Facebook

Kdo je kdo

Profil: Michal Schuran

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

56 Tour of Malopolska: Sparťan Petr Fiala vybojoval dres nejlepšího vrchaře a sprintera.

 56 Tour of Malopolska: Sparťan Petr Fiala vybojoval dres nejlepšího vrchaře a sprintera.

So - 9. Červen 2018, 08:29 - Zdeněk Rubáš

První etapa se jela od startu ve vysokém tempu. Na 15km odjela skupina 20ti závodníků kde Sparta měla Tomáše Kalojirose. Bohužel skupina nechtěla moc spolupracovat a byla po 30km dojeta. Po dojetí této skupiny se vydal s dvojicí závodníků do úniku Petr Fiala. Skupina si rychle vypracovala náskok čtyři minuty. Trojice dobře spolupracovala a byla dojeta až 5 kilometrů před cílem. V průběhu etapy Petr Fiala vyhrál dvě vrchařské prémie a na rychlostních prémiích byl jednou první a druhý. V druhé etapě nastoupí v dresu pro nejlepšího vrchaře a dres sprintera

poveze druhý v pořadí Franz Schiwer z německého teamu Triebwerk . V závěru etapy se tým snažil držet Jana Stöhra a Tomáše Kalojirose na čele pelotonu, protože dojezd byl na 1km dlouhém a prudkém stoupání. Nejlépe dojel Jan Stöhr na 18. místě a Pavel Stohr 31. místě. více na https://www.facebook.com/AcSpartaPrahaCycling/?ref=br_rs
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 1
Trzebinia - Alwernia - 2018-06-08 Stage 1
CLASSIFICATION OF STAGE 1
DISTANCE (KM): 130 AVERAGE SPEED (KM/H): 43.042 km/h
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP BON/PEN POINTS
1 52 100 040 322 51 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 7R 03:01:13
-10 3
2 5 100 030 374 94 CIEŚLIK Paweł CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13
-6 2
3 106 100 046 406 24 ZIELIŃSKI Kamil TEAM HUROM 03:01:13
-4 1
4 61 100 060 613 69 STACHOWIAK Adam VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:01:13
5 33 100 078 096 92 MCCORMICK Hayden ONE PRO CYCLING 03:01:13
6 64 100 056 069 84 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:01:13
-2
7 3 100 439 866 52 ANTUNES Amaro CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13
8 1 100 058 536 29 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13
-3
9 4 100 079 514 55 STOSZ Patryk CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13
10 71 100 097 658 60 *WILSLY Jonas Gregaard RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:01:13
11 102 100 087 302 83 KACZMAREK Jakub TEAM HUROM 03:01:13
12 133 100 033 901 32 WALSLEBEN Philipp PS TEAM THURINGEN 03:01:13
13 51 100 022 987 79 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH MERX 7R 03:01:13
14 26 100 086 658 21 BUDIAK Anatolii LVIV CYCLING TEAM 03:01:13
15 101 100 032 601 90 BUTS Vitaliy TEAM HUROM 03:01:13
16 234 100 150 929 78 *MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13
17 144 100 068 865 76 MANAKOV Viktor MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:13
18 15 100 087 074 49 STOEHR Jan AC SPARTA PRAHA 03:01:13
19 103 100 045 994 00 VASYLYUK Andriy TEAM HUROM 03:01:13
20 54 100 055 196 84 HONKISZ Adrian WIBATECH MERX 7R 03:01:13
21 83 100 089 886 48 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 03:01:13
-1
22 31 100 061 420 03 DOMAGALSKI Karol ONE PRO CYCLING 03:01:13
23 34 100 080 884 67 ORAM James ONE PRO CYCLING 03:01:13
24 42 100 095 037 58 *GRUBER Pavel CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:13
25 2 100 079 941 94 PLUCIŃSKI Leszek CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13
26 253 100 126 639 38 WÓJCIK Adam DOMIN SPORT 03:01:13
27 232 100 158 514 00 *SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13
28 55 100 068 909 23 WARCHOŁ Bartosz WIBATECH MERX 7R 03:01:13
29 104 100 068 435 34 PIASKOWY Emanuel TEAM HUROM 03:01:13
30 41 100 028 324 81 BOUBAL Martin CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:13
31 16 100 087 075 50 STOEHR Pavel AC SPARTA PRAHA 03:01:13
32 73 100 517 156 33 AAEN Jonas RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:01:13
33 123 100 037 289 25 HALEJAK Wojciech UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:13
34 231 100 159 969 00 *WOJTANEK Bartłomiej TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:22 +9
35 264 100 094 888 06 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:25 +12
36 6 100 086 286 37 *MAŁECKI Kamil CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:28 +15
37 254 100 033 143 50 DETKO Artur DOMIN SPORT 03:01:28 +15
38 164 100 153 430 57 COGNET Stephane FRANCE NATIONAL MILITARY 03:01:28 +15
39 121 100 053 258 86 BRZÓZKA Adrian UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:28 +15
40 145 100 137 724 65 DUIUNOV Vladislav MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:28 +15
41 23 100 111 381 09 *MUSIIENKO Bohdan LVIV CYCLING TEAM 03:01:28 +15
42 191 100 150 646 86 *PĘKALA Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:28 +15
43 262 100 111 317 42 *HOLEC Richard TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:33 +20
44 135 100 157 658 17 *ASCHENBRENNER Michel PS TEAM THURINGEN 03:01:34 +21
45 124 100 098 301 24 MICHAŁEK Mariusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:34 +21
46 13 100 152 243 34 SCHUEHLER Tomas AC SPARTA PRAHA 03:01:37 +24
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 2
47 193 100 097 260 50 *STANISZEWSKI Daniel KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:37 +24
48 44 100 098 926 67 *MODLITBA Vojtech CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:37 +24
49 12 100 076 500 48 KALOJIROS Tomas AC SPARTA PRAHA 03:01:37 +24
50 53 100 086 964 36 SYKAŁA Wojciech WIBATECH MERX 7R 03:01:37 +24
51 233 100 158 475 58 *JAGIEŁA Adam TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:37 +24
52 213 100 106 611 89 *LENDOWSKI Jeremy TEAM TRIEBWERK 03:01:37 +24
53 24 100 063 203 40 VASYLIEV Maksym LVIV CYCLING TEAM 03:01:37 +24
54 21 100 098 013 27 MOVCHAN Sergii LVIV CYCLING TEAM 03:01:43 +30
55 126 100 160 158 92 *NIEBORAS Mateusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:43 +30
56 216 100 090 422 02 FORSTER Peter TEAM TRIEBWERK 03:01:43 +30
57 265 100 109 464 32 *GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:46 +33
58 202 100 101 866 00 *STENSON Adam SPEEDER WHEELS 03:01:46 +33
59 122 100 053 535 72 BRZÓZKA Piotr UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:46 +33
60 235 100 158 481 64 *JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:53 +40
61 222 100 145 737 27 KARPIUK Adrian CENTRUM REGIONAL TEAM 03:01:53 +40
62 141 100 096 921 02 *PISKUNOV Maksim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:53 +40
63 212 100 151 757 33 *BRANDT Nicolas TEAM TRIEBWERK 03:01:53 +40
64 192 100 093 371 41 *GÓRECKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:53 +40
65 263 100 101 825 56 *CAPEK Tomas TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +47
66 195 100 158 477 60 *GAŃKO Antoni KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +47
67 32 100 150 932 81 *TRACZ Szymon ONE PRO CYCLING 03:02:00 +47
68 266 100 480 057 85 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +47
69 201 100 100 032 09 PASI-PUTTINI Roberto SPEEDER WHEELS 03:02:00 +47
70 162 100 256 324 34 TATARD Nicolas FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:00 +47
71 196 100 157 822 84 *KWIATKOWSKI Maciej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +47
72 251 100 093 502 75 PAWLAK Tobiasz DOMIN SPORT 03:02:07 +54
73 84 100 095 027 48 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 03:02:13 +1:00
74 161 100 266 126 39 KWIATKOWSKI Grzegorz FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:16 +1:03
75 82 100 153 307 31 *VAVREK Dusan TEAM DUKLA PRAHA 03:02:16 +1:03
76 225 100 797 350 91 *PIEKIELNY Norbert CENTRUM REGIONAL TEAM 03:02:16 +1:03
77 134 100 364 427 79 *WILLE Markus PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
78 136 100 362 948 55 *ROBER Dominik PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
79 36 100 032 619 11 WILLIAMS Peter ONE PRO CYCLING 03:02:16 +1:03
80 75 100 029 345 35 MORTENSEN Martin RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:02:16 +1:03
81 56 100 093 634 13 KISTOWSKI Kacper WIBATECH MERX 7R 03:02:16 +1:03
82 43 100 023 186 84 HEBIK Martin CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:02:16 +1:03
83 14 100 092 204 38 *SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 03:02:16 +1:03
84 131 100 091 728 47 *JAGELER Robert PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
85 143 100 101 679 07 *SUKHOV Maxim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:02:16 +1:03
86 236 100 143 868 01 *KUKLEWICZ Karol TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:34 +1:21
87 166 100 144 475 26 VANOVERSCHELDE Quentin FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:38 +1:25
88 146 100 057 479 39 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:02:43 +1:30 -3
89 256 100 032 029 03 ZIÓŁKOWSKI Wojciech DOMIN SPORT 03:02:43 +1:30
90 252 100 015 774 44 RĘBIEWSKI Jarosław DOMIN SPORT 03:02:43 +1:30
91 255 100 072 469 91 KOSTECKI Patryk DOMIN SPORT 03:02:43 +1:30
92 63 100 098 106 23 SOBIERAJ Przemysław VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:01 +1:48
93 65 100 108 070 93 *KRAWCZYK Szymon VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:01 +1:48
94 214 100 544 776 08 VOGEL Sebastian TEAM TRIEBWERK 03:03:01 +1:48
95 11 100 093 865 50 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 03:03:07 +1:54 -5
96 66 100 066 000 24 NOWACZEK Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:13 +2:00
97 22 100 098 010 24 *MALEEV Timur LVIV CYCLING TEAM 03:03:13 +2:00
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 3
98 86 100 106 057 20 *SPUDIL Martin TEAM DUKLA PRAHA 03:03:21 +2:08
99 35 100 093 242 09 SCOTT Jacob ONE PRO CYCLING 03:03:24 +2:11
100 81 100 030 963 04 HOCHMANN Jiri TEAM DUKLA PRAHA 03:03:24 +2:11
101 132 100 090 418 95 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 03:03:31 +2:18
102 215 100 064 847 35 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 03:03:31 +2:18 -4
103 62 100 028 580 46 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:31 +2:18
104 105 100 109 575 46 *ANIOŁKOWSKI Stanisław TEAM HUROM 03:03:37 +2:24
105 211 100 071 503 95 NAGLER Patrick TEAM TRIEBWERK 03:03:58 +2:45
106 194 100 097 178 65 *SOLIŃSKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:03:58 +2:45
107 76 100 062 813 38 LANDER Sebastian RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:04:09 +2:56
108 203 100 125 912 87 BONASSI Simone SPEEDER WHEELS 03:06:02 +4:49
109 165 100 253 379 96 TROUDE Mathieu FRANCE NATIONAL MILITARY 03:06:54 +5:41
110 206 100 162 974 95 *GARDINI Lorenzo SPEEDER WHEELS 03:08:13 +7:00
111 72 100 057 635 01 MORKOV Jesper RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:08:27 +7:14
112 163 100 646 506 82 PEJU Philippe FRANCE NATIONAL MILITARY 03:11:25 +10:12
113 46 100 077 679 63 MALIK Robert CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:14:27 +13:14
114 261 100 465 839 29 *PALICKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE 03:16:10 +14:57
74 100 058 648 44 CLAUSEN Patrick RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DNF
85 100 107 478 83 *STIBINGR Matej TEAM DUKLA PRAHA DNF
125 100 163 130 57 ROŻEK Karol UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE DNF
171 100 559 336 18 *SZEWCZYK Kamil MALOPOLSKA REGIONAL TEAM DNF
172 100 559 332 14 *DZIADOWIEC Konrad MALOPOLSKA REGIONAL TEAM DNF
173 100 566 011 00 *JANOWSKI Jakub MALOPOLSKA REGIONAL TEAM DNF
174 100 599 967 06 *MUCHA Mateusz MALOPOLSKA REGIONAL TEAM DNF
204 100 144 754 14 *ZANETTA Christian SPEEDER WHEELS DNF
205 100 330 898 15 ROGNONI Jacopo SPEEDER WHEELS DNF
221 100 549 058 22 PRUDNIKAU Dzmitry CENTRUM REGIONAL TEAM DNF
223 100 027 842 84 STASZCZAK Paweł CENTRUM REGIONAL TEAM DNF
224 100 130 161 68 FURCZYK Maciej CENTRUM REGIONAL TEAM DNF
ON THE START 126
STARTED 126
FINISHED 114
DISQUALIFIED 0
TEAM CLASSIFICATION STAGE 1
RANK CODE TEAM COUNTRY RESULT GAP
1 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE POL 09:03:39
2 THU TEAM HUROM POL 09:03:39
3 WIB WIBATECH MERX 7R POL 09:03:39
4 ONE ONE PRO CYCLING GBR 09:03:39
5 CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL 09:03:48 +9
6 ASP AC SPARTA PRAHA CZE 09:04:03 +24
7 PFG CK PRIBRAM FANY GASTRO CZE 09:04:03 +24
8 JBG UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE POL 09:04:15 +36
9 LCT LVIV CYCLING TEAM UKR 09:04:18 +39
10 MTU MARATHON-TULA CYCLING TEAM RUS 09:04:34 +55
11 RIW RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DEN 09:04:42 +1:03
12 TOP TOPFOREX - LAPIERRE CZE 09:04:44 +1:05
13 DSP DOMIN SPORT POL 09:04:48 +1:09
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 4
14 POG KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY POL 09:04:58 +1:19
15 THU PS TEAM THURINGEN GER 09:05:03 +1:24
16 TTR TEAM TRIEBWERK GER 09:05:13 +1:34
17 VOS VOSTER UNIWHEELS TEAM POL 09:05:27 +1:48
18 TDP TEAM DUKLA PRAHA CZE 09:05:42 +2:03
19 FNM FRANCE NATIONAL MILITARY FRA 09:05:44 +2:05
20 SPW SPEEDER WHEELS SUI 09:09:48 +6:09
MOUNTAIN PREMIE STAGE 1
3 KM Myślachowice im. Jana Góreckiego, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 253 WÓJCIK Adam DOMIN SPORT 3
2 266 KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE 2
3 132 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 1
55 KM Myślachowice, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 3
2 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 2
3 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 1
89 KM Łysa Góra, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 3
2 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 2
3 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 1
SPRINT PREMIE STAGE 1
30 KM Bukowno, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 1 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 3 -3
2 64 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 2 -2
3 83 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 1 -1
52 KM Trzebinia Rynek, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 3 -3
2 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 2 -2
3 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 1 -1
87 KM Alwernia Rynek, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 3 -3
2 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 2 -2
3 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 1 -1
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 5
INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION - MAŁOPOLSKA
DISTANCE (KM): 130 AVERAGE SPEED (KM/H): 43.042 km/h
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP
1 52 100 040 322 51 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 7R 03:01:03
2 5 100 030 374 94 CIEŚLIK Paweł CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:07 +4
3 106 100 046 406 24 ZIELIŃSKI Kamil TEAM HUROM 03:01:09 +6
4 1 100 058 536 29 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:10 +7
5 64 100 056 069 84 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:01:11 +8
6 83 100 089 886 48 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 03:01:12 +9
7 61 100 060 613 69 STACHOWIAK Adam VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:01:13 +10
8 33 100 078 096 92 MCCORMICK Hayden ONE PRO CYCLING 03:01:13 +10
9 3 100 439 866 52 ANTUNES Amaro CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13 +10
10 4 100 079 514 55 STOSZ Patryk CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13 +10
11 71 100 097 658 60 *WILSLY Jonas Gregaard RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:01:13 +10
12 102 100 087 302 83 KACZMAREK Jakub TEAM HUROM 03:01:13 +10
13 133 100 033 901 32 WALSLEBEN Philipp PS TEAM THURINGEN 03:01:13 +10
14 51 100 022 987 79 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH MERX 7R 03:01:13 +10
15 26 100 086 658 21 BUDIAK Anatolii LVIV CYCLING TEAM 03:01:13 +10
16 101 100 032 601 90 BUTS Vitaliy TEAM HUROM 03:01:13 +10
17 234 100 150 929 78 *MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13 +10
18 144 100 068 865 76 MANAKOV Viktor MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:13 +10
19 15 100 087 074 49 STOEHR Jan AC SPARTA PRAHA 03:01:13 +10
20 103 100 045 994 00 VASYLYUK Andriy TEAM HUROM 03:01:13 +10
21 54 100 055 196 84 HONKISZ Adrian WIBATECH MERX 7R 03:01:13 +10
22 31 100 061 420 03 DOMAGALSKI Karol ONE PRO CYCLING 03:01:13 +10
23 34 100 080 884 67 ORAM James ONE PRO CYCLING 03:01:13 +10
24 42 100 095 037 58 *GRUBER Pavel CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:13 +10
25 2 100 079 941 94 PLUCIŃSKI Leszek CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:13 +10
26 253 100 126 639 38 WÓJCIK Adam DOMIN SPORT 03:01:13 +10
27 232 100 158 514 00 *SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13 +10
28 55 100 068 909 23 WARCHOŁ Bartosz WIBATECH MERX 7R 03:01:13 +10
29 104 100 068 435 34 PIASKOWY Emanuel TEAM HUROM 03:01:13 +10
30 41 100 028 324 81 BOUBAL Martin CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:13 +10
31 16 100 087 075 50 STOEHR Pavel AC SPARTA PRAHA 03:01:13 +10
32 73 100 517 156 33 AAEN Jonas RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:01:13 +10
33 123 100 037 289 25 HALEJAK Wojciech UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:13 +10
34 231 100 159 969 00 *WOJTANEK Bartłomiej TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:22 +19
35 264 100 094 888 06 NEUMAN Dominik TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:25 +22
36 6 100 086 286 37 *MAŁECKI Kamil CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:28 +25
37 254 100 033 143 50 DETKO Artur DOMIN SPORT 03:01:28 +25
38 164 100 153 430 57 COGNET Stephane FRANCE NATIONAL MILITARY 03:01:28 +25
39 121 100 053 258 86 BRZÓZKA Adrian UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:28 +25
40 145 100 137 724 65 DUIUNOV Vladislav MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:28 +25
41 23 100 111 381 09 *MUSIIENKO Bohdan LVIV CYCLING TEAM 03:01:28 +25
42 191 100 150 646 86 *PĘKALA Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:28 +25
43 262 100 111 317 42 *HOLEC Richard TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:33 +30
44 135 100 157 658 17 *ASCHENBRENNER Michel PS TEAM THURINGEN 03:01:34 +31
45 124 100 098 301 24 MICHAŁEK Mariusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:34 +31
46 13 100 152 243 34 SCHUEHLER Tomas AC SPARTA PRAHA 03:01:37 +34
47 193 100 097 260 50 *STANISZEWSKI Daniel KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:37 +34
48 44 100 098 926 67 *MODLITBA Vojtech CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:37 +34
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 6
49 12 100 076 500 48 KALOJIROS Tomas AC SPARTA PRAHA 03:01:37 +34
50 53 100 086 964 36 SYKAŁA Wojciech WIBATECH MERX 7R 03:01:37 +34
51 233 100 158 475 58 *JAGIEŁA Adam TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:37 +34
52 213 100 106 611 89 *LENDOWSKI Jeremy TEAM TRIEBWERK 03:01:37 +34
53 24 100 063 203 40 VASYLIEV Maksym LVIV CYCLING TEAM 03:01:37 +34
54 21 100 098 013 27 MOVCHAN Sergii LVIV CYCLING TEAM 03:01:43 +40
55 126 100 160 158 92 *NIEBORAS Mateusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:43 +40
56 216 100 090 422 02 FORSTER Peter TEAM TRIEBWERK 03:01:43 +40
57 265 100 109 464 32 *GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:46 +43
58 202 100 101 866 00 *STENSON Adam SPEEDER WHEELS 03:01:46 +43
59 122 100 053 535 72 BRZÓZKA Piotr UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:46 +43
60 235 100 158 481 64 *JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:53 +50
61 222 100 145 737 27 KARPIUK Adrian CENTRUM REGIONAL TEAM 03:01:53 +50
62 141 100 096 921 02 *PISKUNOV Maksim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:53 +50
63 212 100 151 757 33 *BRANDT Nicolas TEAM TRIEBWERK 03:01:53 +50
64 192 100 093 371 41 *GÓRECKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:53 +50
65 263 100 101 825 56 *CAPEK Tomas TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +57
66 195 100 158 477 60 *GAŃKO Antoni KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +57
67 32 100 150 932 81 *TRACZ Szymon ONE PRO CYCLING 03:02:00 +57
68 266 100 480 057 85 *KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +57
69 201 100 100 032 09 PASI-PUTTINI Roberto SPEEDER WHEELS 03:02:00 +57
70 162 100 256 324 34 TATARD Nicolas FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:00 +57
71 196 100 157 822 84 *KWIATKOWSKI Maciej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +57
72 251 100 093 502 75 PAWLAK Tobiasz DOMIN SPORT 03:02:07 +1:04
73 84 100 095 027 48 *KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 03:02:13 +1:10
74 161 100 266 126 39 KWIATKOWSKI Grzegorz FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:16 +1:13
75 82 100 153 307 31 *VAVREK Dusan TEAM DUKLA PRAHA 03:02:16 +1:13
76 225 100 797 350 91 *PIEKIELNY Norbert CENTRUM REGIONAL TEAM 03:02:16 +1:13
77 134 100 364 427 79 *WILLE Markus PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:13
78 136 100 362 948 55 *ROBER Dominik PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:13
79 36 100 032 619 11 WILLIAMS Peter ONE PRO CYCLING 03:02:16 +1:13
80 75 100 029 345 35 MORTENSEN Martin RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:02:16 +1:13
81 56 100 093 634 13 KISTOWSKI Kacper WIBATECH MERX 7R 03:02:16 +1:13
82 43 100 023 186 84 HEBIK Martin CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:02:16 +1:13
83 14 100 092 204 38 *SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 03:02:16 +1:13
84 131 100 091 728 47 *JAGELER Robert PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:13
85 143 100 101 679 07 *SUKHOV Maxim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:02:16 +1:13
86 236 100 143 868 01 *KUKLEWICZ Karol TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:34 +1:31
87 166 100 144 475 26 VANOVERSCHELDE Quentin FRANCE NATIONAL MILITARY 03:02:38 +1:35
88 146 100 057 479 39 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:02:40 +1:37
89 256 100 032 029 03 ZIÓŁKOWSKI Wojciech DOMIN SPORT 03:02:43 +1:40
90 252 100 015 774 44 RĘBIEWSKI Jarosław DOMIN SPORT 03:02:43 +1:40
91 255 100 072 469 91 KOSTECKI Patryk DOMIN SPORT 03:02:43 +1:40
92 63 100 098 106 23 SOBIERAJ Przemysław VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:01 +1:58
93 65 100 108 070 93 *KRAWCZYK Szymon VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:01 +1:58
94 214 100 544 776 08 VOGEL Sebastian TEAM TRIEBWERK 03:03:01 +1:58
95 11 100 093 865 50 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 03:03:02 +1:59
96 66 100 066 000 24 NOWACZEK Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:13 +2:10
97 22 100 098 010 24 *MALEEV Timur LVIV CYCLING TEAM 03:03:13 +2:10
98 86 100 106 057 20 *SPUDIL Martin TEAM DUKLA PRAHA 03:03:21 +2:18
99 35 100 093 242 09 SCOTT Jacob ONE PRO CYCLING 03:03:24 +2:21
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 7
100 81 100 030 963 04 HOCHMANN Jiri TEAM DUKLA PRAHA 03:03:24 +2:21
101 215 100 064 847 35 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 03:03:27 +2:24
102 132 100 090 418 95 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 03:03:31 +2:28
103 62 100 028 580 46 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:31 +2:28
104 105 100 109 575 46 *ANIOŁKOWSKI Stanisław TEAM HUROM 03:03:37 +2:34
105 211 100 071 503 95 NAGLER Patrick TEAM TRIEBWERK 03:03:58 +2:55
106 194 100 097 178 65 *SOLIŃSKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:03:58 +2:55
107 76 100 062 813 38 LANDER Sebastian RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:04:09 +3:06
108 203 100 125 912 87 BONASSI Simone SPEEDER WHEELS 03:06:02 +4:59
109 165 100 253 379 96 TROUDE Mathieu FRANCE NATIONAL MILITARY 03:06:54 +5:51
110 206 100 162 974 95 *GARDINI Lorenzo SPEEDER WHEELS 03:08:13 +7:10
111 72 100 057 635 01 MORKOV Jesper RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:08:27 +7:24
112 163 100 646 506 82 PEJU Philippe FRANCE NATIONAL MILITARY 03:11:25 +10:22
113 46 100 077 679 63 MALIK Robert CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:14:27 +13:24
114 261 100 465 839 29 *PALICKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE 03:16:10 +15:07
CLASSIFICATION OF COMPETITORS U-23 - CHOCHOŁOWSKIE TERMY
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP
1 71 100 097 658 60 WILSLY Jonas Gregaard RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM 03:01:13
2 234 100 150 929 78 MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13
3 42 100 095 037 58 GRUBER Pavel CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:13
4 232 100 158 514 00 SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:13
5 231 100 159 969 00 WOJTANEK Bartłomiej TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:22 +9
6 6 100 086 286 37 MAŁECKI Kamil CCC SPRANDI POLKOWICE 03:01:28 +15
7 23 100 111 381 09 MUSIIENKO Bohdan LVIV CYCLING TEAM 03:01:28 +15
8 191 100 150 646 86 PĘKALA Piotr KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:28 +15
9 262 100 111 317 42 HOLEC Richard TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:33 +20
10 135 100 157 658 17 ASCHENBRENNER Michel PS TEAM THURINGEN 03:01:34 +21
11 193 100 097 260 50 STANISZEWSKI Daniel KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:37 +24
12 44 100 098 926 67 MODLITBA Vojtech CK PRIBRAM FANY GASTRO 03:01:37 +24
13 233 100 158 475 58 JAGIEŁA Adam TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:37 +24
14 213 100 106 611 89 LENDOWSKI Jeremy TEAM TRIEBWERK 03:01:37 +24
15 126 100 160 158 92 NIEBORAS Mateusz UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 03:01:43 +30
16 265 100 109 464 32 GAVENDA Jan TOPFOREX - LAPIERRE 03:01:46 +33
17 202 100 101 866 00 STENSON Adam SPEEDER WHEELS 03:01:46 +33
18 235 100 158 481 64 JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:01:53 +40
19 141 100 096 921 02 PISKUNOV Maksim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:01:53 +40
20 212 100 151 757 33 BRANDT Nicolas TEAM TRIEBWERK 03:01:53 +40
21 192 100 093 371 41 GÓRECKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:01:53 +40
22 263 100 101 825 56 CAPEK Tomas TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +47
23 195 100 158 477 60 GAŃKO Antoni KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +47
24 32 100 150 932 81 TRACZ Szymon ONE PRO CYCLING 03:02:00 +47
25 266 100 480 057 85 KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE 03:02:00 +47
26 196 100 157 822 84 KWIATKOWSKI Maciej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:02:00 +47
27 84 100 095 027 48 KOHOUT Michal TEAM DUKLA PRAHA 03:02:13 +1:00
28 82 100 153 307 31 VAVREK Dusan TEAM DUKLA PRAHA 03:02:16 +1:03
29 225 100 797 350 91 PIEKIELNY Norbert CENTRUM REGIONAL TEAM 03:02:16 +1:03
30 134 100 364 427 79 WILLE Markus PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
31 136 100 362 948 55 ROBER Dominik PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
32 14 100 092 204 38 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 03:02:16 +1:03
33 131 100 091 728 47 JAGELER Robert PS TEAM THURINGEN 03:02:16 +1:03
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 8
34 143 100 101 679 07 SUKHOV Maxim MARATHON-TULA CYCLING TEAM 03:02:16 +1:03
35 236 100 143 868 01 KUKLEWICZ Karol TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:34 +1:21
36 65 100 108 070 93 KRAWCZYK Szymon VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:03:01 +1:48
37 22 100 098 010 24 MALEEV Timur LVIV CYCLING TEAM 03:03:13 +2:00
38 86 100 106 057 20 SPUDIL Martin TEAM DUKLA PRAHA 03:03:21 +2:08
39 105 100 109 575 46 ANIOŁKOWSKI Stanisław TEAM HUROM 03:03:37 +2:24
40 194 100 097 178 65 SOLIŃSKI Patryk KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 03:03:58 +2:45
41 206 100 162 974 95 GARDINI Lorenzo SPEEDER WHEELS 03:08:13 +7:00
42 261 100 465 839 29 PALICKA Hynek TOPFOREX - LAPIERRE 03:16:10 +14:57
TEAM CLASSIFICATION GAZETA KRAKOWSKA
RANK CODE TEAM COUNTRY RESULT GAP
1 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE POL 09:03:39
2 THU TEAM HUROM POL 09:03:39
3 WIB WIBATECH MERX 7R POL 09:03:39
4 ONE ONE PRO CYCLING GBR 09:03:39
5 CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL 09:03:48 +9
6 ASP AC SPARTA PRAHA CZE 09:04:03 +24
7 PFG CK PRIBRAM FANY GASTRO CZE 09:04:03 +24
8 JBG UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE POL 09:04:15 +36
9 LCT LVIV CYCLING TEAM UKR 09:04:18 +39
10 MTU MARATHON-TULA CYCLING TEAM RUS 09:04:34 +55
11 RIW RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DEN 09:04:42 +1:03
12 TOP TOPFOREX - LAPIERRE CZE 09:04:44 +1:05
13 DSP DOMIN SPORT POL 09:04:48 +1:09
14 POG KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY POL 09:04:58 +1:19
15 THU PS TEAM THURINGEN GER 09:05:03 +1:24
16 TTR TEAM TRIEBWERK GER 09:05:13 +1:34
17 VOS VOSTER UNIWHEELS TEAM POL 09:05:27 +1:48
18 TDP TEAM DUKLA PRAHA CZE 09:05:42 +2:03
19 FNM FRANCE NATIONAL MILITARY FRA 09:05:44 +2:05
20 SPW SPEEDER WHEELS SUI 09:09:48 +6:09
CLIMBERS CLASSIFICATION - DOMIN SPORT
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 6
2 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 4
3 253 WÓJCIK Adam DOMIN SPORT 3
4 266 KLABOUCH Petr TOPFOREX - LAPIERRE 2
5 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 2
6 132 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 1
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 9
SPRINT CLASSIFICATION - KARMOT
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 11 FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 5
2 215 SCHIEWER Franz TEAM TRIEBWERK 4
3 52 PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 7R 3
4 1 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 3
5 146 ERSHOV Artur MARATHON-TULA CYCLING TEAM 3
6 5 CIEŚLIK Paweł CCC SPRANDI POLKOWICE 2
7 64 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 2
8 106 ZIELIŃSKI Kamil TEAM HUROM 1
9 83 PIETRULA Nicolas TEAM DUKLA PRAHA 1
ORDER OF TECHNICAL CARS
ORDER CODE TEAM COUNTRY
1 WIB WIBATECH MERX 7R POL
2 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE POL
3 THU TEAM HUROM POL
4 VOS VOSTER UNIWHEELS TEAM POL
5 TDP TEAM DUKLA PRAHA CZE
6 ONE ONE PRO CYCLING GBR
7 RIW RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM DEN
8 THU PS TEAM THURINGEN GER
9 LCT LVIV CYCLING TEAM UKR
10 CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL
11 MTU MARATHON-TULA CYCLING TEAM RUS
12 ASP AC SPARTA PRAHA CZE
13 PFG CK PRIBRAM FANY GASTRO CZE
14 DSP DOMIN SPORT POL
15 JBG UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE POL
16 TOP TOPFOREX - LAPIERRE CZE
17 FNM FRANCE NATIONAL MILITARY FRA
18 POG KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY POL
19 TTR TEAM TRIEBWERK GER
20 SPW SPEEDER WHEELS SUI
21 CRT CENTRUM REGIONAL TEAM POL
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 10
JERSEY HOLDERS AFTER STAGE 1
INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION - white
MAŁOPOLSKA
Paterski Maciej (52)
WIBATECH MERX 7R
CLIMBERS CLASSIFICATION - polkadot
DOMIN SPORT
Fiala Petr (11)
AC SPARTA PRAHA /> SPRINT CLASSIFICATION - orange
KARMOT
Fiala Petr (11)
AC SPARTA PRAHA /> Jersey wearer:
Schiewer Franz (215)
TEAM TRIEBWERK
CLASSIFICATION OF COMPETITORS U-23 - blue
CHOCHOŁOWSKIE TERMY
Wilsly Jonas Gregaard (71)
RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 11
RESUME CLASSIFICATIONS
INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM GAP
1 52 PATERSKI Maciej WIB
2 5 CIEŚLIK Paweł CCC +4
3 106 ZIELIŃSKI Kamil THU +6
4 1 OWSIAN Łukasz CCC +7
5 64 PODLASKI Michał VOS +8
6 83 PIETRULA Nicolas TDP +9
7 61 STACHOWIAK Adam VOS +10
8 33 MCCORMICK Hayden ONE +10
9 3 ANTUNES Amaro CCC +10
10 4 STOSZ Patryk CCC +10
11 71 *WILSLY Jonas Gregaard RIW +10
12 102 KACZMAREK Jakub THU +10
13 133 WALSLEBEN Philipp THU +10
14 51 RUTKIEWICZ Marek WIB +10
15 26 BUDIAK Anatolii LCT +10
16 101 BUTS Vitaliy THU +10
17 234 *MURIAS Jakub CHR +10
18 144 MANAKOV Viktor MTU +10
19 15 STOEHR Jan ASP +10
20 103 VASYLYUK Andriy THU +10
21 54 HONKISZ Adrian WIB +10
22 31 DOMAGALSKI Karol ONE +10
23 34 ORAM James ONE +10
24 42 *GRUBER Pavel PFG +10
25 2 PLUCIŃSKI Leszek CCC +10
26 253 WÓJCIK Adam DSP +10
27 232 *SZÓSTKA Paweł CHR +10
28 55 WARCHOŁ Bartosz WIB +10
29 104 PIASKOWY Emanuel THU +10
30 41 BOUBAL Martin PFG +10
31 16 STOEHR Pavel ASP +10
32 73 AAEN Jonas RIW +10
33 123 HALEJAK Wojciech JBG +10
34 231 *WOJTANEK Bartłomiej CHR +19
35 264 NEUMAN Dominik TOP +22
CLIMBERS CLASSIFICATION
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM PTS
1 11 FIALA Petr ASP 6
2 146 ERSHOV Artur MTU 4
3 253 WÓJCIK Adam DSP 3
4 266 KLABOUCH Petr TOP 2
5 215 SCHIEWER Franz TTR 2
6 132 DINKLER Jonathan THU 1
SPRINT CLASSIFICATION
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM PTS
1 11 FIALA Petr ASP 5
2 215 SCHIEWER Franz TTR 4
3 52 PATERSKI Maciej WIB 3
4 1 OWSIAN Łukasz CCC 3
5 146 ERSHOV Artur MTU 3
6 5 CIEŚLIK Paweł CCC 2
7 64 PODLASKI Michał VOS 2
8 106 ZIELIŃSKI Kamil THU 1
9 83 PIETRULA Nicolas TDP 1
2018-06-08 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 1
START LIST FOR STAGE 2
CCC SPRANDI POLKOWICE
1 OWSIAN Łukasz +7
2 PLUCIŃSKI Leszek +10
3 ANTUNES Amaro +10
4 STOSZ Patryk +10
5 CIEŚLIK Paweł +4
6 *MAŁECKI Kamil +25
AC SPARTA PRAHA /> 11 FIALA Petr +1:59
12 KALOJIROS Tomas +34
13 SCHUEHLER Tomas +34
14 *SCHURAN Michal +1:13
15 STOEHR Jan +10
16 STOEHR Pavel +10
LVIV CYCLING TEAM
21 MOVCHAN Sergii +40
22 *MALEEV Timur +2:10
23 *MUSIIENKO Bohdan +25
24 VASYLIEV Maksym +34
26 BUDIAK Anatolii +10
ONE PRO CYCLING
31 DOMAGALSKI Karol +10
32 *TRACZ Szymon +57
33 MCCORMICK Hayden +10
34 ORAM James +10
35 SCOTT Jacob +2:21
36 WILLIAMS Peter +1:13
CK PRIBRAM FANY GASTRO
41 BOUBAL Martin +10
42 *GRUBER Pavel +10
43 HEBIK Martin +1:13
44 *MODLITBA Vojtech +34
46 MALIK Robert +13:24
WIBATECH MERX 7R
51 RUTKIEWICZ Marek +10
52 PATERSKI Maciej
53 SYKAŁA Wojciech +34
54 HONKISZ Adrian +10
55 WARCHOŁ Bartosz +10
56 KISTOWSKI Kacper +1:13
VOSTER UNIWHEELS TEAM
61 STACHOWIAK Adam +10
62 KOMAR Mateusz +2:28
63 SOBIERAJ Przemysław +1:58
64 PODLASKI Michał +8
65 *KRAWCZYK Szymon +1:58
66 NOWACZEK Mateusz +2:10
RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM
71 *WILSLY Jonas Gregaard +10
72 MORKOV Jesper +7:24
73 AAEN Jonas +10
74 CLAUSEN Patrick DNF (1)
75 MORTENSEN Martin +1:13
76 LANDER Sebastian +3:06
TEAM DUKLA PRAHA
81 HOCHMANN Jiri +2:21
82 *VAVREK Dusan +1:13
83 PIETRULA Nicolas +9
84 *KOHOUT Michal +1:10
85 *STIBINGR Matej DNF (1)
86 *SPUDIL Martin +2:18
TEAM HUROM
101 BUTS Vitaliy +10
102 KACZMAREK Jakub +10
103 VASYLYUK Andriy +10
104 PIASKOWY Emanuel +10
105 *ANIOŁKOWSKI Stanisław +2:34
106 ZIELIŃSKI Kamil +6
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
121 BRZÓZKA Adrian +25
122 BRZÓZKA Piotr +43
123 HALEJAK Wojciech +10
124 MICHAŁEK Mariusz +31
125 ROŻEK Karol DNF (1)
126 *NIEBORAS Mateusz +40
PS TEAM THURINGEN
131 *JAGELER Robert +1:13
132 DINKLER Jonathan +2:28
133 WALSLEBEN Philipp +10
134 *WILLE Markus +1:13
135 *ASCHENBRENNER Michel +31
136 *ROBER Dominik +1:13
MARATHON-TULA CYCLING TEAM
141 *PISKUNOV Maksim +50
143 *SUKHOV Maxim +1:13
144 MANAKOV Viktor +10
145 DUIUNOV Vladislav +25
146 ERSHOV Artur +1:37
FRANCE NATIONAL MILITARY
161 KWIATKOWSKI Grzegorz +1:13
162 TATARD Nicolas +57
163 PEJU Philippe +10:22
164 COGNET Stephane +25
165 TROUDE Mathieu +5:51
166 VANOVERSCHELDE Quentin +1:35
MALOPOLSKA REGIONAL TEAM
171 *SZEWCZYK Kamil DNF (1)
172 *DZIADOWIEC Konrad DNF (1)
173 *JANOWSKI Jakub DNF (1)
174 *MUCHA Mateusz DNF (1)
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
191 *PĘKALA Piotr +25
192 *GÓRECKI Patryk +50
193 *STANISZEWSKI Daniel +34
194 *SOLIŃSKI Patryk +2:55
195 *GAŃKO Antoni +57
196 *KWIATKOWSKI Maciej +57
SPEEDER WHEELS
201 PASI-PUTTINI Roberto +57
202 *STENSON Adam +43
203 BONASSI Simone +4:59
204 *ZANETTA Christian DNF (1)
205 ROGNONI Jacopo DNF (1)
206 *GARDINI Lorenzo +7:10
TEAM TRIEBWERK
211 NAGLER Patrick +2:55
212 *BRANDT Nicolas +50
213 *LENDOWSKI Jeremy +34
214 VOGEL Sebastian +1:58
215 SCHIEWER Franz +2:24
216 FORSTER Peter +40
CENTRUM REGIONAL TEAM
221 PRUDNIKAU Dzmitry DNF (1)
222 KARPIUK Adrian +50
223 STASZCZAK Paweł DNF (1)
224 FURCZYK Maciej DNF (1)
225 *PIEKIELNY Norbert +1:13
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
231 *WOJTANEK Bartłomiej +19
232 *SZÓSTKA Paweł +10
233 *JAGIEŁA Adam +34
234 *MURIAS Jakub +10
235 *JATCZAK Artur +50
236 *KUKLEWICZ Karol +1:31
DOMIN SPORT
251 PAWLAK Tobiasz +1:04
252 RĘBIEWSKI Jarosław +1:40
253 WÓJCIK Adam +10
254 DETKO Artur +25
255 KOSTECKI Patryk +1:40
256 ZIÓŁKOWSKI Wojciech +1:40
TOPFOREX - LAPIERRE
261 *PALICKA Hynek +15:07
262 *HOLEC Richard +30
263 *CAPEK Tomas +57
264 NEUMAN Dominik +22
265 *GAVENDA Jan +43
266 *KLABOUCH Petr +57

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál Matouš Rubáš
Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál  Matouš Rubáš28. 05. 2018
Chemnitzer Radsportage - 26.5. kritérium Chemnitz 5.místo Matouš Rubáš (9bodů) a 27.5.2018 druhá etapa - silniční ...více

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ AC SPARTA PRAHA CYCLING - JUNIOR
17. 05. 2018
TERMÍN :
OD 11 DO 18. 8 2018
MÍSTO :
Pension a Restaurace Radvanice
Radvanice 170
542 12 ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice15th June 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 28.září 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru