Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: 2017 team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA 2017
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde Praha
Bydliště 
Záliby Cyklistika
Kontakt rubas@sparta-cycl...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Startovní listina ŠKODA Cup Trofeje Rokycan 8. květen 2019 ve 12 hodin

Startovní listina ŠKODA Cup Trofeje Rokycan 8. květen 2019 ve 12 hodin

Po - 6. Květen 2019, 22:20 - Zdeněk Rubáš

Ve středu 8.května startuje ve 12.00 v Rakové u Rokycan Škoda cup - Český pohár v silniční cyklistice.
Trofej Rokycan se vrací na legendární okruh na kterém se závodilo naposled v roce 2016 a také v mnoha ročnících z bohaté historie tohoto závodu.
Závodí se na 11 km dlouhém okruhu Raková - Rokycany – Veselá – Raková a závodníci ujedou celkem 165 km.
Po startu Elity ve 12.02 vystartuje i veřejný závod IL Sano Cup pro žáky a kadety na 33 km..

Zázemí cyklistům nově poskytne obec a sportovní areál FC Raková. Na nejlepší české cyklisty čeká dojezd do cílového stoupání v Rakové a vrchařské prémie jsou vypsány v 5. a 10. okruhu
na vrchu Kotel o 2 x 1000,- Kč od firmy Elektro Bedřich - Ladislav Šilhavý a rychlostní prémie ve třetím okruhu o 1000,- pod Kotlem od Obecního úřadu v Kamenném Újezdu. Ceny v hlavním závodě jsou od Škoda auto, Alkal Baterie s.r.o. a SBS ,, IVA ,,s.r.o. a partnerů pořádajícího týmu. Celkem bude rozděleno na cenách 40 000,- Kč pro prvních 20 závodníků. V závodu žáků a kadetů jsou odměny připraveny pro první 3 v absolutním pořadí a navíc i pro vítěze v jednotlivých žákovských kategoriích.
Vítězství v elitní kategorii obhajuje Jan Rajchart z pořádajícího týmu AC Sparta Praha cycling. Na startu se můžeme těšit i na předloňského vítěze Aloise Kaňkovského z týmu Elkov Author, který v poslední době neprohrál žádný závod !.
Nyní je přihlášeno 150 elitních cyklistů a 70 mladých cyklistů a cyklistek v kategorii žáků a kadetů.
Závod se jede za účasti televizních kamer ČT Sport 1 10009488806 Dominik NEUMAN ELKOV AUTHOR cycling team EL
2 10002510563 Alois KAŇKOVSKÝ ELKOV AUTHOR cycling team EL
3 10006120781 Karel HNÍK ELKOV AUTHOR cycling team EL
4 10008708560 Matěj ZAHÁLKA ELKOV AUTHOR cycling team EL
5 10010747883 Matěj ŠTIBINGR ELKOV AUTHOR cycling team U23
6 10008680470 Michael KUKRLE ELKOV AUTHOR cycling team EL
7 10009745551 Jonáš BŘEZINA TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
8 10008624694 Roman LEHKÝ TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM EL
9 10046583929 Hynek PALIČKA TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
10 10009338656 Jiří PETRUŠ TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM EL
11 10023504090 David ANDRLE TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
12 10010182556 Tomáš ČAPEK TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
13 10048005785 Petr KLABOUCH TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
14 10016145026 Karel KUBA TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
15 10047373871 Martin KOHOUT TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
16 10047420553 Vojtěch ŘEPA TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23
17 10008723819 Zdeněk JÍLEK LAWI Stars - GIANT EL
18 10008879928 Michal MALÍK LAWI Stars - GIANT EL
19 10015108136 Filip ENDLER LAWI Stars - GIANT EL
20 10014511281 Václav NEŽERKA LAWI Stars - GIANT EL
21 10010012909 Jonáš VOJTĚCH LAWI Stars - GIANT EL
22 10080769052 Petr MIROVSKÝ LAWI Stars - GIANT EL
23 10048004270 Jiří ŠORM TJ FAVORIT BRNO U23
24 10008129489 Adam SEKANINA TJ FAVORIT BRNO EL
25 10023561886 Michal ROTTER TJ FAVORIT BRNO U23
26 10048006694 Vojtěch KMÍNEK TJ FAVORIT BRNO U23
27 10007181115 Petr HAMPL TJ FAVORIT BRNO EL
28 10016304872 Michal PROCHÁZKA TJ FAVORIT BRNO U23
29 10023567950 Milan ŠIMEK TJ FAVORIT BRNO U23
30 10047303244 Jan VONEŠ TJ FAVORIT BRNO U23
31 10047372053 David KULHÁNEK TJ FAVORIT BRNO U23
32 10079632435 František NĚMEC TJ FAVORIT BRNO U23
33 10007720170 Jiří DOLEŽAL SportRaces Isaac Team EL
34 10005713886 Ondřej PÁVEK SportRaces Isaac Team EL
35 10023479842 Martin ČECH SportRaces Isaac Team U23
36 10047001635 Bedřich PRŮCHA SportRaces Isaac Team EL
37 10047144105 Miroslav THUMA SportRaces Isaac Team EL
38 10047374275 Lukáš RUNT SportRaces Isaac Team JUN
39 10047429950 Jaroslav HRADECKÝ SportRaces Isaac Team EL
40 10063702813 Tomáš RESS SportRaces Isaac Team EL
41 10080286375 Kristian KOLUMBER SportRaces Isaac Team U23
42 10082074714 Jakub MIKLOVIČ SportRaces Isaac Team JUN
43 10046614241 Antonín KOSTIHA TEAM DUKLA PRAHA U23
44 10046331224 Matyáš JANOŠ TEAM DUKLA PRAHA JUN
45 10009502748 Michal KOHOUT TEAM DUKLA PRAHA EL
46 10023567344 Jan KAŠPAR TEAM DUKLA PRAHA U23
47 10008988648 Nicolas PIETRULA TEAM DUKLA PRAHA EL
48 10006499283 Ondřej VENDOLSKÝ TEAM DUKLA PRAHA EL
49 10007503437 Jan KRAUS TEAM DUKLA PRAHA EL
50 10010166691 Josef Maxmilian JUNEK TEAM DUKLA PRAHA U23
51 10047307991 Luboš KOMÍNEK TEAM DUKLA PRAHA JUN
52 10047373366 Martin VOLTR TEAM DUKLA PRAHA JUN
53 10003190674 Lukáš HEINRICH TEAM FORMAN CINELLI EL
54 10008708863 Jakub FRKAL TEAM FORMAN CINELLI EL
55 10013583519 Antonín LANT TEAM FORMAN CINELLI EL
56 10016047218 Jan FIERLA TEAM FORMAN CINELLI EL
57 10014393871 Eduard HRACHOVINA TEAM FORMAN CINELLI EL
58 10013451254 Ondřej FIERLA TEAM FORMAN CINELLI EL
59 10092892335 Jakub BITTNER TEAM FORMAN CINELLI EL
60 10002058000 Rostislav KROTKÝ AC SPARTA PRAHA EL
61 10007650048 Tomáš KALOJÍROS AC SPARTA PRAHA EL
62 10015224334 Tomáš SCHÜHLER AC SPARTA PRAHA EL
63 10008820213 Jan RAJCHART AC SPARTA PRAHA EL
64 10009386449 Jan RYBA AC SPARTA PRAHA EL
65 10009386550 Petr FIALA AC SPARTA PRAHA EL
66 10009220438 Michal SCHURAN AC SPARTA PRAHA EL
67 10008707550 Pavel STÖHR AC SPARTA PRAHA EL
68 10047236051 František HONSA AC SPARTA PRAHA U23
69 10047383975 Michal VOLF AC SPARTA PRAHA U23
70 10047360434 Jan BRYXI AC SPARTA PRAHA EL
71 10002318684 Martin HEBÍK CK Příbram - Fany GASTRO EL
72 10002832481 Martin BOUBAL CK Příbram - Fany GASTRO EL
73 10009892667 Vojtěch MODLITBA CK Příbram - Fany GASTRO EL
74 10009503758 Pavel GRUBER CK Příbram - Fany GASTRO EL
75 10045961715 Jiří KALA CK Příbram - Fany GASTRO EL
76 10001179239 Jiří POKORNÝ CK Příbram - Fany GASTRO U23
77 10092747138 Jakub PILEČEK CK Příbram - Fany GASTRO U23
78 10047443690 Tomáš JAKOUBEK CK Příbram - Fany GASTRO U23
79 10045961513 Jan PLEVA CK Příbram - Fany GASTRO U23
80 10007503336 Denis RUGOVAC TUFO PARDUS Prostějov EL
81 10047918081 Karel TYRPEKL TUFO PARDUS Prostějov U23
82 10091211508 Tomáš BÁRTA TUFO PARDUS Prostějov U23
83 10015327903 Daniel BABOR TUFO PARDUS Prostějov U23
84 10008993193 Luděk LICHNOVSKÝ TUFO PARDUS Prostějov EL
85 10015528771 Marek DOLNÍČEK TUFO PARDUS Prostějov U23
86 10016517969 Vladimír MIKŠANÍK TUFO PARDUS Prostějov U23
87 10006903552 Wojciech PSZCZOLARSKI TUFO PARDUS Prostějov EL
88 10013453577 Milan ZÁLESKÝ RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
89 10048133000 Petr POSPÍŠIL RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
90 10047316479 Albert DUS RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM U23
91 10047345680 Adam CIHLÁŘ RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM U23
92 10047405496 Martin KLÍCHA RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
93 10016026606 Libor MEIŠNER RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
94 10055999292 Matouš VACH RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM U23
95 10083343390 David GOTTHARD RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
96 10084210633 Jan HRSTKA RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM EL
97 10006629326 Michael BOROŠ ČEZ Cyklo Team Tábor EL
98 10010966943 Šimon VANÍČEK ČEZ Cyklo Team Tábor U23
99 10023478731 Karel ARLT ČEZ Cyklo Team Tábor U23
100 10006456241 Jan NESVADBA ČEZ Cyklo Team Tábor EL
101 10014825523 Tomáš BAKUS ČEZ Cyklo Team Tábor U23
102 10023479539 Adam DOLEŽAL ČEZ Cyklo Team Tábor U23
103 10002318886 Michal KESL Bikonur Cycling Team EL
104 10006187873 René JAURIS Bikonur Cycling Team EL
105 10003328292 Jiří NESVEDA Bikonur Cycling Team EL
106 10013112562 Tomáš RADOLF Bikonur Cycling Team EL
107 10047428031 Ondřej MACH RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23
108 10070052774 Jáchym ŠTEMBERK RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23
109 10082338432 Jan VOCHOSKA RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23
110 10046341530 Karel MACÁN Roman Kreuziger Cycling Academy JUN
111 10048179880 Adam HOFMEISTER Roman Kreuziger Cycling Academy JUN
112 10047209476 David VITNER Roman Kreuziger Cycling Academy JUN
113 10047218873 Marek LIŠKA Roman Kreuziger Cycling Academy JUN
114 10047398123 Martin VOLF Roman Kreuziger Cycling Academy JUN
115 10016300529 Matěj STYBOR KOVO PRAHA U23
116 10047318907 Šimon BÓDAY KOVO PRAHA U23
117 10047358313 Antonín REH KOVO PRAHA JUN
118 10059648516 Richard HABERMANN KOVO PRAHA U23
119 10078164301 Ondřej SKOČÍK KOVO PRAHA EL
120 10084848005 Šimon ŘEZNÍK KOVO PRAHA U23
121 10011866316 Pavel JELÍNEK KC SLAVIA PRAHA EL
122 10047422270 Ondřej BERAN KC SLAVIA PRAHA EL
123 10083343491 Jan MAREK KC SLAVIA PRAHA U23
124 10081224750 Roman MAŠÍN KC SLAVIA PRAHA EL
125 10092783918 Patrik ŠTĚPÁNEK KC SLAVIA PRAHA EL
126 10047418432 Petr CHRZ AUTHOR TEAM STUPNO JUN
127 10047441670 Jakub VYPLEL AUTHOR TEAM STUPNO EL
128 10047687406 Václav KOPECKÝ TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. M70
129 10007292158 Lukáš SMOLA TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. EL
130 10023503989 Robert HULA TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. U23
131 10001412140 Martin SLANÍK LAPIERRE SWEEP EL
132 10046393262 Kamil KOPRNICKÝ LAPIERRE SWEEP EL
133 10080776732 Dalibor KONEČNÝ ABC CLUB KILPI RACING TEAM EL
134 10006431383 Tomáš ČER VITALO FUTURE CYCLING EL
135 10012570574 Petr SWACZYNA CK FESO PETŘVALD EL
136 10016050349 Jaromír PYTEL CK FESO PETŘVALD EL
137 10058808454 Jan ŠUBRT AXON SPORT TEAM JUN
138 10047135920 Martin VODÁK AXON SPORT TEAM EL
139 10047432071 Kamil ACKERMANN AXON SPORT TEAM EL
140 10093416539 Filip STARCZEWSKI CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY EL
141 10002885631 Michal KOLLERT HERE TO WIN team EL
142 10091516349 Petra VÁCHOVÁ HERE TO WIN team F*EL
143 10003068416 Jakub SVOBODA KOLOKRÁM EL
144 10046752061 Libor BARTŮNĚK KOLOKRÁM EL
145 10047408732 Jan ŠNOBL MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ U23
146 10091075910 Joshua Edward DAVIES CC LONDON U23
147 10023478933 Jakub ŘÍMAN TJ AŠ ML.BOLESLAV U23
148 10079421459 Josef SLANAŘ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS U23
149 10006903451 Jakub FILIP MADETA FITNESS/HAIBIKE EL
150 10009848110 Pavel GONDA DURATEC SKILS HOTELTIME EL
151 10014284545 Hamisch Graham UK - Anglie EL
152 10004501588 Stefan Rothe USA - Elbowz racing EL

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 71x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2016/Trofej-Rokycan/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
0041.jpg
0061.jpg
0071.jpg
0081.jpg
0091.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo
Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo11. 04. 2019
Juniorka startovala na kriteriu v rámci Škoda Cupu ve Velké Bíteši v žácím na stupně vítězů vystoupal Vladimír Kroc ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru