Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: AC SPARTA PRAHA cycling 2012

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA 2012
Narozen 16. 11. 1893 - Čt
Kde Praha
Bydliště Nad Královskou oborou 51, 170 00 PRAHA
Záliby Cyklistika
Foto Ve fotogalerii
Kontakt sparta.praha@sezn...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo před obhájcem Tomášem Kalojírosem z AC SPARTA PRAHA

Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo před obhájcem Tomášem Kalojírosem z AC SPARTA PRAHA

Po - 21. Říjen 2019, 12:23 - Zdeněk Rubáš

Silniční Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo Future před Tomášem Kalojirosem AC Sparta Praha a Henri Uhligem z Německa. Závod se rozhodoval již v druhém stoupání ze Zaječova na 15 km, kdy zaútočíl Martin Stošek, pozdější vítěz závodu, spolu s Karlem Tyrpeklem SKC Tufo Prostějov a Františkem Honsou ze Sparty. Skupinu si dojel Tomáš Kalojíros s Němcem Uhligem a na vrcholu Toku už zůstala na čele jen tato dvojice se Stoškem. V nejtěžším stoupání k Borské hájovně tzn. 30 km před cílem zaútočil opět Stošek a sólově si dojel pro vítězství. Na horských kolech zvítězil Jiří Šorm Bitter Superior
video na https://www.youtube.com/watch?v=lUe_ui4W9_s Konání akce umožnil podnik Vojenské lesy a statky ČR s.p.

Silnice - 63km
1. 112 Stošek Martin muži A1 - 19 - 39 let 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -
2. 29 Kalojíros Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +2:01
3. 119 Uhlig Henri Junioři 15 - 18 let 2001 RSC Kelheim 1:56:05 +2:44
4. 66 Tyrpekl Karel muži A1 - 19 - 39 let 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +7:09
5. 88 Honsa František muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +7:12
6. 117 Stohr Jan muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +7:12
7. 5 Davies Joshua muži A1 - 19 - 39 let 1997 CC London 2:03:04 +9:43
8. 55 Schuhler Tomas muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51
9. 67 Uličný Vladimír muži C1 - 40 - 49 let 1974 2:04:36 +11:15
10. 89 Horváth Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1976 AC Sparta Praha cycling 2:04:36 +11:15
11. 101 Plechata Radek muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +11:44
12. 38 Malán Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10
13. 94 Novák Vít muži A1 - 19 - 39 let 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11
14. 57 Slaník Martin muži C1 - 40 - 49 let 1970 LAPIERRE 2:07:37 +14:16
15. 137 Štemberk Jáchym muži A1 - 19 - 39 let 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17
16. 95 Kuchař Přemysl muži C1 - 40 - 49 let 1977 AC Sparta Praha 2:07:41 +14:20
17. 83 Černohorský David muži A1 - 19 - 39 let 1996 AC Sparta Praha cycling 2:07:45 +14:24
18. 107 Rugovac Denis muži A1 - 19 - 39 let 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32
19. 73 Volf Michal muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42
20. 105 Rubáš Matouš Junioři 15 - 18 let 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +14:44
21. 120 Uhlig Oscar muži A1 - 19 - 39 let 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14
22. 68 Viktora Jan muži C1 - 40 - 49 let 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +17:20
23. 144 Halík Jaroslav muži C1 - 40 - 49 let 1971 Veloservis team 2:10:46 +17:25
24. 84 Černý Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1988 Ac Sparta Praha Cycling 2:11:02 +17:41
25. 52 Průcha Bedřich muži C1 - 40 - 49 let 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +18:05
26. 97 Maroušek František muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09
27. 58 Stehlík Petr muži C1 - 40 - 49 let 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +18:10
28. 130 Salaquarda František muži C1 - 40 - 49 let 1975 Bikestrike 2:11:37 +18:16
29. 131 Jiřička Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +18:19
30. 142 Halamka Jiří muži D1 - 50 a více let 1964 CK Kramolín 2:11:53 +18:32
31. 116 Stohr Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40
32. 143 Horký David muži C1 - 40 - 49 let 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +21:44
33. 79 Baier Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1984 AC Sparta Praha cycling 2:15:19 +21:58
34. 134 Strasser Michael muži A1 - 19 - 39 let 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04
35. 18 Holubec Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +22:17
36. 128 Markes Jirka muži A1 - 19 - 39 let 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21
37. 51 Ploner Robert muži C1 - 40 - 49 let 1977 RPR Římov 2:15:46 +22:25
38. 27 Jiřinec Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30
39. 139 Hák Jakub Junioři 15 - 18 let 2004 Kulhavý team 2:15:55 +22:34
40. 30 Kejzlar Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 2:16:04 +22:43
41. 19 Hořejší Josef muži A1 - 19 - 39 let 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56
42. 138 Zháňal Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25
43. 124 Mullen Michael muži D1 - 50 a více let 1966 2:17:49 +24:28
44. 93 Kalojíros Tondáno muži D1 - 50 a více let 1968 Be.maniax 2:17:52 +24:31
45. 118 Fiala Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41
46. 109 Ryba Jan muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41
47. 121 Pexa Tomas muži C1 - 40 - 49 let 1978 Plzeň 2:21:03 +27:42
48. 123 Kudweis Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 Písek 2:23:31 +30:10
49. 80 Běhounek Michal muži D1 - 50 a více let 1967 Veloservis team 2:23:33 +30:12
50. 133 Kulhánek Jan muži A1 - 19 - 39 let 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 1
51. 12 Havlíček Václav muži A1 - 19 - 39 let 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50
52. 140 Komberec Aleš muži C1 - 40 - 49 let 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +33:02
53. 71 Vlček Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +33:03
54. 127 Doležalová Hana ženy Z1 - 15 a více let 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 +33:30
55. 45 Milec Jiřincová Jana ženy Z1 - 15 a více let 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +33:33
56. 136 Janas Adam Junioři 15 - 18 let 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +34:18
57. 49 Pěnkava Milan muži C1 - 40 - 49 let 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +34:52
58. 132 Valenta Michal muži A1 - 19 - 39 let 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56
59. 23 Jeníček Martin muži A1 - 19 - 39 let 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24
60. 110 Rydval Michal muži C1 - 40 - 49 let 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +36:33
61. 46 Okruhlica Petr muži D1 - 50 a více let 1969 Praha 10 2:30:17 +36:56
62. 31 Khek Roman muži D1 - 50 a více let 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +36:57
63. 33 Král Josef muži D1 - 50 a více let 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +37:06
64. 64 Tichy Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1971 Černošice 2:30:28 +37:07
65. 32 Klabouch jan muži D1 - 50 a více let 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +37:11
66. 62 Škola Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28
67. 74 Vopat jun. Jan muži A1 - 19 - 39 let 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37
68. 36 Laňka Karel muži D1 - 50 a více let 1968 Písek 2:33:32 +40:11
69. 2 Bílý Pavel muži C1 - 40 - 49 let 1972 2:34:00 +40:39
70. 96 Macháček Vítězslav muži A1 - 19 - 39 let 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20
71. 125 Šindelár Ladislav muži C1 - 40 - 49 let 1976 Stark cycling team 2:38:17 +44:56
72. 135 Uhlig Steffen muži D1 - 50 a více let 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +46:36
73. 35 Kyndl Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54
74. 44 Melka Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1983 Mýto 2:41:04 +47:43
75. 129 Candra Václav muži A1 - 19 - 39 let 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59
76. 43 Matlášková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1966 Cyklo Jiřička / České 2:42:46 +49:25
77. 48 Peltan Zdeněk muži D1 - 50 a více let 1959 Cyklo Jiřička / České 2:43:34 +50:13
78. 65 Tůma Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1977 Mýto 2:44:48 +51:27
79. 40 Margold Jan muži D1 - 50 a více let 1952 2:45:10 +51:49
80. 122 Procházka Radek muži A1 - 19 - 39 let 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11
81. 37 LOUDA Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +53:34
82. 72 Vlk Karel muži A1 - 19 - 39 let 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32
83. 4 Brož Ondřej muži A1 - 19 - 39 let 1992 Praha 2:47:56 +54:35
84. 126 Foltová Helena ženy Z1 - 15 a více let 1979 RPR Římov 2:48:04 +54:43
85. 34 Krotil Radek muži A1 - 19 - 39 let 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55
86. 10 Greguš Antonín muži D1 - 50 a více let 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +56:42
87. 75 Vopat st. Jan muži D1 - 50 a více let 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +57:05
88. 63 Štěpánek Michal muži A1 - 19 - 39 let 1981 2:51:52 +58:31
89. 41 Mašín Karel muži D1 - 50 a více let 1953 Sobín 2:55:27 +62:06
90. 24 Jermolajev Igor muži D1 - 50 a více let 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +62:41
91. 42 Matějka Josef muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sedlice 2:56:44 +63:23
92. 3 Blümel Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25
93. 114 Švejdar Marco Junioři 15 - 18 let 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +65:06
94. 22 Jeníček Robert muži C1 - 40 - 49 let 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +65:07
95. 7 Feferle František muži D1 - 50 a více let 1961 Čistý sport 2:59:34 +66:13
96. 1 Adámková Dana ženy Z1 - 15 a více let 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +67:04
97. 28 Juráň Karel muži C1 - 40 - 49 let 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +67:05
98. 87 Hlaváček David muži A1 - 19 - 39 let 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33
99. 102 Plesinec Roman Junioři 15 - 18 let 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +69:15
100. 16 Hnětkovský Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18
101. 69 Vinšálková Tereza ženy Z1 - 15 a více let 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +71:19
102. 141 Král Pavel muži D1 - 50 a více let 1968 Plzeň 3:05:28 +72:07
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 2
103. 146 Tserendoru muži D1 - 50 a více let 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +72:13
104. 14 Helt Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1978 3:05:52 +72:31
105. 104 READE ADAM Junioři 15 - 18 let 2004 PENCO 3:06:53 +73:32
106. 145 Kryžková Jaroslava ženy Z1 - 15 a více let 1976 3:08:41 +75:20
107. 39 Marek David muži C1 - 40 - 49 let 1975 kutná hora 3:08:42 +75:21
108. 6 Dvořák Karel muži C1 - 40 - 49 let 1979 KOVO BELFÍN CYKLO 3:11:13 +77:52
109. 148 Janovská Linda ženy Z1 - 15 a více let 1979 3:13:58 +80:37
110. 15 Hnětkovský Zdeněk muži A1 - 19 - 39 let 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03
111. 60 STRNADOVÁ ženy Z1 - 15 a více let 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +85:38
112. 59 Strieženec Martin muži A1 - 19 - 39 let 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38
113. 76 Wimler David muži A1 - 19 - 39 let 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11
114. 50 Matějka Pepa muži A1 - 19 - 39 let 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59
115. 25 Ježdík Jindřich muži C1 - 40 - 49 let 1975 4:21:00 +147:39
116. 26 Ježdíková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1978 4:21:00 +147:39
MTB - 53km
1. 278 ŠORM Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1997 BITTERS SUPERIOR 1:56:26 -
2. 300 Vopat Milan muži A2 - 19 - 39 let 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +3:21
3. 297 Morgenstein Libor muži A2 - 19 - 39 let 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +5:20
4. 237 Pakandl Ladislav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +5:29
5. 210 Doležal Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +7:02
6. 218 Jasan Lukáš muži A2 - 19 - 39 let 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +7:04
7. 219 Hlůžek Radim muži A2 - 19 - 39 let 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +7:04
8. 299 Istenčin Lukáš muži C2 - 40 - 49 let 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 +7:06
9. 220 Jiránek Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1973 Lawi stars 2:03:37 +7:11
10. 279 Markvart Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +7:13
11. 293 Horak Dominik mládež M3- junioři 15 - 18 2001 Dolní roveň 2:05:45 +9:19
12. 284 Šneberger Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 TT Příbram 2:06:25 +9:59
13. 306 Kozák Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1971 CykloAton 2:06:39 +10:13
14. 295 Hochmut Milan muži A2 - 19 - 39 let 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16
15. 318 Neubauer Radim muži C2 - 40 - 49 let 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +10:18
16. 274 Kobes Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +11:51
17. 273 Kadleček František muži C2 - 40 - 49 let 1974 bajker.eu 2:10:02 +13:36
18. 289 Vlček Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51
19. 323 Zachata Vojtěch muži A2 - 19 - 39 let 1981 Messenger 2:12:24 +15:58
20. 317 Kovaříček Vojtěch mládež M3- junioři 15 - 18 2002 Kulhavý team 2:12:29 +16:03
21. 322 Vít Martin muži A2 - 19 - 39 let 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55
22. 213 Korabaš Milan muži C2 - 40 - 49 let 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +17:27
23. 239 Pozler Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1976 EDPO 2:15:18 +18:52
24. 251 Šusta Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53
25. 249 Šturm Rudolf muži C2 - 40 - 49 let 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +18:57
26. 301 Šesták Martin muži D2 - 50 více let 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 +18:58
27. 292 Holubová Adéla mládež Z3 - juniorky 15 - 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 +18:58
28. 256 Vála Michal muži D2 - 50 více let 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +19:05
29. 245 Sobotka Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +19:25
30. 229 Ledvina Václav muži A2 - 19 - 39 let 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26
31. 232 Maly Miroslav muži A2 - 19 - 39 let 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56
32. 324 Pfeffer Pavel muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +22:58
33. 203 Barth Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1972 MS BIKE ACADEMY 2:19:25 +22:59
34. 303 Ježek Kamil muži D2 - 50 více let 1968 CK Kramolín 2:19:27 +23:01
35. 307 Celerin Ivan muži D2 - 50 více let 1963 TML 2:19:29 +23:03
36. 313 Žídeková Jana ženy F2 - 40 a více let 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 +23:03
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 3
37. 262 Bednařík Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10
38. 204 Batysta Marek muži A2 - 19 - 39 let 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13
39. 211 Doležal Václav muži A2 - 19 - 39 let 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13
40. 248 Svoboda Josef muži A2 - 19 - 39 let 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39
41. 233 Marek Libor muži C2 - 40 - 49 let 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +28:21
42. 231 Mácha Jiří muži D2 - 50 více let 1969 GHOST team 2:24:47 +28:21
43. 216 Homolka Pavel muži D2 - 50 více let 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +29:22
44. 305 Zámečník Štěpán muži D2 - 50 více let 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +29:40
45. 247 Svoboda Radek muži D2 - 50 více let 1969 Praha 2:26:39 +30:13
46. 222 Jung Patrik muži A2 - 19 - 39 let 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17
47. 238 Pfeffer Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Author team Stupno 2:28:23 +31:57
48. 315 Vacek Zdeněk muži A2 - 19 - 39 let 1988 Praha 2:29:29 +33:03
49. 290 LUKEŠ Jan mládež M3- junioři 15 - 18 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +33:09
50. 304 Sedláček Jiří muži D2 - 50 více let 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +33:11
51. 319 Cupl Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1983 Team max 2:31:32 +35:06
52. 320 Kraus Vladimír muži D2 - 50 více let 1960 Jasipbike 2:31:52 +35:26
53. 316 Zvolský Ladislav muži C2 - 40 - 49 let 1978 2:32:06 +35:40
54. 291 KRUPKA Štěpán mládež M3- junioři 15 - 18 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +37:37
55. 275 Kratochvíl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43
56. 250 Šůcha Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25
57. 225 Kroupa Milan muži D2 - 50 více let 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +42:34
58. 265 Dufek David muži A2 - 19 - 39 let 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38
59. 267 Furch Petr muži D2 - 50 více let 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +42:52
60. 286 Švandrlík Jakub mládež M3- junioři 15 - 18 2004 alltraining.cz 2:40:37 +44:11
61. 201 Anděl Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1974 Strašice 2:40:53 +44:27
62. 205 Bednář Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +44:30
63. 285 Švandrlík Milan muži C2 - 40 - 49 let 1972 Zaječov 2:40:56 +44:30
64. 240 Procházka Milan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34
65. 271 Charvátová Kateřina ženy F2 - 40 a více let 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +47:31
66. 312 Trojan Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05
67. 212 Ferko Jozef muži D2 - 50 více let 1965 Podlesí 2:45:43 +49:17
68. 202 Anděl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1982 Strašice 2:45:44 +49:18
69. 246 Sutr Václav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22
70. 321 Vostracký Karel muži D2 - 50 více let 1967 Věšín 2:45:49 +49:23
71. 244 Sobotka František muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +49:47
72. 241 Roman Benedikt muži C2 - 40 - 49 let 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +49:47
73. 206 Čebiš Vladislav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Pavlíkov 2:50:29 +54:03
74. 259 VEJVODA Josef muži D2 - 50 více let 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +54:22
75. 243 Sedlák Petr muži C2 - 40 - 49 let 1972 DATA 112 2:53:40 +57:14
76. 257 Valdmanová Lenka ženy F2 - 40 a více let 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +60:25
77. 298 Kresslová Štěpánka ženy F2 - 40 a více let 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +66:28
78. 215 Furchová Lucie mládež Z3 - juniorky 15 - 2001 Furch racing 3:10:52 +74:26
79. 214 Furch Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1971 Furch racing 3:10:52 +74:26
80. 227 Kříž Vladimír muži D2 - 50 více let 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +74:44
81. 228 Kybikás Zdeněk muži D2 - 50 více let 1960 Beroun 3:16:03 +79:37
82. 226 Kroupa Stanislav muži D2 - 50 více let 1959 České Budějovice 3:27:51 +91:25
83. 217 Charvátová Jana ženy Z2 - 19 - 39 let 1983 AGRO 21 3:31:53 +95:27
84. 260 Vnuková Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1951 BSK racing 3:33:32 +97:06
85. 234 Mojžíš Jaromír muži D2 - 50 více let 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +100:55
86. 235 Mojžíšová Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +102:46
87. 320 Dvořák Petr muži D2 - 50 více let 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +103:11
88. 255 Tůmová Katka ženy F2 - 40 a více let 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +129:34
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 4
89. 236 Ondrušek Petr muži A2 - 19 - 39 let 1984 4:14:00 +137:34
90. 221 Jung Milan muži C2 - 40 - 49 let 1970 Loučim 4:20:00 +143:34
91. 208 Černoch Martin muži D2 - 50 více let 1967 4:22:00 +145:34
Žáci - 33 km
1. 403 Kudweis Vít Žáci 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -
2. 421 Hladík Petr Žáci 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +3:48
3. 423 Pešek Adam Žáci 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +3:48
4. 406 Šafránek Ondřej Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +3:49
5. 409 Záhorec Matěj Žáci 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +7:07
6. 401 Bořánková Lucie Žákyně 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 +7:09
7. 402 Klepsa Lukáš Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +7:15
8. 405 Poláková Nela Žákyně 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +7:18
9. 416 Kohout Milan Žáci 2006 Březová 1:16:55 +9:59
10. 418 Mencl Felix Žáci 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00
11. 408 Záhorec Michal Žáci 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46
12. 404 Pfeffer Marek Žáci 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41
13. 422 Marek Jiří Žáci 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01
U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy
1. 435 Kejzlarová Pavlína Dívky do 6 let 2013 04:35 -
2. 428 Radová Eliška Dívky do 6 let 2013 Kunratice 04:43 +08
3. 432 Schusová Eliška Dívky do 6 let 2014 Řevnice 05:43 +1:08
4. 434 Poláková Julie Dívky do 6 let 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +2:05
5. 431 Krotilová Rozálie Dívky do 6 let 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP
U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy
1. 448 Szöllös Samuel Kluci do 6 let 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -
2. 414 Šilhán Vlastimil Kluci do 6 let 2014 Strašice 09:33 +1:11
3. 447 Melka Tomáš Kluci do 6 let 2013 Mýto 09:36 +1:13
4. 424 Havel Eliáš Kluci do 6 let 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +2:45
5. 426 Vyleta Jan Kluci do 6 let 2014 Author Team Stupno 12:30 +4:07
6. 440 Havlíček Matěj Kluci do 6 let 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +5:23
7. 410 Král Adam Kluci do 6 let 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP
DNS 441 Havlíček Lukáš Kluci do 6 let 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP
U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4
1. 411 Králová Eliška dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -
2. 412 Krocová Valerie dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +35
3. 429 Hornová Františka dívky 7-9 let 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +47
4. 425 Havlová Eliška dívky 7-9 let 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +1:01
5. 433 Schusová Marie dívky 7-9 let 2011 Řevnice 12:12 +4:09
6. 427 Vyletová Lucie dívky 7-9 let 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP
U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů
1. 436 Rada Vojtěch Kluci 2010 Kunratice 09:04 -
2. 430 Horn Josef Kluci 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +05
3. 450 Szolles Stefan Kluci 2010 09:11 +07
4. 449 Bednařík Vojtěch Kluci 2011 Kross Bikeranch Team Junior09:50 +46
5. 444 Polák Šimon Kluci 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +1:25
6. 417 Vlk David Kluci 2010 kola-bbm.cz 10:43 +1:39
7. 446 Melka David Kluci 2010 Author Team Stupno 10:48 +1:44
8. 415 Přibáň Ondřej Kluci 2011 Strašice 10:23 -2 LAP
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 5
Počet závodníků: 247
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 6

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 22x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2019/Tour-de-Brdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-TDB-Karel-Tyrpekl.jpg
ACS-sparta-junior-zavod-deti.JPG
Fiala-defekt-popate-na-stejnem-miste.JPG
TDB--profi-sport-Cheb-kadet.jpg
TDB--Stosek--Malan--Honsa--uhlig-Stohr.JPG

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo
Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo11. 04. 2019
Juniorka startovala na kriteriu v rámci Škoda Cupu ve Velké Bíteši v žácím na stupně vítězů vystoupal Vladimír Kroc ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru