Sportimage
aktuální sportovní informace Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery BikeStream
Cyklistický webzine Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50. Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý
V sobotu se zúčastnili sparťané Rosťa Krotký a Roman Broniš závodu kolem nejvyšších slovenských hor. Závod Tatry Tour měl start i cíl v Popradu a zavedl závodníky přes Starý Smokovec, Štrbské pleso a Liptovský Mikuláš na polskou stranu Vysokých Tater. Závodníci se pak vraceli přes Lysou Polanu a Starý Smokovec zpět do Popradu. Celý okruh měřil 220km.
Již v první části se aktivně závodilo a snažili se odjíždět někteří závodníci. Aktivní byly hlavně větší týmy, český Kolokrám Svijany a polský Mróz. Na 80km se do úniku vydal Ivo Netík z Kolokrámu a po chvíli si jej dojel Rosťa Krotký, který popisuje celý průběh celého závodu: Bylo to hodně brzo vydávat se ve dvou do samostatného úniku. Čekaly nás teprve téměř všechny kopce, ale věděl jsem, že Ivo je výborný tempař, tak jsem jel s ním, popisuje situaci Rosťa. Do té doby se držel pohromadě téměř celý 200 hlavý peloton. Ten se začal dělit na 90km v jednom z největších stoupání na Huty. Tento kopec jsem znal ze závodu Okolo Slovenska. Čekal jsem, že se tu zformuje silná skupina a dojede nás, ale my jsme naopak náskok zvyšovali. Na polské straně asi na 150km nám hlásili již 10min. Jeli jsme stále vysoké tempo, ale právě tady po 70km v úniku začal mít Ivo menší problémy. Do cíle zbývalo ještě dlouhých 70km, tak jsem se rozhodl, že spolupráce bude výhodnější. V kopci jsem na Ivoše počkal a on se zas v údolích snažil potáhnout. Náš náskok se však začal rychle snižovat. 40km před cílem na předposledním kopci Príslop jsme měli už jen 4:30. Zde se z hlavní skupiny oddělila silná čtveřice. Museli jsme začít jet na doraz, abychom o svůj náskok nepřišli. Poslední kopec do Starého Smokovce byl boj o přežití. Vyjel jsem ho téměř celý na špici. Už to nebyla ta lehkost jako na začátku. Ivo se mě držel zuby nehty. Nahoře nám zahlásili necelou minutu na pronásledovatele a do cíle zbývalo 12km z kopce dolů. Říkal jsem si, že to už musíme udržet. Ivo trochu ožil a z kopce jsme se rozjeli ve vysokém tempu. Náš náskok jsme do cíle dokonce lehce navýšili. Do cíle jsem si jako lepší spurtér věřil. I když mě v posledních kilometrech začínaly chytat křeče o vítězství jsem nepochyboval. Všechno však bylo jinak. První nastoupil Ivo, zvedl jsem se po něm, ale křeč mi nedovolila zachytit jeho nástup. Bylo z toho opět 2. místo. Prokletí druhých míst se mě pořád drží. Je to už čtvrté druhé místo v letošní sezóně.
Roman Broniš nakonec dospurtoval na 4. místě za třetím Jakubem Svobodou. Pátý protnul cílovou pásku Matěj Jurčo a šestý dojel Lubomír Petruš.
####### OPVA ########
ULTIMATE ???? COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL ?? FOR FREE
Description gg.gg/xtebj
Webcams ???? 1999-2022 FULL
STICKAM, Skype, ...[zkráceno]
Přidáno 16. 05. 2022 do vlákna:
Wheethoth: buy cialis delived fed ex
Krqmot https://newfasttadalafil.com/ - Cialis Ccofdo Viagra Ordonnance Obligatoire Acticin 30gm Medicine cheap cialis online canadian pharmacy Canadian Pharmacy Norx Com Findings may include signs of liver disease fatigue arthritis ...[zkráceno]