Facebook

Kdo je kdo

Profil: Petr Pučelík

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaPučelda
Narozen 30. 11. 1971 - Út
Kde Plzeň
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Sparta Cycling Junior

Sparta-cycling junior: seriál závodů pro žáky v roce 2016 - výsledky

Sparta-cycling junior: seriál závodů pro žáky v roce 2016 - výsledky

St - 31. Srpen 2016, 21:14

Termíny: 8.5. Trofej Rokycan/ 18.5./ 8.6./ 15.6./ 6.7./ 20.7./ 17.8./ 24.8./ 7.9./ 14.9./ 21.9.vše Rapid Plzeň/ 1.10.Tour de Brdy
Sparta-cycling junior race 2016
seriál silničních závodů pro mladší a starší žáky



Výsledky Tour de Brdy 1.10. 2016 – MTB Maraton na 30 km
ml. žáci:
1. místo Matouš Rubáš Author team Stupno 1:16:30
2. místo Vladimír Kroc Author team Stupno 1:21:22
3. místo Stanislav Procházka Junior project 1:24:28
Starší žáci:
1. místo Nan Vondráček CK Příbram 1:08:34
2. místo Jiří Koktavý team 1.1100
3. místo Josef Otta CK Příbram 1:20:35

Výsledky a foto z Sparta cycling junior race - ml. a st. žáci 12 okruhů čas 20:15 21.9.2016
1.místo Kristýna Burlová Copr TJ Přeštice 7b
2.místo Jan Vondráček CK Příbram Fany Gastro 6b
3.místo Nikol Soustružníková MS Bike Academy racing 3b
4.místo David Kamien BC Město Touškov 3b
5.místo Maxmilian Kerl Author team Stupno 1b
6.místo Matouš Rubáš Author team Stupno 1b
7.místo Simona Spěšná MS Bike Academy 1b
8.místo Štěpán Krula MS Bike Academy
9.místo Pavel Choc Author team Stupno
10.místo Adéla Foltýnová BC Město Touškov
11.místo Vladimír Kroc Author Team Stupno
12.místo Jaromír Kohout SK Petřín
celkem 30 startujících

Výsledky a foto z Sparta cycling junior race - ml. a st. žáci 12 okruhů čas 21:28 14.9.2016
1.místo Kristýna Burlová Copr TJ Přeštice 6b
2.místo Karel Macán TJ Plamen Chodov 5b
3.místo Adéla Holubová MS Bike Academy racing 3b
4.místo Adéla Foltýnová BC Město Touškov 3b
5.místo Jan Vondráček CK Příbram Fany Gastro 3b
6.místo David Kamien BC Město Touškov 2b
7.místo Simona Spěšná MS Bike Academy
8.místo Václav Jírovec TJ Plamen Chodov
9.místo Dominik Walzer BC Město Touškov
10.místo Jakub Staněk SK Petřín
11.místo Ondřej Vavroušek CK Příbram
12.místo Maxmilian Kerl Author team Stupno
13.místo Jaromír Kohout SK Petřín
14.místo Matouš Rubáš Author team Stupno
15.místo David Eliáš CK Příbram
16.místo Martin Charvát AC SPARTA PRAHA
17.místo Adéla Mitrychová MS Bike Academy
18.místo Štěpán Trula MS Bike Academy
19.místo Markéta Macánová TJ Plamen Chodov
ostatní -1 okruh celkem 33 závodníků


Sparta cycling junior race - ml. a st. žáci 12 okruhů čas 21:28
7.9.2016

1. místo Jakub Daněk IVAR CS Author 9b
2. místo Daniela Radová Benešov 4b
3. místo Martin Čepek CK Slavoj Terezín 3b
4. místo Stránský Jakub IVAR CS Author 3b
5. místo David Kamien CK Město Touškov 2b
6. místo Jan Vondráček CK Příbram 1b
Celkem 35 závodníků na startu

Závod kategorie mladší a starší žáci a žákyně absolutně
24.8.2016
1. místo David Goga (Profisport Cheb) 10b
2. místo Dagmar Hejhalová (Dukla Praha) 4b
3. místo Martin Čepek (CK Slavoj Terezín) 3b
4.místo Frühauf Jan( Profisport Cheb)2b
5. místo Kolářová Justýna Dukla Praha 2b
6. místo Džerengová Sabina Dukal Praha 1b
7. místo Vajc Václav Profisport Cheb
8. místo Mundlová Anna Cyklosport Pitstop Klatovy
9.místo Rubáš Matouš Author Team Stupno
10. místo Kuba Filip CK Příbram
11. místo Charvát Martin AC SPARTA Praha
12. místo Kroc Vladimír Author Team Stupno
13. místo Otta Josef CK Příbram
14. místo Hodlová Nikola Cyklosport Pittstop Klatovy








Sparta-cycling junior race v Plzni na Rapidu.
17.8.2016
13 km kritérium mladších a starších žáků a žákyň:
Výsledky
čas vítěze 23:25 min
1. místo Čepek Martin CK Slavoj Terezín 12b
2.místo Goga David Profisport Cheb 7b
3. místo Kulha Filip Tufo Cz Otrokovice 2
4. místo Rubáš Matouš Author team Stupno 1b
5. místo Vajc Václav Profi sport Cheb
6. místo Otta Josef CK Příbram
7. místo Choc Pavel Author team Stupno
8. místo Kroc Vladimír Author Team Stupno
9. místo Spěšná Simona MS Bike Academy
10. místo Mitrichová Michaela MS Bike Academy
11. místo Kuba Filip CK Fany Gastro Windoors Pribram
12. místo Stanke Matěj Author Team Stupno

Závod kategorie mladší a starší žáci a žákyně absolutně
20.7. 2016

1. místo Kristýna Burlová (COPR TJ Přeštice) 7b
2. místo Ondřej Zuna (Author team Stupno) 5b
3. místo Daniela Radová (Benešov) 5b
4. místo Martin Čapek Slavoj Terezín 4
5. místo Štěpán Zuna Author team Stupno 1b
6. místo Adéla Foltýnová Bike město Touškov
7. místo Matouš Rubáš Author team Stupno
8. místo Šárka Křikavová bike Touškov
9. místo Max Kerl author team Stupno
10. místo Filip Kuba CK Příbram
11. místo Ondřej Varoušek CK Příbram
12.místo Vendula Hlinková CK Petřín
13. místo Petr Makovec CK Petřín
14. místo Vladimír Kroc Author team Stupno
15. místo Daniel Groh Author Team Stupno
16. místo Sebastian Kerl Author Team Stupno - 1 kolo
17. místo Tereza Burloví COPR Přeštice
18.místa Lucie Grohová Author team Stupno
19.místo Adéla Křikavová Bike Touškov

Sparta-cycling junior -závod kategorie mladší a starší žáci/kyně
15.6.2016

1. místo Kristýna Burlová (COPR TJ Přeštice) 11b
2. místo Max Kerl (Author team Stupno) 5b
3. místo Holubová Adéla (MS Bike academy) 2b
4. místo Foltýnová Adéla (BC Touškov) 2b
5. místo Walzer Dominik ( BC Touškov) 1B
6. místo Goga David Profi sport Cheb 1b
7. místo Groh Daniel Author team Stupno
8. místo Šilhavý Daniel SP Kolo Loap Specialized
9. místo Staněk Jakub SK Petřín Plzeň
10. místo Šihavý Ondřej SP Kolo loap Specialized

sparta cycling junior race - délka 13km čas 23:02 body
18.5.2016
1 CZE20020107 Soustružníková Nikol MS BIKE ACADEMY RACING sže 5 bodů
2 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna COPR TJ PŘEŠTICE 19298 sže 5 bodů
3 CZE2002 Kamien David BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Sž 2 bodů
4 CZE20051025 KOHOUT Jaromír SK PETŘÍN PLZEŇ 19660 mž 2 bodů
5 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 mž 2 bodů
6 CZE20040921 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO 19985 mž 2 bodů
7 CZE2004 Zuna Štěpán AUTHOR TEAM STUPNO mž 2 bodů
8 CZE20040513 STANĚK Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 20171 mž 1 bodů
9 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AUTHOR TEAM STUPNO 21595 mž 1 bodů
10 CZE2002 Zuna Ondřej AUTHOR TEAM STUPNO sž
11 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20509 st
12 CZE2005_____ KROC Vladimír AUTHOR TEAM STUPNO mž
13 CZE 2002 Cibulková Tereza AUTHOR TEAM STUPNO sž
14 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela MS BIKE ACADEMY RACING 20760 mž
15 CZE2002 Volf Martin MS BIKE ACADEMY RACING sž
16 CZE20051229 TEMNIAK Filip SKH - Racing 21391 mž
17 CZE 2006 Košťálek František BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV mž
18 CZE20060721 BURLOVÁ Tereza COPR TJ PŘEŠTICE 21372 mž
19 CZE20031010 MAKOVEC Martin SK PETŘÍN PLZEŇ 20766 sž
20 CZE2005 Groh Daniel AUTHOR TEAM STUPNO mž

Trofej Rokycan 2016 8.5.2016
veřejný závod mladší žáci, starší žáci, kadeti
start handicap 1:30 mezi kategoriemi – cíl společný- výsledky společné
okruh Trofeje Rokycany-Veselá-Raková – Rokycany 11 km

1. místo Kohout Jaromír čas 21:15 SK Petřín Plzeň / mladší žák
2. místo Bažík Tomáš AŠK - AS Inter Bratislava / kadet
3. místo Burková Kristýna - 12 s Přeštice/ st. žákyně
4. místo Vondráček Jan Fany - 13 s Gastro/ st. žák
5. místo Šubrt Jan - 1.10 Chlumčany / Kadet - ,, ---
6. místo Matouš Rubáš – 1:30 Author Team Stupno/ ml.žák
7. místo Kroc Vladimír - 1:33 Author Team Stupno/ ml.žák
8. místo Kuba Filip CK Příbram / ml.žák
9. místo Temniak Filip SKH Racing/ ml.žák
10.místo Vavroušek Ondřej CK Příbram/ ml.žák
11.místo Hladík Petr SKC Velovis Švihov/ ml.žák

 

Sparta Junior

CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol
CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol5. 08. 2021
jedinečný systém zavěšení jízdních kol a koloběžek od Sparta cycling.
Univerzální venkovní stojan pro 7 ...více

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic14th September 2021
startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod je určen pro amatéry, U23, masters, elite, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

bernardly69: Daily updated super sexy photo galleries
Best Nude Playmates & Centerfolds, Beautiful galleries daily updates
http://fairdealing.pornfatgirl.moesexy.com/?angelina
free real classic streaming porn video porn old ladies tubes extreme tube porn sites porn girl free video ...[zkráceno]
Přidáno 24. 09. 2021 ke článku: Zdeněk Křížek 3. místo na Mistrovství ČR v závodě jednotlivců do 23 let . > Reakce
 
xomuxifinojo: Sepsis; impulsive reached contact accentuated unskilled.
http://slkjfdf.net/ - Eyeverle Ineruj tyh.ojno.wwww.sparta-cycling.cz.zlp.ax http://slkjfdf.net/
Přidáno 24. 09. 2021 ke článku: Petr Fiala vyhrál na Českém poháru v Ostravě kategorii do 23 let, Jiří Nesveda šestý na Memoriálu J. Veselého > Reakce

Příspěvky z fóra

jtyfab1991: sapf qjlv 5573
?????????????????? ???????? ????????? https://bit.ly/2XmXF9Y ???? ??????? ???????????
Přidáno 25. 09. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
wegaza2003: qmij olju 32532
????????? ???????? https://bit.ly/38Z1ZyH ?????? ????? 29 ?????
Přidáno 25. 09. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru