Facebook

Kdo je kdo

Profil: Šimon Řezník

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 3. 6. 2000 - So
Kde Praha
Bydliště Praha
Záliby veslování, architektura
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Tour de Brdy - VC Strašic vyhrál exprofi Michal Kollert před juniorem Martinem Volfem

Tour de Brdy - VC Strašic vyhrál exprofi Michal Kollert před juniorem Martinem Volfem

Út - 6. Říjen 2020, 12:49 - Zdeněk Rubáš

170 cyklistů se vydalo na 67 km dlouhou trasu amatérského RoadCupu. Závod s gravel úseky a převýšením přes 1000m nabídl zajímavé porovnání cyklistů různých kategorií. Závod vyhrál Michal Kollert, který je třiatřicetiletý špičkový fitness trenér a “bývalý” profesionální cyklista, když si ve spurtu poradil s juniorem Martinem Volfem z Roman Kreuziger cykloakademie a Danielem Hovorkou z Mondraker Teamu. Z pelotonu amatérů se po 20 km ve stoupání na vrchol Toku oddělila 15 závodníků, aby v dalším stoupání zaútočila vítězná trojice, která svůj únik dotáhla do vítězného cíle. Motivovaní amatéři již na třicátém km začali dojíždět odpadlíky z kategorie Elita, kteří startovali o 10minut dříve. Závod byl zařazený v amatérkých ligách JAL, UAC a Galaxyserie. Konání akce umožnil podnik Vojenské lesy a statky ČR,s.p.. Děkujeme všem partnerům závodu a pořadatelům za skvělý a silný zážitek. Všem sportovcům za odvahu zdolat Tour de Brdy na kole.

Tour de Brdy 2020 - video na https://www.youtube.com/watch?v=F1wrGK8TGhk

Oficiální výsledková listina
Místo konání: Strašice u Rokycan
Datum konání: 03/10/2020

67 km
1. KOLLERT Michal 01:54:45.7 1./A1 160 1984 CZE Vipro cycling 00:00:00.0
2. VOLF Martin 01:54:48.2 1./JK 60 2002 CZE Roman Kreuziger Cycling Academy 00:00:02.4
3. HOVORKA Daniel 01:54:48.2 2./A1 93 2001 CZE MONDRAKER racing team 00:00:02.4
4. PLECHATA Radek 01:57:02.9 1./C1 19 1977 CZE Velo Club Tábor 00:02:17.2
5. HOŘEJŠÍ Josef 01:57:18.7 3./A1 17 1995 CZE Jája Team 00:02:32.9
6. GONDA Pavel 01:58:04.2 4./A1 162 1981 CZE SKILS NORTWAVE FUTURE CYCLING 00:03:18.4
7. CÍRKVA Vojtěch 01:58:05.2 2./JK 120 2004 CZE Roman Kreuziger Cycling Academy 00:03:19.4
8. HORVÁTH Miroslav 01:58:06.0 2./C1 87 1976 CZE AC Sparta Praha 00:03:20.2
9. RUBÁŠ Matouš 01:58:07.0 3./JK 1 2004 CZE Roman Kreuziger Cycling Academy 00:03:21.2
10. ULIČNÝ Vladimír 01:58:09.2 3./C1 6 1974 CZE Vipro cycling 00:03:23.4
11. STEHLIK Petr 01:58:13.6 4./C1 28 1977 CZE Future Cycling Northwave 00:03:27.8
12. MAROUŠEK František 01:58:13.7 5./A1 73 1995 CZE Ac Sparta Praha Cycling Academy 00:03:27.9
13. NOVÁK Vít 01:58:20.0 6./A1 156 1989 CZE CFL KLADNO 00:03:34.2
14. JANŮ Martin 01:59:54.7 5./C1 10 1974 CZE Silný team Uničov 00:05:09.0
15. ŠVEJDAR Marek 01:59:59.4 4./JK 53 2004 CZE TjPlamen Chodov Z.S. 00:05:13.6
16. ŠULC David 01:59:59.5 6./C1 125 1973 CZE DEXTER CYCLING 00:05:13.7
17. SOBOTKA Jiří 02:00:04.0 7./C1 89 1979 CZE Rožmitál Pod Třemšínem 00:05:18.2
18. JEŽEK Kamil 02:00:13.2 1./D1 44 1968 CZE CK Kramolín 00:05:27.5
19. KROC Vladimír 02:04:43.2 5./JK 90 2005 CZE Akademie cyklistických sportů 00:09:57.5
20. BELFÍN Jiří 02:04:54.4 8./C1 65 1975 CZE Kovo Belfín Cyklo Team 00:10:08.6
21. VEJVODA Josef 02:05:42.5 2./D1 34 1963 CZE AC Sparta Praha 00:10:56.7
22. KUCHAŘ Přemysl 02:05:47.5 9./C1 25 1977 CZE AC Sparta Praha 00:11:01.7
23. RYDVAL Michal 02:05:58.7 10./C1 24 1974 CZE AC Sparta Praha 00:11:13.0
24. KANTNER Michal 02:07:10.5 7./A1 132 1984 CZE MS BIKE Academi racing 00:12:24.7
25. JAROŠ Zbyšek 02:07:15.0 11./C1 169 1974 CZE ART SPORT 00:12:29.2
26. PEXA Tomáš 02:07:18.7 12./C1 148 1978 CZE 00:12:33.0
27. NEUBAUER Radim 02:07:28.7 13./C1 161 1977 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ 00:12:43.0
28. PROCHÁZKA Radek 02:08:17.2 8./A1 110 1982 CZE Eleven Cube Riders 00:13:31.4
29. GERYCH David 02:08:40.7 14./C1 117 1977 CZE kupkolo.cz 00:13:55.0
30. BAIER Jiří 02:08:46.2 9./A1 30 1984 CZE AC Sparta Praha cycling akademie 00:14:00.5
31. CHMELÍK Jan 02:08:55.4 10./A1 36 1982 CZE KOLA VAŠEK & SEVERÝN HLINSKO 00:14:09.6
32. HÁJEK Jan 02:08:58.0 11./A1 146 1985 CZE Auto I. S. R. 00:14:12.2
33. HOLUBEC Jakub 02:08:59.4 15./C1 99 1972 CZE Ski nordic Mariánské Lázně 00:14:13.6
34. MILEC JIŘINCOVÁ Jana 02:09:01.0 1./Z1 14 1986 CZE 00:14:15.2
35. DOLEŽALOVÁ Hana 02:09:04.7 2./Z1 131 1977 CZE AC Sparta Praha 00:14:19.0
36. KUMBEREC Aleš 02:09:26.0 16./C1 147 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 00:14:40.2
37. ŠRAIL Tomáš 02:09:39.2 12./A1 154 1992 CZE AC Sparta Praha 00:14:53.5
03/10/2020 16:01:28 1 of 4 Strana
Poř. Poř./Kat St. č. Jméno Cílový čas Zpoždění Ročník Země Klub
67 km
38. JÍCHA Petr 02:09:47.5 17./C1 142 1976 CZE AŠ 00:15:01.7
39. MILLER Milan 02:10:30.2 13./A1 153 1982 CZE TAMA KRÁLOVICE 00:15:44.5
40. JURÁŇ Karel 02:11:10.0 18./C1 175 1974 CZE DIABLO SPORT ČESKÝ KRUMLOV 00:16:24.2
41. HALAMKA Jiří 02:11:45.2 3./D1 40 1964 CZE CK Kramolín 00:16:59.5
42. KOPR Karel 02:11:50.5 19./C1 130 1973 CZE KC SLavia 00:17:04.7
43. KUDWEIS Vít 02:13:29.0 6./JK 75 2005 CZE CK PŘÍBRAM FANY GASTRO 00:18:43.2
44. ANTL Daniel 02:14:07.2 14./A1 118 1991 CZE 00:19:21.5
45. TÓTH Miloš 02:15:28.7 20./C1 108 1978 SVK Csk Markus Spolek 00:20:43.0
46. TICHÝ VÍt 02:15:29.2 21./C1 172 1971 CZE 00:20:43.5
47. ČERNOHORSKÝ David 02:15:30.0 15./A1 165 1996 CZE 00:20:44.2
48. KLEINER Robert 02:15:30.7 4./D1 181 1966 CZE PERF LXBS 00:20:45.0
49. POLEŠČUK Robert 02:15:31.0 7./JK 54 2004 CZE 00:20:45.2
50. KEJZLAR Stanislav 02:15:32.0 22./C1 35 1977 CZE 00:20:46.2
51. ZACHATA Vojtěch 02:15:32.5 16./A1 164 1981 CZE Messenger MTB 00:20:46.7
52. VESELÝ Pavel 02:15:38.0 17./A1 4 1981 CZE Sportovní klub MS AUTO 00:20:52.2
53. RUDIŠ Pavel 02:15:41.6 23./C1 42 1976 CZE Kola Šír 00:20:55.9
54. TEMMIAK Jiří 02:15:41.7 24./C1 166 1974 CZE 00:20:56.0
55. NOVÁKOVÁ Veronika 02:15:48.0 3./Z1 51 1994 CZE Prodoli Racing Team 00:21:02.2
56. HRADECKÝ Jaroslav 02:16:52.8 18./A1 82 1996 CZE SportRaces Cycling Team 00:22:07.0
57. BLAŽEK Jiří 02:16:54.3 5./D1 100 1961 CZE Ski nordic Mariánské Lázně 00:22:08.5
58. KARVAY Drahomir 02:16:56.0 25./C1 69 1974 CZE Koloshop Team. 00:22:10.2
59. PRŮCHA Bedřich 02:16:57.5 26./C1 38 1973 CZE Bikeheart 00:22:11.8
60. SLANÍK Martin 02:16:57.7 6./D1 144 1970 CZE Lapierre CZ 00:22:12.0
61. KHEK Roman 02:17:01.8 7./D1 67 1967 CZE Kraken Team Dobříš 00:22:16.0
62. SEJKORA Josef 02:17:12.3 27./C1 11 1971 CZE 00:22:26.5
63. MEDEK Ondřej 02:18:34.5 19./A1 83 2001 CZE 00:23:48.8
64. RUNTOVÁ Hanka 02:18:44.3 4./Z1 96 2004 CZE SportRaces Cycling Team 00:23:58.5
65. BĚHOUNEK Michal 02:19:50.5 8./D1 173 1967 CZE Veloservis Team 00:25:04.8
66. KADLEC Tomáš 02:19:50.8 20./A1 174 1993 CZE BASE CAMP 00:25:05.0
67. INSAUSTI Javier 02:20:05.5 21./A1 180 1985 ESP La Grupetta 00:25:19.8
68. STRNADOVÁ Alexandra 02:20:08.0 5./Z1 86 2001 CZE Ck Příbram - Fany Gastro 00:25:22.3
69. GERYCHOVÁ Michaela 02:20:14.3 6./Z1 116 1982 CZE kupkolo.cz 00:25:28.5
70. FILLA Michal 02:21:05.3 28./C1 64 1979 CZE 00:26:19.5
71. VLK Karel 02:21:15.0 29./C1 21 1980 CZE CK Kramolín 00:26:29.3
72. CHLUMSKÝ Petr 02:21:22.3 22./A1 134 1985 CZE H-H SMÍCHOV 00:26:36.5
73. KLABOUCH Jan 02:21:34.3 9./D1 29 1959 CZE Ac Sparta Cycling Akademie 00:26:48.5
73. ZHÁŇAL Pavel 02:21:34.3 23./A1 150 1988 CZE Bikeinvest Cycling Team 00:26:48.5
75. MIKULÁŠEK Michal 02:22:11.0 24./A1 48 1981 CZE CK Kramolín 00:27:25.3
76. KRÁL Josef 02:22:38.3 10./D1 20 1954 CZE Kbely Cycling Team 00:27:52.5
77. PALMAN Marek 02:22:53.0 30./C1 114 1975 CZE 00:28:07.3
78. BENEŠ Petr 02:22:59.8 31./C1 141 1979 CZE BENY SERVISCZ 00:28:14.0
79. KALOJÍROS Tondáno 02:23:12.3 11./D1 71 1968 CZE TEG Cycling 00:28:26.5
80. KUDLÁK Tomáš 02:23:16.0 25./A1 74 1993 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens 00:28:30.3
81. BATYSTA Marek 02:23:17.3 26./A1 103 1983 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens 00:28:31.5
82. FEFERLE František 02:23:26.5 12./D1 84 1961 CZE Čistý Sport Racing Team 00:28:40.8
83. PLONER Robert 02:24:21.3 32./C1 43 1977 CZE Rpr Římov 00:29:35.5
84. PROCHÁZKA Milan 02:26:14.5 27./A1 56 1985 CZE 00:31:28.8
85. TÁCHA Petr 02:26:53.0 13./D1 81 1965 CZE DEXTER CYCLING 00:32:07.3
86. BROŽ Ondřej 02:27:08.0 28./A1 37 1992 CZE 00:32:22.3
87. HNĚTKOVSKÝ Jiří 02:27:16.2 29./A1 102 1986 CZE 00:32:30.5
88. BURIAN Pavel 02:27:20.5 33./C1 163 1974 CZE KUOTA RACING TEAM 00:32:34.8
03/10/2020 16:01:28 2 of 4 Strana
Poř. Poř./Kat St. č. Jméno Cílový čas Zpoždění Ročník Země Klub
67 km
89. KAFKA Petr 02:27:31.0 34./C1 128 1977 CZE 00:32:45.3
90. EZECHIÁŠ Ivo 02:27:36.5 14./D1 176 1958 CZE DOLNÍ BŘEŽANY 00:32:50.8
91. ZOBAL Petr 02:28:24.3 35./C1 129 1972 CZE Galaxy Cyklo Švec Stevens Písek 00:33:38.5
92. CUPL Thomas 02:29:14.3 30./A1 62 1983 CZE Team Max Hürzeler Swiss 00:34:28.5
93. ŠEJSTAL Ondra 02:29:15.3 8./JK 133 2004 CZE KL Sport Most 00:34:29.5
94. ZDENĚK Richard 02:29:16.0 15./D1 98 1966 CZE Kbely Cycling Team 00:34:30.3
95. TVRDÍK Adolf 02:29:52.0 36./C1 7 1980 CZE 00:35:06.2
96. PACOVSKÝ TomÁŠ 02:30:13.8 37./C1 139 1972 CZE DEXTER 00:35:28.0
97. VLČEK Jiří 02:30:17.8 38./C1 119 1974 CZE Vinohradské šlapky 00:35:32.0
98. KRPATA TomÁŠ 02:31:28.0 31./A1 140 1985 CZE kupkolo mtb club Pardubice 00:36:42.2
99. ŠIMŮNEK Martin 02:31:47.5 39./C1 91 1980 CZE 00:37:01.8
100. MATLÁŠKOVÁ Jana 02:32:21.0 7./Z1 9 1966 CZE Cyklo Jiřička Č.Budějovice 00:37:35.3
101. KUDWEIS Petr 02:32:53.3 40./C1 76 1971 CZE Ck Sulanova Střela 00:38:07.5
102. MAJER Karel 02:33:11.3 16./D1 45 1956 CZE CK Kramolín 00:38:25.5
103. DUDEK Tomáš 02:34:32.3 32./A1 159 1988 CZE Vipro cycling 00:39:46.5
104. JENÍČEK Robert 02:34:53.0 41./C1 41 1974 CZE Boban Cyklo Team 00:40:07.3
105. MĚDÍLKOVÁ Iva 02:34:58.3 8./Z1 107 1971 CZE SPORTICUS team 00:40:12.5
106. TRANGOŠ Miroslav 02:34:58.4 42./C1 111 1977 CZE Příbram 00:40:12.7
107. MUŽÍK Jakub 02:34:58.7 33./A1 168 1993 CZE MONDRAKER racing team 00:40:12.9
108. GUSE Michal 02:35:41.3 43./C1 106 1976 CZE Ms Auto Ceska Lipa 00:40:55.5
109. HLADÍK Petr 02:36:53.1 9./JK 113 2005 CZE SK Petřín Plzeň 00:42:07.3
110. KOHOUT Jaromír 02:36:53.6 10./JK 15 2004 CZE BOHUTÍN 00:42:07.8
111. VLČEK Miroslav 02:36:54.1 11./JK 94 2005 CZE SK Petřín Plzeň 00:42:08.3
112. ČERNÝ Milan 02:36:59.6 17./D1 158 1962 CZE KEČL LITOMYŠL 00:42:13.8
113. BERENGUER FERRI Santiago 02:38:21.8 34./A1 105 1994 ESP 00:43:36.0
114. ŠTĚPÁNEK Michal 02:38:35.1 35./A1 33 1981 CZE 00:43:49.3
115. ŠAFRÁNEK Ondřej 02:39:26.1 12./JK 92 2005 CZE Akademie cyklistických sportů 00:44:40.3
116. HELLER Vlastimil 02:40:45.8 18./D1 31 1959 CZE Sk Favorit Bílina Z.S. 00:46:00.1
117. VOPAT Jan 02:41:14.1 19./D1 136 1954 CZE Diablosport Český Krumlov 00:46:28.3
118. KŘIVANEC Karel 02:41:39.8 36./A1 63 2001 CZE BIKE FREAKS HOLICE 00:46:54.1
119. KRAJČÍK Josef 02:41:52.1 20./D1 70 1950 CZE DEXTER CYCLING 00:47:06.3
120. PELTAN Zdeněk 02:41:53.3 21./D1 8 1959 CZE CYKLO JIŘIČKA 00:47:07.6
121. HAVLÍČEK Václav 02:41:57.6 37./A1 88 1984 CZE Aglue System S.R.O. 00:47:11.8
122. VAŠÍČEK Milan 02:42:36.8 44./C1 149 1980 CZE PŘÍBRAM EM 00:47:51.1
123. VOSTRACKÝ Karel 02:42:41.1 22./D1 124 1967 CZE Jjj 00:47:55.3
124. MULLEN Michael 02:44:45.1 23./D1 138 1966 CZE 00:49:59.3
125. NOVÁK Václav 02:45:13.6 24./D1 72 1961 CZE BTK EURO BIKE Praha 00:50:27.8
126. ŘEZNÍČEK Rostislav 02:45:46.3 45./C1 78 1980 CZE CYKLO PAE06 00:51:00.6
127. VORÁČEK Jiří 02:46:29.8 46./C1 157 1979 CZE CK KRAHULÍN 00:51:44.1
128. MAŠÍN Karel 02:47:00.8 25./D1 5 1953 CZE Sobín 00:52:15.1
129. DVOŘÁK Aleš 02:50:20.3 38./A1 155 1990 CZE 00:55:34.6
130. SOBOTKA František 02:50:20.3 47./C1 97 1978 CZE 00:55:34.6
131. LEKSA Ladislav 02:50:46.8 26./D1 121 1965 CZE Toi Toi Cykloklub Slaný Z.S. 00:56:01.1
132. EDELMAN Filip 02:52:29.1 39./A1 109 1991 CZE AC Sparta Praha 00:57:43.3
133. LUKEŠ Daniel 02:53:01.3 40./A1 112 1994 CZE 00:58:15.5
134. ZEMÁNEK Robert 02:53:42.1 41./A1 61 1989 CZE 00:58:56.3
135. MÍKA Antonín 02:53:42.8 42./A1 66 1992 CZE 00:58:57.1
136. ŠKOT Jiří 02:53:43.1 27./D1 167 1964 CZE A.D.S. RACING TEAM 00:58:57.3
137. HLADÍK Petr 02:53:56.6 28./D1 80 1969 CZE SK Petřín Plzeň 00:59:10.8
138. URX Pavel 02:54:23.8 48./C1 47 1972 CZE 00:59:38.1
139. TŮMA Tomáš 02:57:14.6 49./C1 59 1977 CZE MÝTO 01:02:28.9
03/10/2020 16:01:28 3 of 4 Strana
Poř. Poř./Kat St. č. Jméno Cílový čas Zpoždění Ročník Země Klub
67 km
140. VOPAT Jan 02:57:42.9 43./A1 137 1987 CZE Diablosport Český Krumlov 01:02:57.1
141. ŠREJMA Jiří 02:59:37.4 29./D1 151 1948 CZE Axon sport team 01:04:51.6
142. KHARCHENKO Oleksandr 03:00:30.4 44./A1 58 1988 UKR 01:05:44.6
143. PŘÍBRSKÝ Vladimír 03:00:40.1 50./C1 27 1977 CZE Zapabike 01:05:54.4
144. VYTVAR David 03:01:01.4 51./C1 170 1978 CZE IQ SPORT 01:06:15.6
145. SÝKORA Josef 03:02:59.7 13./JK 135 2005 CZE 01:08:14.0
146. ORŠULÍKOVÁ Adéla 03:06:10.7 9./Z1 171 1984 CZE 01:11:24.9
147. OKTÁBEC Radek 03:07:19.7 52./C1 95 1972 CZE Chanel Racing 01:12:34.0
148. LEKSA Ladislav 03:17:16.7 45./A1 143 1993 CZE Kladno 01:22:30.9
149. HNĚTKOVSKÝ Zdeněk 03:18:43.9 46./A1 77 1982 CZE Blázni Z Dobřan 01:23:58.2
150. DYCHTL Michal 03:21:16.9 47./A1 57 1993 CZE 01:26:31.2
151. JERMOLAJEV Igor 03:27:30.1 30./D1 46 1962 CZE CK Vinohradské šlapky 01:32:44.3
152. KOLÁŘ Roman 03:32:27.0 53./C1 85 1971 CZE 01:37:41.3
153. FEDUNIEC Tomasz 03:38:07.5 54./C1 3 1980 POL 01:43:21.7
........

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 12x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2020/Brdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
Brdy-gravel-Skoda-cup.JPG
defekt-brdy.JPG
galaxy-serie-TdBrdy.JPG
moto-brdy.JPG
Road-cup-Brdy.JPG

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic24th March 2021
startuje se v sobotu 9.října 2021 ve 12,00 hodin od domu kultury ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

Walterpaila: You train hard so obtain the nutrients towards your system as quickly as possible. This helps you re
If your men and boys manage to get thier live nba football thrills in front of the telly home then its high time your treated them to many people remodeling match lotto tickets. It may be a clear gift but any football fan will state you it is a ...[zkráceno]
Přidáno 21. 04. 2021 ke článku: Katarína Hranaiová 6. místo na M ČR v časovce jednotlivců > Reakce
 
ocenduwiyan: Used quiet premature charging briefly face-to-face.
http://slkjfdf.net/ - Eisoyar Ocerim xoz.chsg.sparta-cycling.cz.rzk.ao http://slkjfdf.net/
Přidáno 21. 04. 2021 ke článku: Králem Šumavy po heroickém výkonu Josef Soukup! > Reakce

Příspěvky z fóra

chandrayt16: Best Nude Playmates & Centerfolds, Beautiful galleries daily updates
New sexy website is available on the web
http://granny.porn.gigixo.com/?ashly
porn mature breasts fat shemale porn videos free 1990 porn movies ne porn free porn cheating seik wife


Přidáno 21. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
usezaquiec: We method: methods vertebral discussed, guilty colloid.
http://slkjfdf.net/ - Alifyiz Aaxenpudo rzz.ninh.sparta-cycling.cz.dwx.nk http://slkjfdf.net/
Přidáno 21. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru