Facebook

Kdo je kdo

Profil: AC Sparta Praha cycling 2019

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA
Narozen 11. 8. 1993 - St
Kde Praha
Bydliště Na Perštýně 350 /17, 110 00 Praha
Záliby Cycklistika
Foto Ve fotogalerii
Kontakt rubas@sparta-cycl...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Po 4. etapě GP RINGERIKE Martin Prázdnovský stále ve žlutém

Po 4. etapě GP RINGERIKE Martin Prázdnovský stále ve žlutém

So - 7. Červen 2008, 20:26 - Jiří Sivák

Ve čtvrté etapě čekal na šestici sparťanů těžký úkol, pokusit se uhájit žlutý trikot Martina Prázdnovského. Etapa se startem a cílem v Hrneffosu byla dlouhá 176. kilometrů.

Na trati odvedli jezdci v rudých dresech velký kus práce, 120 kilometrů se starali o tempo celého pelotonu. Martin tak mohl šetřit síly na závěr, kdy se mu na vrchařské prémii podařilo odjet ve vedoucí 29 členné skupině. Ve spurtu pak obsadil 6. místo a poveze tak žlutý dres i do závěrečné etapy.
Na 6. kilometru odjela z pelotonu osmičlená skupinka závodníku, kteří již měli větší ztrátu na vedoucí závodníky. V té to skupině si aktivně počínal sparťan Tomáš Hrubý a posunul se tak na 3. místo ve sprinterech a 4. místo ve vrchařích.
V poslední etapě čeká na závodníky 166 kilometrů s několika náročnými 15ti %stoupáními.

CELKOVĚ PO 4. ETAPĚ:

1 121 SVK19751022 Prazdnovsky, Martin Team Sparta Praha TSP 17:31:49
2 11 SWE19780918 Ericsson, Fredrik Cykelcity.se CSE 17:31:49 s.t.
3 55 RUS19820703 Sergey, Firsanov Rietumu bank-Riga RBR 17:32:34 + 0:00:45
4 142 NED19830513 Hoogerland, Johnny Van Vliet-EBH Elshof VVL 17:32:53 + 0:01:04
5 151 NOR19820604 Remme, Stian Team Sparebanken Vest TSV 17:32:53 s.t.
6 73 DEN19860420 Jřrgensen, Jonas Aaen Team GLS - Pakke shop GLS 17:33:55 + 0:02:06
7 91 DEN19830407 Foder, Daniel Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 17:33:56 + 0:02:07
8 61 DEN19710714 Johansen, Allan Team Designa Křkken TDK 17:33:56 s.t.
9 111 DEN19871119 Kreutzfeldt, Daniel Team Odense Energi TOE 17:33:56 s.t.
10 181 NOR19790323 Berg, Geir Inge Sandnes SK SSK 17:33:56 s.t.
11 255 SWE19890914 Lindčn, Andreas Bergen CK MIX BCK 17:33:56 s.t.
12 1 NOR19840514 Nordhaug, Lars Petter Team Joker Bianchi TJB 17:34:02 + 0:02:13
13 2 NOR19850717 Wilmann, Frederik Team Joker Bianchi TJB 17:34:02 s.t.
14 76 DEN19830415 Pedersen, Martin Team GLS - Pakke shop GLS 17:34:04 + 0:02:15
15 152 NOR19770611 Hegreberg, Morten Team Sparebanken Vest TSV 17:34:41 + 0:02:52
16 51 LAT19820408 Saramtoins, Aleksejs Rietumu bank-Riga RBR 17:34:44 + 0:02:55
17 256 SWE19860704 Morčn, Patrik Bergen CK MIX BCK 17:35:09 + 0:03:20
18 25 DEN19820424 Berling, Michael Glud & Marstrand Horsens GMH 17:35:09 s.t.
19 81 DEN19790416 Werenberg, Lars Team Kvickly Odder TKO 17:35:22 + 0:03:33
20 75 NOR19810325 Hegreberg, Roy Team GLS - Pakke shop GLS 17:35:38 + 0:03:49
21 42 GBR19610701 Eliott, Malc Pinarello RT PRT 17:35:38 s.t.
22 164 NOR19830607 Sangnes, Even Team Trek-Adecco TTA 17:35:38 s.t.
23 131 NED19800328 Hoeben, Bjřrn Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 17:35:44 + 0:03:55
24 66 DEN19830713 Tronborg, Michael Team Designa Křkken TDK 17:36:12 + 0:04:23
25 45 GBR19851206 Murray, Tom Pinarello RT PRT 17:36:19 + 0:04:30
26 93 DEN19810322 Kollerup, Jacob Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 17:36:19 s.t.
27 41 GBR19780823 Downing, Russell Pinarello RT PRT 17:36:22 + 0:04:33
28 172 NOR19830407 Erstĺs, Kjetil Trondhjems Velocipedklub TRV 17:36:22 s.t.
29 65 DEN19800202 Oredsson, Thomas Team Designa Křkken TDK 17:36:32 + 0:04:43
30 6 NOR19800719 Břhler, Joachim Team Joker Bianchi TJB 17:36:38 + 0:04:49
31 125 CZE19800923 Pavek, Ondrej Team Sparta Praha TSP 17:36:48 + 0:04:59
32 136 NED19860628 Kooiman, Jan Erik Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 17:36:54 + 0:05:05
33 72 DEN19811204 Vandborg, Brian Bach Team GLS - Pakke shop GLS 17:37:13 + 0:05:24
34 145 NED19890621 Gmelich Meijling, Jarno Van Vliet-EBH Elshof VVL 17:37:23 + 0:05:34
35 124 CZE19870215 Krizek, Zdenek Team Sparta Praha TSP 17:37:43 + 0:05:54
36 112 DEN19790310 Larsen, Michael Team Odense Energi TOE 17:37:47 + 0:05:58
37 212 NOR19890207 Laengen, Vegard Stake Asker SK ASK 17:37:47 s.t.
38 155 NOR19870319 Rake, Christer Team Sparebanken Vest TSV 17:37:52 + 0:06:03
39 154 NOR19880815 Sřrtveit, Sondre G. Team Sparebanken Vest TSV 17:38:46 + 0:06:57
40 63 DEN19790425 Reihs, Michael Team Designa Křkken TDK 17:39:04 + 0:07:15
41 222 NOR19850521 Eikeset, Otto Fana IL Sykke FIL 17:39:55 + 0:08:06
42 221 NOR19831116 Folkestad, Torgeir Fana IL Sykke FIL 17:39:55 s.t.
43 123 CZE19821111 Hebik, Martin Team Sparta Praha TSP 17:40:10 + 0:08:21
44 184 NOR19840222 Flřysvik, Kristian Sandnes SK SSK 17:40:29 + 0:08:40
45 235 NOR19880417 Nordaas, Jahn Fredrik Team Skagerak KF SKF 17:40:34 + 0:08:45
46 74 DEN19850430 Mřrkřv, Michael Team GLS - Pakke shop GLS 17:40:35 + 0:08:46
47 95 DEN19740126 Johansen, Michael Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 17:40:45 + 0:08:56
48 46 IRL19711122 Roche, Andy Pinarello RT PRT 17:42:42 + 0:10:53
49 14 SWE19870401 Bjelkmark, Jonas Cykelcity.se CSE 17:42:48 + 0:10:59
50 102 BUL19850408 Stoytchev, Bogdan Team Nessebar TNB 17:43:16 + 0:11:27
51 244 NOR19870625 Krogh-Larsen, Frederik Nesset CK Elite NCK 17:43:33 + 0:11:44
52 43 SWE19860317 Johansson, Freddy Pinarello RT PRT 17:43:33 s.t.
53 5 NOR19850524 Sommerseth, Stian Team Joker Bianchi TJB 17:44:11 + 0:12:22
54 22 DEN19860214 Fćrk, Michael Glud & Marstrand Horsens GMH 17:45:08 + 0:13:19
55 161 NOR19840606 Iversby Hvideberg, Anders Team Trek-Adecco TTA 17:45:08 s.t.
56 201 NOR19860306 Larsen, Askild Vatnbakk SK Rye SKR 17:45:08 s.t.
57 193 NOR19810609 Manengen, Lars Ragnar Lillehammer CK LCK 17:45:08 s.t.
58 96 DEN19841009 Lerbech, Simon Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 17:45:55 + 0:14:06
59 94 DEN19731101 Justensen, Benjamin Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 17:46:09 + 0:14:20
60 53 RUS19830105 Seledkov, Ivan Rietumu bank-Riga RBR 17:48:57 + 0:17:08
61 153 HUN19801112 Lengyel, Tamas Team Sparebanken Vest TSV 17:50:09 + 0:18:20
62 146 NED19860718 Van Arnerogen, Thijs Van Vliet-EBH Elshof VVL 17:50:18 + 0:18:29
63 12 SWE19860813 Lindgren, Johan Cykelcity.se CSE 17:51:55 + 0:20:06
64 44 GBR19861213 Williams, Peter Pinarello RT PRT 17:52:05 + 0:20:16
65 64 DEN19850321 Jebjerg, Kasper Team Designa Křkken TDK 17:52:06 + 0:20:17
66 126 CZE19810924 Soukup, Josef Team Sparta Praha TSP 17:52:15 + 0:20:26
67 182 NOR19870817 Espeland, Tor Inge Sandnes SK SSK 17:54:06 + 0:22:17
68 251 NOR19820612 Nyhammer, Marius Bergen CK MIX BCK 17:55:37 + 0:23:48
69 231 NOR19810824 Bergsland, Jon Einar Team Skagerak KF SKF 17:55:44 + 0:23:55
70 3 NOR19870705 Kristoff, Alexander Team Joker Bianchi TJB 17:55:44 s.t.
71 194 NOR19870218 Ensrud, Arne Gunnar Lillehammer CK LCK 17:56:35 + 0:24:46
72 253 SWE19880609 Balck, Sebastian Bergen CK MIX BCK 17:56:54 + 0:25:05
73 21 DEN19881101 Olesen, Nicola Glud & Marstrand Horsens GMH 17:56:55 + 0:25:06
74 13 SWE19770524 Österling, Robert Cykelcity.se CSE 17:57:25 + 0:25:36
75 62 DEN19860506 Frisch, Andreas Team Designa Křkken TDK 17:57:28 + 0:25:39
76 135 NED19890726 Van Diermen, Johnny Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 17:57:44 + 0:25:55
77 223 NOR19890904 Eide, Jřrgen Fana IL Sykke FIL 17:58:04 + 0:26:15
78 211 NOR19890207 Laengen, Řystein Stake Asker SK ASK 17:58:37 + 0:26:48
79 4 NOR19851031 Vold, Svein Erik Team Joker Bianchi TJB 17:58:37 s.t.
80 144 NED19881103 Bruin, Ivor Van Vliet-EBH Elshof VVL 17:58:49 + 0:27:00
81 114 DEN19810609 Hansen, Martin Team Odense Energi TOE 17:59:21 + 0:27:32
82 113 DEN19840730 Ulrick, Lars Team Odense Energi TOE 17:59:41 + 0:27:52
83 171 NOR19811023 Prestmo, Joakim Trondhjems Velocipedklub TRV 17:59:41 s.t.
84 241 NOR19870407 Brunsvik, Michael Hoem Nesset CK Elite NCK 17:59:41 s.t.
85 122 CZE19820607 Hurbby, Thomas Team Sparta Praha TSP 17:59:41 s.t.
86 56 SWE19820602 Darvell, Magnus Rietumu bank-Riga RBR 18:00:42 + 0:28:53
87 203 NOR19770907 Braaten, Ole Jřrgen SK Rye SKR 18:00:45 + 0:28:56
88 243 NOR19830801 Espeland, Magnus Nesset CK Elite NCK 18:00:45 s.t.
89 84 DEN19740209 Borchmann, Simon Team Kvickly Odder TKO 18:01:45 + 0:29:56
90 92 DEN19850904 Almblad, Jan Team Lřgstřr - Cycling for health TLS 18:01:58 + 0:30:09
91 26 DEN19780112 Nielsen, Jacob Glud & Marstrand Horsens GMH 18:02:08 + 0:30:19
92 116 DEN19870115 Lollesgaard, Martin Team Odense Energi TOE 18:02:11 + 0:30:22
93 82 DEN19770903 Nielsen, Rudi Bredahl Team Kvickly Odder TKO 18:02:23 + 0:30:34
94 226 NOR19851009 Hersleth, Even Fana IL Sykke FIL 18:02:28 + 0:30:39
95 16 SWE19740725 Gunnars, Jan Cykelcity.se CSE 18:03:19 + 0:31:30
96 15 SWE19810208 Sandell, Kalle Cykelcity.se CSE 18:05:01 + 0:33:12
97 86 DEN19850708 Fjordside, Rasmus Team Kvickly Odder TKO 18:05:05 + 0:33:16
98 205 NOR19751103 Bergum, Řsten SK Rye SKR 18:05:14 + 0:33:25
99 166 SWE19880218 Andersson, Lars Team Trek-Adecco TTA 18:05:41 + 0:33:52
100 85 DEN19860210 Skou, Kristian Team Kvickly Odder TKO 18:06:44 + 0:34:55
101 132 SWE19820330 Landstrom, Johan Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 18:06:45 + 0:34:56
102 134 NED19890726 Van Diermen, Jaron Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 18:06:58 + 0:35:09
103 52 LAT19851213 Räcenjs, Kristoffers Rietumu bank-Riga RBR 18:07:00 + 0:35:11
104 83 DEN19850424 Eibye, Kasper Team Kvickly Odder TKO 18:07:13 + 0:35:24
105 163 NOR19810710 Thoresen, Lars Ove Team Trek-Adecco TTA 18:08:03 + 0:36:14
106 101 BUL19850803 Georgiev, Georgi Team Nessebar TNB 18:09:47 + 0:37:58
107 176 NOR19890302 Frengen Evensen, Tommy Trondhjems Velocipedklub TRV 18:10:14 + 0:38:25
108 115 DEN19840823 Linde, Kasper Team Odense Energi TOE 18:10:18 + 0:38:29
109 185 NOR19871126 Solberg, Frode Sandnes SK SSK 18:10:47 + 0:38:58
110 186 NOR19841020 Strand, Lars Sandnes SK SSK 18:11:30 + 0:39:41
111 156 NOR19830311 Nybř, Hĺvard Team Sparebanken Vest TSV 18:12:16 + 0:40:27
112 162 NOR19771227 Thoresen, Jřrn-Henrik Team Trek-Adecco TTA 18:13:07 + 0:41:18
113 225 NOR19870206 Eikeseth, Ole Fana IL Sykke FIL 18:13:08 + 0:41:19
114 215 SWE19830103 Svendsson, Mattias Asker SK ASK 18:14:07 + 0:42:18
115 246 NOR19870129 Drřpping, Ola Inge Nesset CK Elite NCK 18:15:50 + 0:44:01
116 105 BUL19880210 Zaraliev, Stanislav Team Nessebar TNB 18:16:15 + 0:44:26
117 213 NOR19880324 Jordan, Kristopher Asker SK ASK 18:17:20 + 0:45:31
118 174 NOR19880824 Halvorsen Bjřrgan, Espen Trondhjems Velocipedklub TRV 18:18:11 + 0:46:22
119 206 NOR19770705 Hope, Knut Jřrgen SK Rye SKR 18:18:48 + 0:46:59
120 242 NOR19870218 Skoglund, Espen Nesset CK Elite NCK 18:19:23 + 0:47:34
121 133 NED19870424 Terpstra, Mike Van Hemert Groep – De Jonge Renner VHG 18:21:18 + 0:49:29
122 141 NED19840720 Van Leijen, Joost Van Vliet-EBH Elshof VVL 18:26:01 + 0:54:12
123 191 NOR19810820 Hansen, Joar Lillehammer CK LCK 18:26:41 + 0:54:52

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 108x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2008/Norsko-3-cast/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
6-cerven-1.jpg
6-cerven-2.jpg
6-cerven-3.jpg
6-cerven-4.jpg
6-cerven-5.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru