Facebook

Kdo je kdo

Profil: Dominik Horák

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde Pardubice
Bydliště Horní Roveň
Záliby sport, florbal. hokej, MTB
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Nástěnka

výsledky Tour de Brdy

výsledky Tour de Brdy

Pá - 14. Říjen 2011, 09:35

T O U R D E B R D Y 2 0 1 1 na ČT 4 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt-magazin-o-cyklistice/211471290410021-spurt/ 13-17. minuta pořadu/
Strašice (CZE)

POŘ. St. Č. Kód UCI Příjmení, Jméno Oddíl Č.licence Kategorie Čas Ztráta
Rank Race no. UCI code Surname and name Team Licence Category Time Gap

SILNICE / ROAD
Délka / Distance: 70 km Průměrná rychlost / Average Speed: km/h
1 102 Bareš, Jiří ASC DUKLA PRAHA 1:49:44 00:00,00
2 108 Kadlec, Milan ASC DUKLA PRAHA 1:49:48 00:04,00
3 128 Smola, Lukáš Tj favorit brno
4 280 Pávek, Ondřej 1:51:38 01:54,00
5 277 Hynek, Kristián
6 104 Dostál, Jan ASC DUKLA PRAHA 1:53:10 03:26,00
7 151 Reeh, Jiří Cyklo Míčka Rock Rádio 1:54:01 04:17,00
8 290 Ježek, Jiří
9 106 Hačecký, Vojtěch ASC DUKLA PRAHA
10 117 Vendolský, Ondřej ASC DUKLA PRAHA 1:54:08 04:24,00
11 111 Fürst, Roman ASC DUKLA PRAHA
12 52 Filip, Jakub SKC Prostějov
13 89 Kuchař, Přemysl Sokol Veltěž
14 135 JANOUŠEK, Libor CK KOLOKRÁM-SVIJANY 1:54:15 04:31,00
15 103 Bláha, Martin ASC DUKLA PRAHA
16 96 Viktorin, Václav CK Team Bike Březová 1:54:40 04:56,00
17 146 Kníže, David NISSAN DOLÁK
18 109 Kaňkovský, Alois ASC DUKLA PRAHA 1:54:50 05:06,00
19 105 Hačecký, Martin ASC DUKLA PRAHA
20 130 Beran, Vojtěch Alltraining-Lawi 1:55:57 06:13,00
21 26 Janda, Tomáš Studiopohody.cz 1:59:12 09:28,00
22 47 Kopáč, Pavel CK SportBlažek.cz 1:59:20 09:36,00
23 29 Prager, Karel CK Vinohradské Šlapky
24 99 Mráček, Michal SKC Prostějov 2:00:30 10:46,00
25 54 Vrážel, Viktor SKC Prostějov
26 56 Babiánek, David SKC Prostějov
27 13 Herda, Jan
28 59 Tkadlec, Ondřej SKC Prostějov
29 263 Holub, Josef 2:01:40 11:56,00
30 83 Kuda, Pavel Sensor Svitavy
31 14 Zárybnický, Jiří Bike Club Brdy
32 152 Hanzelín, Roman 2:03:19 13:35,00
33 160 Procházka, Radek CK Královice 2:04:40 14:56,00
34 163 Soušek, Karel vinohradské šlapky
35 137 Běhounek, Michal Veloservis Team 2:04:50 15:06,00
36 262 Kadlec, Rudolf
37 8 Pruša, Vítězslav Vinohradské šlapky 2:05:17 15:33,00
38 142 Faltus, Tomáš Veloservis Team 2:05:25 15:41,00
39 24 Novák, Michal
40 76 Vokoun, Jan KL sport Most
41 33 Sýkora, Robert CK Vinohradské Šlapky
42 2 Charvát, Martin 2:06:01 16:17,00
43 283 Okruhlica, Petr 2:06:40 16:56,00
44 34 Stejskal, Vaclav 2:07:28 17:44,00
45 92 Kordík, Petr Maratoncentrum Jičín
46 38 Kopecký, Pavel Lokomotiva Beroun 2:09:12 19:28,00
47 158 Stehlík, Petr BI ESSE
48 136 Novotný, Petr petebike 2:11:02 21:18,00
49 82 Hrubý, Tomáš AC Sparta Praha
50 17 Kohlbeck, Petr CK Kramolín 2:11:11 21:27,00
51 110 Mixa, Marek ASC DUKLA PRAHA 2:11:30 21:46,00
52 159 Klabouch, Jan GO! Nutrixxion
53 242 Tobrman, Jiří Cyklo Bery
54 12 Marek, David Agro Kolín 2:14:31 24:47,00
55 6 Kubec, Martin Nýrsko 2:15:01 25:17,00
56 273 Jedlička, Luboš 2:17:05 27:21,00
57 32 Ševčík, Petr KC Kooperativa 2:17:12 27:28,00
58 30 Zbuzek, Miroslav CK Záluží 2:17:40 27:56,00
59 94 Firman, Vlastimil Hisport team
60 90 Kubín, Martin vinohradské šlapky
61 84 Michalák, Petr CK Vinohradské Šlapky 2:17:50 28:06,00
62 27 MUSIL, Ladislav Sokol Veltěž
63 77 Karban, Vlastimil BIKE RADLÍK
64 125 Slapnička, Petr Pinarello Rakovník 2:20:10 30:26,00
65 45 LÖBL ml., Richard Nalžovky ROAD :o) 2:20:28 30:44,00
66 249 Paďour, František Příbram
67 271 Barotoloměj, Pavel 2:20:55 31:11,00
68 43 Drechsler, Petr ABC Braník 2:21:07 31:23,00
69 21 Hnízdil, Stanislav CK Záluží
70 80 Friml, Petr Kladiváři 2:21:31 31:47,00
71 10 Tošner, Michal LK Slovan Karlovy Vary 2:21:58 32:14,00
72 143 Šalena, Petr AC SPARTA PRAHA B 2:22:10 32:26,00
73 101 Markos, Athanasios Mapei Cyklo Kaňkovský 2:23:06 33:22,00
74 122 Doležal, Jiří AC SPARTA PRAHA
75 39 Stupka, Ondřej KC Brno 2:24:05 34:21,00
76 53 Cetkovský, Martin SKC Prostějov 2:24:54 35:10,00
77 37 Šíma, Miroslav Ramala
78 35 Vlach, Miroslav CK Záluží
79 272 Staněk, Lukáš 2:25:09 35:25,00
80 144 Novotný, Oldřich GO! Nutrixxion
81 1 Cimický, Miroslav
82 156 Hanousek, Josef KL SPORT MOST 2:25:45 36:01,00
83 61 Červenka, Petr SPP Pičín 2:28:54 39:10,00
84 235 Jílek, Zdeněk ČS Specialized junior MTB TEAM 2:29:03 39:19,00
85 157 Kachlíř, Marcel FOCUS CYCLING ZNOJMO 2:29:16 39:32,00
86 15 Vomáčko, Petr Continental sport club Jičín 2:20:25 30:41,00
87 259 Juřík, Kamil 2:30:38 40:54,00
88 73 Dobiáš, David Kelly´s BikeRanch
89 253 Machala, Jan 2:31:04 41:20,00
90 121 Okrouhlický, Tomáš AC SPARTA PRAHA 2:32:22 42:38,00
91 123 Burda, Daniel 2:32:38 42:54,00
92 9 Burda, Ladislav 2:34:08 44:24,00
93 279 Lukeš, David 2:34:26 44:42,00
94 260 Ploch, Petr 2:34:30 44:46,00
95 4 Janko, Daniel 2:35:30 45:46,00
96 68 Křivanec, Zdeněk 2:35:43 45:59,00
97 64 Leksa, Ladislav Toi-Toi Cykloklub Slaný 2:37:33 47:49,00
98 63 Čermák, Filip 2:37:39 47:55,00
99 250 Radolf, Tomáš 2:41:53 52:09,00
100 51 Půhoný, Martin Rokycany 2:42:39 52:55,00
101 44 Skála, Radim Sokol Veltěž 2:44:03 54:19,00
102 7 Hnětkovský, Jiří www.fordfans.cz 2:44:40 54:56,00
103 281 Kesl, Michal 2:45:25 55:41,00
104 243 Soukup, Josef FOCUS CYCLING TEAM
105 265 Majurszký, Milan Kramolín
106 153 Fi+D92ala, Jan FOCUS CYCLING TEAM
107 36 Černý, Jiří Rotor bike 2:45:36 55:52,00
108 69 Grubner, Miroslav SPP Pičín 2:50:16 00:32,00
109 41 Přibil, Jiří Birell Hobby Team 2:53:17 03:33,00
110 20 Hnětkovský, Zdeněk www.fordfans.cz 2:53:25 03:41,00
111 72 Rubeš, Pavel 3:00:11 10:27,00
112 40 Šrain, Jiří KPO 3:02:06 12:22,00
113 50 Kraus, František SPP Pičín 3:05:38 15:54,00
114 62 Horký, Roman SPP Pičín 3:07:26 17:42,00
115 65 Grubner, Václav SPP Pičín
11 Vlach, Martin DNF
28 Šiška, Jan TTK Slavia VŠ Plzeň DNF
42 Toman, Lukáš CC Kvíčovice B DNF
46 Nový, Jaroslav DNF
48 Lukášek, Petr DNF
70 Jirka, Jan R2 Team DNF
85 Smělý, Daniel Sokol Veltěž DNF
95 Zahrádka, Petr Allatraining - Lawi DNF
100 Salaj, Tomáš SKC Prostějov DNF
107 Hochmann, Jiří ASC DUKLA PRAHA DNF
124 Bilek, Miroslav CK Markus DNF
126 Safar, Pavel High-5.cz DNF
134 Švarc, Radek bike sport ústí nad labem DNF
145 Humplík, Jiří H-H Smíchov DNF
155 Drechsler, Dušan DNF
162 Hledík, Jiří Praha DNF
241 Bečka, Radek FOCUS CYCLING TEAM DNF
252 Soják, Jan DNF
275 Brabec, Miroslav DNF
294 Cízl, Miroslav DNF
MTB / MTB
Délka / Distance: 70 km Průměrná rychlost / Average Speed: km/h
1 234 Kozák, Tomáš Focus Bad Salzdetfurth racing 2:00:30 00:00,00
2 224 Götz, Petr ROTORBIKE PLZEŇ 2:04:40 04:10,00
3 186 Vít, Martin RadyneBike.cz 2:04:50 04:20,00
4 231 Tříska, Jan Explosiw Bike Team 2:05:40 05:10,00
5 245 Hasman, Petr Nušlov 2:07:50 07:20,00
6 233 Razým, Vladislav Sport Club Plzeň
7 220 Koprnický, Kamil ROTORBIKE PLZEŇ 2:09:46 09:16,00
8 274 Šafář, Pavel High-5 CZ 2:09:57 09:27,00
9 227 Dvořák, Otakar Bike Radlik 2:15:01 14:31,00
10 232 Veindl, Martin Nepomuk bikers 2:15:48 15:18,00
11 213 Kadlec, Jan ROTOR BIKE 2:17:01 16:31,00
12 217 Šesták, Martin cyklotrenink.com 2:18:00 17:30,00
13 201 Kořán, Jakub SDH Sedlec 2:21:31 21:01,00
14 197 Locker, Martin Paklisport klub 2:21:37 21:07,00
15 214 Novotný, Tomáš JTRN Holoubkov 2:22:21 21:51,00
16 219 Pospíšil, Jiří Redpoint Pearl Izumi 2:24:05 23:35,00
17 225 Vostracký, Karel Brdy Beer Bears 2:25:09 24:39,00
18 188 Sobotka, Jiří Cyklosport Sedláček 2:28:54 28:24,00
19 212 Janoušek, Jonáš Rotorbike
20 194 Sýkora, Martin level 14 2:33:59 33:29,00
21 228 Sunkovský, Milan HK Rakovník 2:35:16 34:46,00
22 211 Čvančara, Pavel 2:35:30 35:00,00
23 282 Šollar, Richard Bike Sport Plzeň 2:36:45 36:15,00
24 208 Váca, Darek 2:38:14 37:44,00
25 207 Burle, Radek TJ COPR Přeštice
26 209 Vejvoda, Pepa 2:38:36 38:06,00
27 190 Sobotka, František Cyklosport Sedláček 2:40:09 39:39,00
28 230 Krčál, Petr Bohemians 2:40:34 40:04,00
29 205 Šott, Marek SAXANA TEAM 2:43:53 43:23,00
30 204 Zajíček, Jiří Ski Holoubkov 2:46:12 45:42,00
31 187 Kára, Bohuslav AC Sparta Praha cycling 2:46:21 45:51,00
32 229 Benedikt, Zdeněk HK Rakovník
33 206 Šeller, Adam 2:46:45 46:15,00
34 215 Michálek, Pavel Volduchy 2:47:09 46:39,00
35 278 Suchan, Vladimír Rokycany 2:50:03 49:33,00
36 269 Šůcha, Václav Author Team Stupno 2:50:43 50:13,00
37 210 Janák, Petr 2:50:55 50:25,00
38 193 Helt, Tomáš olafbenz.cz 2:51:06 50:36,00
39 195 Košař, Martin level 14 2:52:29 51:59,00
40 216 Sobolík, Václav Takenaka Pavlovsko 2:54:39 54:09,00
41 198 Nekolný, Petr Uran Bike Team Příbram 2:57:41 57:11,00
42 185 Rubáš, Tomáš Favoritfitness 3:02:06 01:36,00
43 218 Florián, Tomáš Reklama Písmo Florián 3:03:14 02:44,00
44 276 Šalena, Jaroslav Strašice 3:25:55 25:25,00
199 Sedlák, Jan DNF
200 Hudec, Miroslav DNF
221 Florián, Radek Favoritfitnessclub DNF
???? 222 Čech, Jiří Central Bike
223 Barczik, Karel DNF
248 Janík, Vladimír Slavoj Medový Újezd DNF
29. místo 291 Grun, Petr Grunsport 2:41.32
Počet startujících: 51









T O U R D E B R D Y 2 0 1 1
5. ročník cyklomaratonu okolo Brd se startem ve Strašicích
závod jednotlivců / individual race g Com.no.: 1/
Datum / Date: 02.09.2011 Místo konání / Place: Strašice (CZE)
Výsledková listina / Result list

POŘ. St. Č. Kód UCI Příjmení, Jméno Oddíl Č.licence Kategorie Čas Ztráta
Rank Race no. UCI code Surname and name Team Licence Category Time Gap

ŽENY / WOMEN
Délka / Distance: 70 km Průměrná rychlost / Average Speed: km/h
1 171 Hranaiová, Katarína AC SPARTA PRAHA 2:06:01 00:00,00
2 264 Doležalová Hana TJ Sokol K.D. 2:13:10 07:09,00
3 167 Vnukova, Jaroslava Bike service Klecany MTB 2:39:13 33:12,00
4 270 Litavcová, Pavla Team Louny 2:40:09 34:08,00
5 293 Grünová, Michaela GRÜNSPORT 2:41:53 35:52,00
6 165 Konopová, Jana Author Team Stupno 2:43:53 37:52,00
7 164 Charvátová, Kateřina 2:44:40 38:39,00
8 173 Pultarová, Kateřina BIKE SPORT Ústí n.L. 2:46:50 40:49,00
9 236 Pavlíčková Patrície Brdské šlapky 2:51:21 45:20,00
10 287 Váchalová Marie St. Plzenec 2:53:27 47:26,00
11 247 Vaníková Jirka Slavoj Medový Újezd 3:25:55 19:54,00
172 Trefná, Tereza Alltraining-Lawi DNF
286 Sýkorová Lenka CK Kolokrám Svijany DNF
Počet startujících: 14

CYKLOKROS / CYCLO-CROSS
Délka / Distance: 70 km Průměrná rychlost / Average Speed: km/h
1 118 Holub, Tomáš AC SPARTA PRAHA 1:53:10 00:00,00
2 182 Hunal, Martin AC SPARTA PRAHA 1:53:40 00:30,00
3 246 Krotký, Rostislav AC SPARTA PRAHA 1:54:01 00:51,00
4 240 Fabišovský, Ladislav AC SPARTA PRAHA 1:54:15 01:05,00
5 176 Guse, Michal Team Louny 2:05:17 12:07,00
6 177 Hynek, Jan 2:21:07 27:57,00
7 289 Nesveda Jiří AC SPARTA PRAHA 2:32:22 39:12,00
8 239 Ženíšek, Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 2:34:55 41:45,00
9 267 Vencl Petr MKV Sport 2:41:20 48:10,00
10 184 Rubáš, Karel Hobosoft 3:02:29 09:19,00
11 178 Novák, Jaroslav NOVAK frames 3:20:53 27:43,00
175 Sládek, Václav DNF

 

Sparta Junior

CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol
CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol5. 08. 2021
jedinečný systém zavěšení jízdních kol a koloběžek od Sparta cycling.
Univerzální venkovní stojan pro 7 ...více

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic14th September 2021
startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod je určen pro amatéry, U23, masters, elite, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

bernardly69: Daily updated super sexy photo galleries
Best Nude Playmates & Centerfolds, Beautiful galleries daily updates
http://fairdealing.pornfatgirl.moesexy.com/?angelina
free real classic streaming porn video porn old ladies tubes extreme tube porn sites porn girl free video ...[zkráceno]
Přidáno 24. 09. 2021 ke článku: Zdeněk Křížek 3. místo na Mistrovství ČR v závodě jednotlivců do 23 let . > Reakce
 
xomuxifinojo: Sepsis; impulsive reached contact accentuated unskilled.
http://slkjfdf.net/ - Eyeverle Ineruj tyh.ojno.wwww.sparta-cycling.cz.zlp.ax http://slkjfdf.net/
Přidáno 24. 09. 2021 ke článku: Petr Fiala vyhrál na Českém poháru v Ostravě kategorii do 23 let, Jiří Nesveda šestý na Memoriálu J. Veselého > Reakce

Příspěvky z fóra

jtyfab1991: sapf qjlv 5573
?????????????????? ???????? ????????? https://bit.ly/2XmXF9Y ???? ??????? ???????????
Přidáno 25. 09. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
wegaza2003: qmij olju 32532
????????? ???????? https://bit.ly/38Z1ZyH ?????? ????? 29 ?????
Přidáno 25. 09. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru