel Rusu (Rou) Olimpic team Autoconstruct
DNF Lucian Nicolae Bolbose (Rou) Olimpic team Autoconstruct
DNF Adrian Traian Ionescu (Rou) Olimpic team Autoconstruct
DNF Goran Smelcerovicc (Ser) Serbia
DNF Ivan Marinkovic (Ser) CZP Team Partizan
DNF Serhat Sert (Tur) Turkey
DNF Tamas Csicsaky (Rou) Tusnad
DNF Lehel Ruzsa (Rou) Tusnad
DNF Albert Serban (Rou) Tusnad
DNF Attila Mihok (Rou) Tusnad
DNS Vedad Karic BIH Bosnia I Hercegovina
DNS Marcin Osinski (Pol) MROZ-Action-Uniqa
DNS Alban Delija MNE Profiline

Teams

1 KK Perutnina Ptuj 12.14.06
2 P-Nivo Betonexpressz
3 Lithuania
4 Loborika
5 Asito Cycling Team
6 CC Bourgas
7 MROZ-Action-Uniqa
8 AC Sparta Praha
9 Team GLS - PAKKE SHOP
10 Bianchi Store Munchen
11 Hemus - 1896
12 Team SAVA
13 Serbia
14 Albania 12.11
15 Monteinfo.com 20.10
16 C.K. Windoors Pribram
17 Profiline 21.28
18 Team Partizan 23.30
19 Turkey 31.55
20 Austria 35.48
21 Imagis-MapaMap 36.58
22 Puris Kamen 40.20

General classification after stage 1

1 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 4.04.32
2 Robin Chaigneau (Ned) Asito Cycling Team 0.04
3 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - PAKKE SHOP 0.06
4 Peter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz 0.07
5 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA
6 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj
7 Dejan Vracic (Slo) Loborika 0.08
8 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania 0.09
9 Pavel Shumanov (Bul) Hemus - 1896 0.10
10 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj
11 Vladimir Kerkez (Slo) Team SAVA
12 Emanuele Rizza (Ita) P-Nivo Betonexpressz
13 Daniel Petrov (Bul) CC Bourgas
14 Gergely Ivanics (Hun) P-Nivo Betonexpressz
15 Blazej Janiaczyk (Pol) MROZ-Action-Uniqa
16 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania
17 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha
18 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania
19 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas
20 Hrvoje Miholevic (Cro) Loborika
21 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika
22 Igor Kranjec (Slo) Loborika
23 Attila Arvai (Hun) P-Nivo Betonexpressz
24 Palion Zarka (Alb) Albania
25 Predrag Prokic (Ser) Serbia
26 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
27 Cornelius Van Ooijen (Ned) Asito Cycling Team
28 Gabor Arany (Hun) P-Nivo Betonexpressz
29 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj
30 Philipp Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
31 Marek Rutkiewicz (Pol) MROZ-Action-Uniqa
32 Mantas Bliakevicius (Ltu) LTU Lithuania
33 Luka Grubic (Cro) Puris Kamen
34 Michael Gaubitzer (Aut) Monteinfo.com
35 Bartosz Huzarski (Pol) MROZ-Action-Uniqa
36 Christian Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
37 Meder Zulkuarov (Bul) Hemus - 1896
38 Sander Oostlander (Ned) Asito Cycling Team
39 Thorben Nilewski (Ger) Bianchi Store Munchen
40 Brian Vandborg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
41 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha
42 Frantisek Padour (Cze) C.K. Windoors Pribram
43 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha
44 Rusen Rusev (Bul) CC Bourgas
45 Zvonimir Pokupec (Cro) Loborika
46 Orhan Sahin (Tur) Turkey
47 Mariusz Witecki (Pol) MROZ-Action-Uniqa
48 Florian Fromm (Ger) Bianchi Store Munchen
49 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj
50 Aleksandar Milivojevic (Ser) Serbia
51 Tomasz Kuras (Pol) Imagis-MapaMap
52 Jakub Novak (Svk) C.K. Windoors Pribram
53 Mark Olieman (Ned) Asito Cycling Team
54 Milos Velickovic (Ser) CZP Team Partizan
55 Thomas Selleberg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
56 Elmar Hantsche (Ger) Profiline
57 Robert Gassmayr (Aut) Austria
58 Dejan Vidakovic (Ser) Serbia
59 Evgeni Gerganov (Bul) CC Bourgas
60 Marko Hlebanja (Slo) Team SAVA
61 Ivailo Gabrovski (Bul) Hemus - 1896
62 Uros Silar (Slo) Team SAVA
63 Ferdinand Bruckner (Aut) Monteinfo.com
64 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team SAVA
65 Besmir Banushi (Alb) Albania 0.36
66 Karsten Keunecke (Ger) Profiline 1.28
67 Slobodan Pajic (Ser) CZP Team Partizan 11.55
68 Gediminas Kaupas (Ltu) LTU Lithuania
69 Glenn Bak (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
70 Nazim Bakirci (Tur) Turkey
71 Jonid Toska (Alb) Albania
72 Josip Dulic (Ser) CZP Team Partizan
73 Julian Van Dijk (Ned) Asito Cycling Team
74 Julian Steinmeyer (Ger) Bianchi Store Munchen 15.48
75 Markus Gollman (Aut) Austria
76 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap 16.58
77 Bernard Wohrer (Aut) Monteinfo.com 20.20
78 Sufaj Altin (Alb) Albania
79 Arkadiusz Kogut (Pol) Imagis-MapaMap
80 Jakub Placzki (Pol) Imagis-MapaMap
81 Behcet Usta (Tur) Turkey
82 Srdan Omakovic (Ser) CZP Team Partizan
83 Eduard Fuchs (Aut) Austria
84 Ugur Marmara (Tur) Turkey
85 Carol Novak (Rou) Tusnad
86 Marko Ivancic (Cro) Puris Kamen
87 Gabor Kasa (Ser) Serbia
88 Sergei Galabov (Bul) Hemus - 1896
89 Jiri Brazdil (Cze) C.K. Windoors Pribram
90 Bernhard Redl (Aut) Monteinfo.com
91 Marius Catrinu-Cojocaru (Rou) Olimpic team Autoconstruct
92 Jakub Kratochvila (Cze) C.K. Windoors Pribram
93 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha
94 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram
95 Serge Herz (Ger) Profiline
96 Pavlin Balinski (Bul) Hemus - 1896
97 Florian Brugger (Aut) Austria
98 Petar Evstatiev (Bul) CC Bourgas
99 Romano Vicic (Cro) Puris Kamen
100 Danijel Kvasina (Cro) Puris Kamen 20.41
101 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 23.46

Teams

1 KK Perutnina Ptuj 12.14.06
2 P-Nivo Betonexpressz
3 Lithuania
4 Loborika
5 Asito Cycling Team
6 CC Bourgas
7 MROZ-Action-Uniqa
8 AC Sparta Praha
9 Team GLS - PAKKE SHOP
10 Bianchi Store Munchen
11 Hemus - 1896
12 Team SAVA
13 Serbia
14 Albania 12.11
15 Monteinfo.com 20.10
16 C.K. Windoors Pribram
17 Profiline 21.28
18 Team Partizan 23.30
19 Turkey 31.55
20 Austria 35.48
21 Imagis-MapaMap 36.58
22 Puris Kamen 40.20





 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru