Facebook

Kdo je kdo

Profil: Jiří Sivák

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 15. 4. 1965 - Čt
Kde 
Bydliště Praha
Záliby Historie, výtvarné umění, kolo.
Foto Ve fotogalerii
Kontakt jirisivak[zaviná...
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Tour de Brdy 2017 mapa a propozice
Tour de Brdy 2017 mapa a propozice23. 08. 2017
11.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

Datum závodu 7.10.2017 ve 13.hodin
Přihláška a ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 201715. 02. 2017
http://kamera.penzion-brdy.cz/foto_1.jpg
2017 - ,, lyžování nejlepší za posledních 5 let,,
15.2. sníh leží ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Tomáš Kalojíros si dojel na Tour de Brdy pro hatrick. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA 3. místo

Tomáš Kalojíros si dojel na Tour de Brdy pro hatrick. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA 3. místo

Ne - 8. Říjen 2017, 20:07 - Zdeněk Rubáš

11.ročník Tour de Brdy - Velkou cenu Strašic vyhrál potřetí za sebou Tomáš Kalojíros z týmu Topforex Lapiere před Vojtěchem Sedláčkem CK Fanygastro Příbram a Josefem Hořejším AC SPARTA Praha. /> 324 startujících se postavilo na start třech nových tratí cyklomaratonu vedených na území nového CHKO Brdy. Hlavní trasa 63 km zavedla účastníky na vrcholy Brd i Padrťské rybníky. Chladné počasí, vítr a občasná dešťová přeháňka spolu s náročnou tratí vedenou po úzkých lesních asfaltových nebo šotolinových cestách dokonale prověřili síly všech účastníků. V druhém stoupání na vrchol Toku zůstala na čele pelotonu čtveřice závodníků Kalojíros, Sedláček, Hořejší a Tyrpekl, která se vzdálila ostatním soupeřům.

V úvodu stoupání na vrchol Prahy ztratil Josef Hořejší kontakt se skupinou po kolizi v prudkém nájezdu do stoupámí na šotolině a záhy začal ztrácet Tyrpekl. Na čele zůstala dvojice Kalojíros a Sedláček, který v dalším stoupání ze Tří Trubek na Padrť měl defekt a na čele si poté Tomáš Kalojíros neohroženě dojel pro vítězství. Sedláček a Hořejší se sjeli dohromady a v cíli měl více sil Vojtěch Sedláček.
Na MTB trase 43 km odjela v prvním terénním úseku, ze Zaječova na Tok, dvojice Lukáš Kobes a junior Milan Vopat. Dvojice vydržela až do cíle, kde měl nejvíce sil ve spurtu Lukáš Kobes z týmu Symbio+BMC.
Mladší a starší žáci startovali společně na trase 33 km ze Strašic k Padrťským rybníkům a zpět přes Kolvín. Na čele se se již za Zámečkem na 6km odpojila dvojice starších žáků David Goga Profisport Cheb a Matouš Rubáš AC SPARTA PRAHA, která vydržela až do cíle, kde zvítězil David Goga. V mladších žácích byl nejlepší Vladimír Kroc AC SPARTA Praha. Závody dětí do 9 let proběhli na okruhu ve Strašich.

Výsledky TOUR DE BRDY 2017
Poř. kat. St. číslo Jméno Klub Čas Ztáta
63 km silnice kross MTB
Ženy Z1 19 - 29 let
1. 102 Melisa van Neck TEAM DUKLA PRAHA 2:09:32 --
2. 126 Zuzana Boháčová Stark Cycling Team 2:20:44 +:0:11:12
3. 4 Zuzana Zemanová JH Cycling 2:34:16 +:0:24:44
4. 99 Michaela Náprstková (Slaný) 2:48:58 +:0:39:26
5. 73 Nikola Nováková GS cyklo team Jistebnice 3:25:32 +:1:16:00
6. 72 Pavlína Kubů GS cyklo team Jistebnice 3:25:32 +:1:16:00
Ženy H1 30 a více let
1. 141 Natálie Cholodňaková 2:00:59 --
2. 440 Jana Pichlíková SK Polar - P. Čech Sport 2:14:05 +:0:13:06
3. 59 Michaela Gerychová CK KUPKOLO 2:17:51 +:0:16:52
4. 51 Pavla Fričková (Horní Vltavice) 2:34:16 +:0:33:17
5. 7 Jana Matlášková Cyklo Jiřička 2:35:40 +:0:34:41
6. 129 Helena Foltová BKT Vodňany 2:36:01 +:0:35:02
7. 27 Gabina Hruba BSK Racing 2:36:35 +:0:35:36
8. 26 Michaela Pajkrtová BSK Racing 2:51:20 +:0:50:21
9. 64 Dana Adámková Diablo sport Český Krumlov 2:52:19 +:0:51:20
10. 61 Marcela Ježková (Jince) 3:34:44 +:1:33:45
DNF 70 Lucie Tomečková GS cyklo team Jistebnice 3:00:49 +:0:59:50
Muži A1 19 - 29 let
1. 14 Tomáš Kalojíros TopForex Lapierre pro cycling 1:48:19 --
2. 135 Vojtěch Sedláček CK Příbram Fany Gastro 1:50:00 +:0:01:41
3. 94 Joef Hořejší AC Sparta Praha cycling 1:50:15 +:0:01:56
4. 118 Matyáš Strupek TEAM DUKLA PRAHA 1:54:14 +:0:05:55
5. 81 Michal Schuran AC Sparta Praha 1:55:19 +:0:07:00
6. 79 Petr Malán AC Sparta Praha 1:57:17 +:0:08:58
7. 113 Vojtěch MODLITBA AC SPARTA PRAHA 1:57:20 +:0:09:01
8. 144 Jan Beneš Cyklosport-Pitstop.cz 1:58:37 +:0:10:18
9. 18 Lukáš Smola Galaxy Cyklošvec Stevens 1:58:38 +:0:10:19
10. 441 Jaroslav Šitner GS Cyklo Team Jistbnice 1:58:42 +:0:10:23
11. 82 Petr Fiala AC Sparta Praha 1:59:54 +:0:11:35
12. 89 Viktor Stošek Symbio+ BMC 2:00:28 +:0:12:09
13. 109 Jan KRAUS TEAM DUKLA PRAHA 2:06:09 +:0:17:50
14. 121 Jiří Černý AC SPARTA PRAHA 2:06:22 +:0:18:03
15. 120 Jiří SVOBODA AC SPARTA PRAHA 2:06:33 +:0:18:14
16. 116 Denis Rugorac Favorit Racing 2:09:31 +:0:21:12
17. 148 David Černohorský TJ Kovo Praha 2:13:58 +:0:25:39
18. 133 Tadeáš Páv TJ Kovo Praha 2:15:50 +:0:27:31
19. 137 Karel Kuba CK Příbram Fany Gastro 2:18:36 +:0:30:17
20. 22 Lukáš Kyndl BSK racing 2:21:44 +:0:33:25
21. 23 Tomáš Kudlák GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 2:27:39 +:0:39:20
22. 134 Tomáš Zikmund CK Příbram Fany Gastro 2:32:26 +:0:44:07
23. 136 Jan Bouček CK Příbram Fany Gastro 2:32:27 +:0:44:08
24. 3 Lukáš Mitas Žirovnice 2:34:25 +:0:46:06
25. 95 Jan Ryba Ac Sparta Praha 2:38:06 +:0:49:47
26. 78 Jakub Křikava AC Sparta Praha 2:38:06 +:0:49:47
27. 147 Václav Paníček Trek SFG 2:44:26 +:0:56:07
DNF 32 Oldřich Novotný CT Weber 4:00:49 +:2:12:30
DNS 66 Karel Tyrpekl PROFI SPORT Cheb 2:00:39 +:0:12:20
Muži B1 30 - 39 let
1. 103 Jiří HOCHMANN TEAM DUKLA PRAHA 1:57:25 --
2. 90 Lubomír Franc Kolago 1:58:42 +:0:01:17
3. 450 Pavel Staněk Apex Bike Tábor 1:58:47 +:0:01:22
4. 451 Pavel Jelínek KC Slavia Praha 2:00:44 +:0:03:19
5. 49 Jan Herda cykloserver.cz 2:00:46 +:0:03:21
6. 447 Ondřej Pína Diablosport Český Krumlov 2:05:21 +:0:07:56
7. 92 Karel Soušek CK Vinohradské šlapky 2:05:33 +:0:08:08
8. 442 Jan Viktora SB Cyklo Olympia 2:07:49 +:0:10:24
9. 43 Karel Vlk Axon Sport Team 2:09:27 +:0:12:02
10. 449 Lukáš Raufstein SportRaces-isaac team 2:15:44 +:0:18:19
11. 8 Adolf Tvrdík (Sedlčany) 2:17:48 +:0:20:23
12. 446 Václav Tichý Diablosport Český Krumlov 2:19:19 +:0:21:54
13. 9 Luděk Vigner Giant 2:26:30 +:0:29:05
14. 12 Jiří Hnětkovský (Dobřany) 2:27:07 +:0:29:42
15. 444 Jan Vopat Diablosport Český Krumlov 2:28:24 +:0:30:59
16. 21 Ondřej Basař BSK racing 2:31:27 +:0:34:02
17. 127 Tomáš Mastík Černí koně 2:34:23 +:0:36:58
18. 146 Martin Vodák AXON Sport Team 2:34:30 +:0:37:05
19. 33 Martin Locker (Dobřany) 2:45:44 +:0:48:19
20. 25 Václav Vondrák BSK Racing 2:55:55 +:0:58:30
21. 123 Jiří Albrecht 3:03:10 +:1:05:45
22. 15 Zdeněk Hnětkovský (Dobřany) 3:04:41 +:1:07:16
23. 38 Michal Šlajer (Kdyně) 3:23:36 +:1:26:11
24. 57 Josef Trach Cyklo PaE 06 3:32:25 +:1:35:00
DNF 112 Martin Strieženec Bike Terror Crew 2:12:32 +:0:15:07
DNF 36 Tomáš Helt KCN 3:00:49 +:1:03:24
Muži C1 40 - 49 let
1. 34 Bedřich Průcha Cykloservex-Duratec 1:58:43 --
2. 52 Jiří Zárybnický CK Vinohradské šlapky 2:00:36 +:0:01:53
3. 445 Radek Plechata Velo club Tábor 2:00:56 +:0:02:13
4. 31 MICHAL RYDVAL AC SPARTA 2:01:45 +:0:03:02
5. 139 David Horký RCh 2:02:57 +:0:04:14
6. 60 David Gerych CK KUPKOLO 2:07:47 +:0:09:04
7. 46 Jakub Holubec Mariánské Lázně 2:09:30 +:0:10:47
8. 39 Tondáno Kalojíros BeManiax- Madbike 2:09:41 +:0:10:58
9. 452 Martin Slaník Plzeň 2:10:44 +:0:12:01
10. 132 Tomáš Páv TJ Kovo Praha 2:17:10 +:0:18:27
11. 77 Ian Wood AC Sparta Praha Cycling Academy 2:17:23 +:0:18:40
12. 65 Radek Svoboda (Praha) 2:17:39 +:0:18:56
13. 30 Ondřej Hladík C1 2:19:03 +:0:20:20
14. 48 Radek Sušer Top Orchestra Bechyně 2:20:33 +:0:21:50
15. 75 David JANEČEK (Velké Meziříčí) 2:20:37 +:0:21:54
16. 84 Petr Zobal AC Křešice 2:20:43 +:0:22:00
17. 19 František Hadáček GS cyklo team Jistebnice 2:23:57 +:0:25:14
18. 42 Jiří Vlčnovský Brdská závislost Blovice 2:25:31 +:0:26:48
19. 40 Štěpán Zámečník Brdská závislost Blovice 2:25:36 +:0:26:53
20. 130 Josef Vlášek Diablo Č.Krumlov 2:26:40 +:0:27:57
21. 131 Marek Kučera Brcykl 2:26:52 +:0:28:09
22. 62 Jiří Mácha IN ENERGY bike team Dobříš 2:27:05 +:0:28:22
23. 128 Roman Vosáhlo www.vikingfear.cz 2:38:03 +:0:39:20
24. 98 Radek Oktábec Chanel racing 2:39:05 +:0:40:22
25. 58 Petr Švancar STS Chvojkovice Brod " B " 2:42:55 +:0:44:12
26. 74 Vladimír Novák GS cyklo team Jistebnice 2:46:04 +:0:47:21
27. 63 Karel Juráň Diablo sport Český Krumlov 2:54:03 +:0:55:20
28. 145 Pavel Král 2:54:09 +:0:55:26
29. 6 Robert Jeníček (Rožmitál pod Třemšínem) 2:57:02 +:0:58:19
30. 10 Miroslav Balda (Holoubkov) 3:01:04 +:1:02:21
31. 124 Jaroslav Šefl 3:03:09 +:1:04:26
32. 44 Václav Sobolík (Praha 10) 3:10:56 +:1:12:13
33. 453 Václav Sládek Strašice 3:36:42 +:1:37:59
DNF 11 Marek Knězů GEPRO 1:41:59 -:0:16:44
DNF 138 Martin Mácha MTB Obořiště 1:42:45 -:0:15:58
DNS 71 Martin Grym GS 3:00:49 +:1:02:06
Muži D1 50 let a více
1. 76 Stanislav Vohnik AC Sparta Praha cycling akademie 2:00:45 --
2. 41 Ladislav Musil KBELY Cycling team 2:09:44 +:0:08:59
3. 149 Michael Schiffer Bike ALTMANN.AT 2:14:12 +:0:13:27
4. 122 Michael Mullen 2:15:42 +:0:14:57
5. 142 Bohumil Brhel 2:20:42 +:0:19:57
6. 16 Roman Khek Kraken team Dobříš 2:21:44 +:0:20:59
7. 143 Vladimír Babidorič Dům Barev Č. Krumlov 2:24:41 +:0:23:56
8. 17 Zdeněk Peltan Cyklo Jiřička 2:25:52 +:0:25:07
9. 101 Karel Vostracký 2:28:50 +:0:28:05
10. 24 Pavel Šustr G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 2:36:13 +:0:35:28
11. 140 Vladimír Kraus Jasip Bike 2:37:17 +:0:36:32
12. 67 Petr Hlinka Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 2:40:11 +:0:39:26
13. 443 Jan Vopat Diablosport Český Krumlov 2:41:51 +:0:41:06
14. 125 Oldřich Liška 2:46:33 +:0:45:48
15. 1 Jaroslav Hradecký SKI Paudera 2:47:59 +:0:47:14
16. 68 Otakar Hamták HS Šneci 2:48:19 +:0:47:34
17. 45 Jozef Ferko (Podlesí) 2:50:12 +:0:49:27
18. 69 Jaroslav Háva HS Šneci 3:00:19 +:0:59:34
19. 35 Petr Janák SAPAL 3:03:22 +:1:02:37
DNF 47 Jiří Blažek Mariánské Lázně 1:50:56 -:0:09:49
43 km MTB
Ženy Z2 19 - 29 let
1. 301 Jana Brantlová Velosport Domažlice 1:50:51 --
2. 294 Monika Tučková OPLT Cycling 1:53:34 +:0:02:43
3. 254 Kateřina Mertenová Oplt Cycling 1:59:56 +:0:09:05
4. 198 Kristýna Matějková Dovedové Křešín 2:09:32 +:0:18:41
Ženy H2 30 - 39 let
1. 285 Monika Klimešová Barko s.r.o. 1:58:11 --
Ženy F2 40 let a více
1. 238 Kateřina Charvátová AC Sparta Praha B 1:52:28 --
2. 300 Petra Grafnettrová O3 Probike SantaCruz 1:54:30 +:0:02:02
3. 304 Andrea Schiffer Bike-Altmann.at 2:00:45 +:0:08:17
4. 298 Martina Rudolfová Triatlon Klub Klatovy 2:04:41 +:0:12:13
5. 266 Jana Konopová Author Team Stupno 2:07:03 +:0:14:35
6. 245 Michaela Dingová BSK Racing 2:17:06 +:0:24:38
7. 160 Andrea Pavlisova (Žilov) 2:18:54 +:0:26:26
8. 206 Lenka Kopecká GS cyklo team Jistebnice 2:24:35 +:0:32:07
9. 176 Jaroslava Vnuková BSK racing 2:25:19 +:0:32:51
mládež Z3 juniorky 15 - 18 let
1. 164 Klára Šafaříková GS cyklo team Jistebnice 1:52:07 --
2. 243 Kristýna Burlová DUKLA PRAHA 2:01:08 +:0:09:01
3. 179 Lenka Kotrbová AUTHENTIC BIKE 2:01:46 +:0:09:39

1. 350 N.N. Mrázek 1:50:59 --
Muži A2 19 - 29 let trasa 43 km
1. 250 Lukáš Kobes Symbio+BMC 1:25:39 --
2. 284 Lukáš Blažek Superior Cyklofit 1:28:12 +:0:02:33
3. 264 Vladislav Markvart MS bike academy racing 1:29:14 +:0:03:35
4. 309 Martin Pech BTK Eurobike Praha 1:30:09 +:0:04:30
5. 283 Jakub Blažek Superior Cyklofit 1:31:05 +:0:05:26
6. 212 Tomáš Strouhal Kellys Bikeranch Team 1:36:40 +:0:11:01
7. 288 Jiří Kopec Věřejná sportovní akademie ZS 1:36:41 +:0:11:02
8. 219 Jan Jabůrek Stark Cycling Team 1:37:38 +:0:11:59
9. 154 Jakub Jánský (Praha 6) 1:39:26 +:0:13:47
10. 171 Štěpán Diviš Authentic Bike 1:43:38 +:0:17:59
11. 197 Richard Dobiš (Rokycany) 2:01:10 +:0:35:31
12. 310 Ondřej Horáček Strašice 2:30:40 +:1:05:01
13. 201 Jakub Roll (Hrádek) 2:38:11 +:1:12:32
Muži B2 30 - 39 let
1. 223 Luboš Karník PINKTEAM 1:29:11 --
2. 317 Michal Kantner Herba Life 24 1:29:38 +:0:00:27
3. 260 Ota Zima Kellys Bike ranch team 1:30:09 +:0:00:58
4. 156 Robin Hyšpler Prodoli racing team 1:31:09 +:0:01:58
5. 265 Ondřej Sobek Stark cycling team 1:31:09 +:0:01:58
6. 190 Ondra Stropnický Prodoli Racing Team 1:32:39 +:0:03:28
7. 227 Martin Les KOS Slavia Plzeň 1:32:53 +:0:03:42
8. 303 Zdeněk Křížek Starý Plzenec 1:33:56 +:0:04:45
9. 213 Jan Šusta SYMBIO+ BMC 1:34:22 +:0:05:11
10. 305 Petr Fojt R2 1:36:49 +:0:07:38
11. 192 Jakub Matějka Dovedové Křešín 1:36:49 +:0:07:38
12. 222 Václav Ledvina (Domažlice) 1:37:53 +:0:08:42
13. 194 Miroslav Smetana Dovedové Křešín 1:41:30 +:0:12:19
14. 323 Pavel Pfefer Autor team Stupno 1:41:39 +:0:12:28
15. 218 Ruda Šturm Velosport Domažlice 1:43:48 +:0:14:37
16. 165 Pavel Škola Internetovestranky.com 1:45:45 +:0:16:34
17. 162 Martin Šůs Triatlon klub Klatovy 1:45:47 +:0:16:36
18. 163 Adam Šeller CK Internetovestranky.com 1:50:34 +:0:21:23
19. 195 Michal Matějka Dovedové Křešín 1:51:45 +:0:22:34
20. 259 Lukáš Sládeček HAGA Pardubice 1:52:13 +:0:23:02
21. 170 Jan Svárovský (Plzeň) 1:54:51 +:0:25:40
22. 307 Miroslav Malý 1:55:02 +:0:25:51
23. 302 Vojtěch Burda 1:55:52 +:0:26:41
24. 191 Michal Dudek (Veltrusy) 1:58:14 +:0:29:03
25. 217 Martin Kratochvíl BBC 1:58:17 +:0:29:06
26. 312 Martin Soukup Štáhlavy-bike 2:03:25 +:0:34:14
27. 322 Milan Hodek 2:04:42 +:0:35:31
28. 349 Václav Sutr Žebrák 2:12:56 +:0:43:45
29. 257 Zbyněk Balabán (Praha 4) 2:17:06 +:0:47:55
30. 158 Jiří Jaklín AGRO 21 2:35:10 +:1:05:59
31. 209 Jiří Skala HS Šneci 2:38:39 +:1:09:28
32. 152 Jan Grassl Assa Abloy 2:52:45 +:1:23:34
33. 153 Vojtěch Kozák Assa Abloy 2:52:45 +:1:23:34
34. 151 Petr Ondrušek (Plzeň) 2:54:19 +:1:25:08
35. 295 Daniel Šťastný 3:15:46 +:1:46:35
DNF 185 Jan Václavík HINTON České Budějovice 2:51:10 +:1:21:59
Muži C2 40 - 49 let
1. 234 Lukáš Istenčin Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:27:55 --
2. 249 Miroslav Kobes Velosport Domažlice 1:29:05 +:0:01:10
3. 318 Tomáš Kozák Hepos Plzeň 1:30:11 +:0:02:16
4. 200 Petr Minařík (Rokycany) 1:31:08 +:0:03:13
5. 240 Martin Kuchař Kbely cycling team 1:33:01 +:0:05:06
6. 231 Milan Vopat (Rakovník) 1:33:44 +:0:05:49
7. 287 Filip Harvánek Praha 1:34:42 +:0:06:47
8. 315 Pavel Skala CBC Team 1:35:06 +:0:07:11
9. 256 Frantisek Kadleček bajker.eu 1:37:05 +:0:09:10
10. 324 Martin Hrádek Trenéři Fitness Galerie 1:37:37 +:0:09:42
11. 205 Karel Laňka Písek 1:39:27 +:0:11:32
12. 228 Josef Ptáček Stark Cycling Team 1:40:31 +:0:12:36
13. 313 Pavel Burian Štáhlavy-bike 1:41:44 +:0:13:49
14. 282 Hynek Blažek Velosport HB 1:41:49 +:0:13:54
15. 175 Karel Slabý Biketime Bulls Písek 1:42:00 +:0:14:05
16. 235 Aleš Barth MS Bike Academy Racing 1:42:48 +:0:14:53
17. 293 Libor Oplt OPLT Cycling 1:43:41 +:0:15:46
18. 220 Miroslav Pfeffer AUTHOR TEAM STUPNO 1:43:41 +:0:15:46
19. 306 Filip Hochman Flopy Software 1:43:52 +:0:15:57
20. 289 Libor Marek MTB Šumava Rider 1:45:47 +:0:17:52
21. 281 Jan Soukup AC Sparta Praha B 1:45:52 +:0:17:57
22. 321 Radek Florián Mýto 1:47:04 +:0:19:09
23. 207 Drahomir Koudelka Meixner Consulting 1:47:04 +:0:19:09
24. 320 Daniel Linc CK 1967 Č. Kamenice 1:47:28 +:0:19:33
25. 177 Jan Putschögl CBC team 1:48:14 +:0:20:19
26. 204 Pavel Záhorec AC Sparta Praha cycling junior 1:48:21 +:0:20:26
27. 166 Petr Šafařík GS cyklo team Jistebnice 1:48:39 +:0:20:44
28. 232 Martin Šnebergr (Plzeň) 1:50:47 +:0:22:52
29. 296 Roman Benedikt TJ CORP Přeštice 1:57:16 +:0:29:21
30. 167 Josef Slavík STS Chvojkovice Brod 1:57:23 +:0:29:28
31. 233 Milan Švandrlík 2513 2:03:42 +:0:35:47
32. 173 Roman Major BikeTeam ČS 2:04:14 +:0:36:19
33. 253 Jan Trutna (Velké Meziříčí) 2:24:45 +:0:56:50
34. 299 Richard Cihlář 2:49:36 +:1:21:41
35. 159 Marek Pavlis (Žilov) 2:52:45 +:1:24:50
DNF 261 Pavel Michálek AGRO 21 1:41:51 +:0:13:56
Muži D2 50 - 59 let
1. 161 Leopold Spáčil NOVATOP LAPIERRE Letovice 1:34:42 --
2. 193 Bohumil Matějka Dovedové Křešín 1:36:49 +:0:02:07
3. 202 Pavel Skácel BBC Zaječov 1:39:50 +:0:05:08
4. 181 Milan Tuháček TO EUROPE 1:40:00 +:0:05:18
5. 182 Pavel Homolka TO EUROPE 1:40:19 +:0:05:37
6. 247 Richard ZDENĚK KBELY CYCLING TEAM 1:41:22 +:0:06:40
7. 225 Ivan Celerin TML 1:41:41 +:0:06:59
8. 297 Miroslav Kelner Dům barev Č. Krumlov 1:41:42 +:0:07:00
9. 196 Vladimír Řeháček Baggira Lithium 1:48:01 +:0:13:19
10. 267 Karel Babka Author Team Stupno 1:53:32 +:0:18:50
11. 172 Petr Havelka Hradecký spinning klub 1:56:25 +:0:21:43
12. 168 Vladislav Litera MTB RONDO TEAM 2:01:10 +:0:26:28
13. 286 Ladislav Kopec Věřejná sportovní akademie ZS 2:03:44 +:0:29:02
14. 183 Stanislav Kroupa České Budějovice 2:16:37 +:0:41:55
15. 319 Pavel Dubský 2:20:38 +:0:45:56
16. 311 Jiří Beran Praha 2:30:41 +:0:55:59
17. 290 Jan Kolář Sport umění Peří 2:31:27 +:0:56:45
18. 155 Václav Morozov AGRO 21 2:35:11 +:1:00:29
19. 258 Jan Krejčíř (Psáry) 3:25:05 +:1:50:23
Muži E2 60 a více let
1. 187 Jiří Černý CK Internetovestranky.com 1:45:48 --
2. 216 Lubomír Slavík AC SPARTA PRAHA B 1:49:55 +:0:04:07
3. 214 Jan Dimmer ŠILHAVÝ-RAMALA 1:53:36 +:0:07:48
4. 229 Radek Šrot HM Sport Český Krumlov 1:53:37 +:0:07:49
5. 242 Jiří Lenc MTB Šumava Riders 1:54:43 +:0:08:55
6. 188 Paul Zuzanek MTB-Team Böbrach 1:57:27 +:0:11:39
7. 215 Klimeš Miloš KC Brno 1:58:10 +:0:12:22
8. 210 Milan Turek (Příbram) 2:03:44 +:0:17:56
9. 314 Josef Vejvoda www.corex.cz 2:11:03 +:0:25:15
10. 203 Petr Brábník (Dolní Břežany) 2:12:57 +:0:27:09
11. 208 Jiří Skala HS Šneci 2:20:06 +:0:34:18
12. 169 Pavel Osadčí Galaxy Cyklošvec Stevens 2:24:38 +:0:38:50
13. 157 Josef Bartoš Heskov 3:28:58 +:1:43:10
mládež M3 junioři 15 - 18 let 43km
1. 230 Milan Vopat (Rakovník) 1:25:39 --
2. 199 Luboš Kluch KELLYS BIKERANCH TEAM 1:31:52 +:0:06:13
3. 316 David Kamien Bike Klub Město Touškov 1:38:00 +:0:12:21
4. 174 Petr Souček BIKEMARAST team 1:39:08 +:0:13:29
5. 178 Martin Kotrba AUTHENTIC BIKE 1:39:27 +:0:13:48
6. 291 Jan Vondráček CK Příbram Fany Gastro 1:41:42 +:0:16:03
7. 292 Josef Ottr CK Příbram Fany Gastro 1:46:03 +:0:20:24
8. 252 Jan Trutna TJ Sokol Velké Meziříčí 1:47:19 +:0:21:40
9. 184 Oldřich Beran Bike klub Kunžak 1:51:45 +:0:26:06
10. 308 Václav Činčura 2 Bike Team Třeboň 2:04:04 +:0:38:25
11. 221 Jan Kadečka (Praha 5) 2:28:36 +:1:02:57
30 km MTB
Mladší žákyně Z1 (10 - 12 let) 33km
1. 359 Kateřina Černá PROFI SPORT Cheb 1:31:06 --
2. 366 Anna Dingová BSK Racing Juniors 1:33:11 +:0:02:05
3. 380 Klára Fialová GS Cykloteam Jistebnice 2:01:12 +:0:30:06
Starší žákyně Z2 (13 - 14 let)
1. 365 Šárka Křikavová Bike club Město Touškov 1:35:55 --
Mladší žáci M1 (10 - 12 let) 33km
1. 386 Vladimír Kroc AC Praha 1:17:18 --
2. 357 Filip Novák PROFI SPORT Cheb 1:21:48 +:0:04:30
3. 354 Matěj Záhorec AC Sparta Praha cycling junior 1:31:12 +:0:13:54
4. 382 Filip Kuba CK Příbram Fany Gastro 1:32:02 +:0:14:44
5. 352 Petr Hladík Petřín Plzeň 1:32:22 +:0:15:04
6. 369 Nikola Jaroš BB Racing 1:33:44 +:0:16:26
7. 387 Adam Skolil Cyklo trial klub 1:35:22 +:0:18:04
8. 360 Daniel Herejk Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1:35:55 +:0:18:37
Starší žáci M2 (13 - 14 let) 33km
1. 358 David Goga PROFI SPORT Cheb 1:14:02 --
2. 364 Matouš Rubáš AC SPARTA PRAHA junior 1:14:12 +:0:00:10
3. 383 Stanislav Procházka Bike time Bulls Písek 1:22:24 +:0:08:22
4. 367 Martin Charvát (Plzeň) 1:23:50 +:0:09:48
5. 381 Jakub Vlasatý Biketime Bulls Písek 1:25:28 +:0:11:26
6. 355 Jakub Švandrlík Zaječov 1:29:58 +:0:15:56
7. 363 Václav Kučera Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1:49:40 +:0:35:38
8. 361 Patrik Pršanec Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1:52:28 +:0:38:26
9. 362 Dominik Pršanec Z BIKE TEAM TŘEBOŇ 1:52:29 +:0:38:27
OPEN Muži 33km
353 Petr Hladík velovis švihov 1:33:54 --
Děti 7 - 9 let
U9W Dívky 7 - 9 let 4,5 km
1. 422 Kateřina Bartošová Junior Cycling Project Team 09:03 --
2. 430 Eva Švejnohová Vranovice 09:28 +:0:00:25
3. 413 Sofie Salaqvardová 03Pro Bike 09:30 +:0:00:27
4. 410 Eliška Králová Author Team Stupno 09:42 +:0:00:39
5. 415 Julie Hochmanová Košíře 10:08 +:0:01:05
6. 412 Emílie Jarošová BB Racing 10:31 +:0:01:28
7. 418 Valerie Krocová AC SPARTA Praha 10:38 +:0:01:35
8. 414 Daniela Hochmanová Košíře 11:08 +:0:02:05
9. 424 Eliška Havlová Dastra Sokol Veltěž 12:17 +:0:03:14
MIMO soutěž 4,5km
1. 428 Justýna Havlová MS Bike Acedemy Racing 08:52 --
2. 408 Anděla Křikavová Bike club Město Touškov 09:47 +:0:00:55
U9M Chlapci 7 - 9 let 4,5km
1. 404 Michal Záhorec AC Sparta Praha cycling junior 21:16 --
2. 417 Martin Šafránek AC SPARTA Praha 21:46 +:0:00:30
3. 406 Marek Pfeffer AC Sparta Praha 21:46 +:0:00:30
4. 426 Vít Hochman Praskolesy 23:28 +:0:02:12
5. 420 Jiří Marek 23:29 +:0:02:13
6. 403 David Vlk MS Bike Academy Racing 23:45 +:0:02:29
7. 425 Petr Melichar AC Sparta Praha 23:56 +:0:02:40
8. 421 Václav Marek 29:41 +:0:08:25
9. 401 Jakub Václavík Cyklo Kroufek Český Krumlov 30:42 +:0:09:26
10. 427 Vít Havel Plzeň 31:43 +:0:10:27
Děti do 6 let
U6W Dívky do 6 let 1,5km
1. 429 Lucie Vyletová 03:27 --
U6M Chlapci do 6 let
1. 419 Tomáš Minařík Rokycany 02:43 --
2. 431 Matěj Ryba AC Sparta 02:49 +:0:00:06
3. 432 Ondřej Přibáň Strašice 03:53 +:0:01:10
4. 405 Matouš Kratochvíl (Zaječov) 03:55 +:0:01:12
5. 416 Kryštof Kubát 04:44 +:0:02:01
6. 423 Jan Charvát 05:48 +:0:03:05

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 14x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2017/TOURdeBRDY/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
IMG_6444.jpg
IMG_6460.jpg
IMG_8579.jpg
kobes-TdBrdy.jpg
Kroc-Zahorec-TDB.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

TRÉNINKY v týdnu 50/2017
10. 12. 2017

Pondělí dne 11.12.2017 od 18:00 hodin - Tělocvična ZŠ Radnice
Středa dne 13.12.2017 od 18:00 hodin - Běh ...více

TRÉNINKY V TÝDNU 47/2017
19. 11. 2017

Pondělí dne 20.11.2017 od 18:00 hodin- tělocvična ZŠ Radnice
Středa dne 22.11.2017 od 18:00 hodin - běh ...více

TRÉNINKY v týdnu 45/2017
5. 11. 2017

Pondělí dne 6.11.2017 od 18:00 hodin - Tělocvična ZŠ Radnice
Středa dne 8.11.2017 od 18:00 hodin - Běh ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB
XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB12th September 2017
AS Sparta pořádá MTB závod XC Úholičky, kde se bude bojovat o mistrovské dresy UAC!

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru